Abraham Hicks – Používání zákona přitažlivosti v podnikání

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Ještě jedna otázka z pracovní oblasti. Pracuji v prodeji a marketingu. Chtěl bych použít tuto skvělou analogii vortexu… přesunout zákazníka z místa mimo vortex do jejich vortexu. To je moje práce.

Abraham: Skvělé, že to říkáte, protože pokud se dokážete dostat do vortexu, a svoláte je k sobě, váš výkon bude nepřekonatelný ničím, co jste kdy viděl. Většina lidí používá své odhodlané techniky prodeje z místa mimo vortex. “Pokud si tohle nekoupíte, stane se tohle. Pokud tohle neuděláte, stane se tohle.” Tak nějak pobízí lidi do rozhodnutí, zatímco pokud necháte svou pozornost na ně, aby vám pomohla identifikovat jejich vylepšenou zkušenost z hlediska toho, co nabízíte, a udržíte vizi toho, jaký z toho mají přínos, a nijak se od toho ve své vibraci neodchýlíte, budete vlivnější než miliony ostatních, kteří to nemají.

Jako první se musíte dostat do vortexu a vidět hodnotu toho, co jim nabízíte. Skvělé. A ostatní budou říkat: “Co to děláš za trik?” A vy: “Věřím tomu, co prodávám. Věřím v hodnotu toho, co prodávám.”

Host: Jak jsme se tady bavili, začíná mě chvět na zádech, což mi ukazuje, že jsem v souladu nebo že došlo k nějakému napojení na zdroj. Také jsem zjistil, že když sleduji, když někdo říká něco krásného, nebo já zpívám… ten pocit…

Abraham: Víte, co je to za pocit? To je pocit pohybu dovnitř vortexu. Jinými slovy jste číhal na kraji dostatečně blízko, že vesmír zorchestroval něco, co jste slyšel, co vás přitáhlo do vortexu. Ten pocit je uvolňování odporu a zvýšení vibrace. To je ten pocit. Když se budete pravidelně držet ve vortexu, bude pro vás normální se cítit v souladu. Je to jako pocit lehkosti.

Návaly energie, které často cítíte… to je ten pocit pohybu z místa mimo vortex dovnitř vortexu. Když se nad tím zamyslíte, není to příjemný způsob žití? Není takový problém, když vás vortex vyplivne, protože je zábava se do něj znovu dostat.

Host: Moc vám děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *