Abraham Hicks – Požádal jsem… tak kde to je?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Moje oblíbená kniha je “Požádej a je ti dáno”. Našel jsem ji takovou úžasnou shodou okolností… spadla mi do klína. Nedokázal jsem pochopit slovo “dáno”. Vždy jsem tento tvůrčí proces vnímal tak, že jsem naladěný, tudíž je to kolem mě. A slovo “dáno” mi připadá, že to naznačuje něco vnějšího…

Abraham: Přesně takto jsme to mysleli, protože vesmírné síly v mimořádném podílu přichází do bytí vaším jménem. “Požádej a je ti dáno” znamená: Požádej a vesmír ti dodá přesně to, oč jsi požádal. Požádej a je ti dáno. Chtěli bychom z toho mít delší název: Požádej a je ti dáno okamžitě a přesně úměrně moci, se kterou jsi požádal, nefyzickými energiemi vesmíru, které ví, kde je vše ve vzahu k tomu, o co žádáš.

Které také znají veškeré spolupracující složky, každý krok odvíjení. Když požádám, je dáno. Je dáno. Ale důvod, proč to většinu lidí mate, je ten, že říkají: Požádal jsem. Kde to je? Požádal jsem a vy říkáte, že bylo nebo je dáno. Tak kde to je? My na to: Je to ve vortexu. Kde jste vy? Vy na to: Jsme tady. Chci, aby to přišlo tady. My na to: Pak si musíte nasadit své vibrační oči, abyste viděli to, co bylo dáno. A vy na to: Ale já myslel, že mi to prostě dáte. My na to: Je to dáno, a vy to nyní musíte převést do fyzické obdoby. Musíte převést to, co bylo dáno, do věcí, které chcete. Říkáte, že jste nevěřil, že když jste požádal, tak bylo dáno?

Host: Věřím, že když žádám, svět mi to už odrazí. Takže to už je kolem mě… ale můj postoj bylo zjišťování, jak se tam dostat. Stále to bylo ošemetné. Neměl jsem potíže s dáváním v tom smyslu, že je to na mě promítnuto, ale znamenalo to, že nějaká vnější síla mi to chce dát, oproti…

tropical_beach_hammock-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Vyjadřujete zásadní myšlenku a chceme se k ní vyjádřit, protože zatímco jste vědomí a tvůrcem své reality, je přesnější říct: Jste více, než co o sobě víte, a jste spolutvůrce své reality. Bylo by i přesnější říct: Jste vibrační přitažlivá síla své vlastní reality. Jste příjemce své reality. Jste ten, co tvaruje energii, která umožňuje bytí vaší reality. To, co víme s jistotou, je to, že jste bytost zdrojové energie v tomto fyzickém těle, a část vás, která tohle ví, mnohem více převládá, než část vás, která to blokuje. Víme, že jak jste ochoten poslouchat našim popisům a vysvětlením, kousek po kousku dospějete k plné rezonanci s tím, co víte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O manifestování

Není to tak, že si na to vzpomenete, ale že to znovu objevíte ve svém přítomném okamžiku. Váš život vám to odrazí zpět na vás opakovaně. Váš bod přitažlivosti se musí posunout jen trochu, abyste zažil celou řadu odlišných zkušeností. Je trochu podivné být ve fyzickém těle a mluvit o vibracích, mluvit o vás, jako byste byl vibrační nástroj, ale vy jím jste. Vaše větší část udržuje vibrační frekvenci, se kterou vaše navyklé vzorce myšlení nemusí držet krok. Existuje vaše vibrační verze a existuje tato praktikovaná, fyzická, zaměřená, osobnostní, emoční verze vás.

Mluvíme o této vortexové verzi, této vibrační realitě, která zahrnuje vše, čím jste se stali, a existuje verzi, která se s tím doposud co nejvíce sladila, ve které jste nyní. Protože zákon přitažlivosti reaguje na to, čemu věnujete pozornost, a vaše pozornost je zmatená. Většina lidí pozoruje a nechávají to, co pozorují, aby tvořilo hybnou sílu. Jakmile je hybná síla vytvořena, není moc, co s tím mohou udělat.

Jste vibrační tlumočníci své životní zkušenosti. Tak jako převádíte vibrace do toho, co vnímáte fzyickými smysly, jste uskutečniteli všeho, co přichází do vašeho života. Poznáváte to, co nechcete, a tím, co chcete. Vortex to vše shromáždil a existuje vaše vibrační verze, která se vám odhaluje ve všech momentech. Odhaluje se vám. Ale otázka, kterou chceme, abyste si sami položili, je: Jste tady a teď ve vibrační frekvenci, která vám umožňuje si uvědomit, co je vám nabízeno? Kde se nacházím?

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *