Abraham Hicks – Požádejte, a očekávejte, že je dáno

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Moc vám děkuji. Právě jste popsali mé dětství.

Abraham: A přítomnost.

Host: Nejprve bych vám chtěl poděkovat za vaše nahrávky, protože takto vás našla moje partnerka, a takto našla mě. Všichni jsme v tom společně. Jsme vděční za tuto naši první konferenci s Abrahamem, první plavbu, a poprvé na Aljašce.

Abraham: A přední konverzaci.

Host: Amen. Byli bychom rádi za pomoc s penězi. Naše negativní myšlenky o nich…

Abraham: To je hotové. Co teď?

Host: Rádi bychom vedení a přijetí…

Abraham: Počkejte, proč o tom stále mluvíme? Požádal jste, je dáno. Máte ještě něco na seznamu?

Host: Ano. Je to něco nového… myslím. Možná není. Přijetí našich tvoření a jejich dalšího vylepšování.

Abraham: To je hotové. Co teď.

Host: Dobře. No teda… Na zbytek věcí jste už odpověděli u ostatních lidí. Vždy jsme měli pocit, že jsme byli potlačeni…

Abraham: To nedělejte.

Host: Byli jsme schopnější dávat více darů a měli jsme více štěstí, a občas mám pocit, že jsem to promarnil.

Abraham: Přestaňte si to myslet.

Host: Možná protože mi to moje matka připomíná.

Abraham: Už s ní nemluvte.

Host: Tohle se mi líbí. Dobře… Pocit viny z Ježíše.

Abraham: Je to nepodstatné. S vámi to nemá nic společného. Už o tom nikdy nemluvte.

Host: Dobře. Tak teda poslední… na lodi jsme potkali spoustu lidí, kteří by rádi viděli velryby. Rádi bychom, abyste nám pomohli je vidět.

Abraham: Je to hotové. Co teď?

Host: Už konec.

fresh_red_roses_in_a_vase-wallpaper-1366x768

Abraham: Sotva se zdá férové, že čekáme na vás, abyste si poslechl sarkasmus nekonečné inteligence na jedom místě, ale věděli jsme, že jste byl v pozici, kde jste ho mohl přijmout v duchu, jakým byl vyjádřen. Nyní vám chceme říct, že jsme si legraci vůbec nedělali.

Host: O tom nepochybuju.

Abraham: Když žádáte, tak skutečně, skutečně je dáno. Pokud byste to věděl tak, jak to víme my, tyto odpovědi by byly kompletní. Říkáte: Více peněz, prosím. My říkáme: Nechť se stane. Řeknete: Chci si tohle vyjasnit. My říkáme: Nechť se tak stane. Říkáte: Chci tohle pochopit. Říkáme: Nechť se tak stane. Chceme, abyste věděl, že když žádáte, je vždy dáno. Víme, že není nezbytně pravdivé, že jen protože říkáme: “Nechť se tak stane,” že řeknete: “Dobře.”

space_38-wallpaper-1920x1080

Když Ježíš někoho viděl… počkat, o něm jsme už nechtěli mluvit.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Ta nejdůležitější manifestace

Když lidé chodili za Ježíšem… spousta léčitelů tohle také chápala… on sám si neumožnil, aby viděl jejich současný stav nesouladu zdraví. Namísto toho, protože to tak jasně praktikoval, ještě předtím, než ti lidé za nim přišli, praktikoval své vědění jejich zdraví. A tak jak před ním stáli, znal pouze jejich zdraví. Znal ho tak kompletně, že je pro tu chvíli vibračně přesvědčil. Řekl: Běžte a nikomu o tom neříkejte. Věděl, co řeknou negativisti. Věděl, co řeknou realisti. Věděl, co řeknou ti, co píšou historické dokumenty.

Věděl, co by mohl ukázat rentgen, nebo co by mohl říct lékař, nebo rodinní příslušníci, co si pamatují vaše okolnosti. A tak řekl: Pokuste se o tom nemluvit s těmi, kteří budou nadále ve vás udržovat naživu aktivaci té věci, což je jediné, co vám brání v tom získat, oč žádáte, co už bylo dáno.

bt-enlightenment-goal

Chceme, abyste všichni začali přijímat, že když žádáte, je to hotové. Praktikujte to, jak jste na palubě. O něco požádejte, a očekávejte, že je dáno. Neočekávejte nezbytně, že se to ukáže v tuto chvíli, ale že je to daná věc. Když Esther zavolá pokojovou službu, nepřijdou ihned, jak zavěsí telefon. Řeknou jí: Chvíli to potrvá, ale budeme se snažit co nejlépe vyhovět vaším přáním. Esther je dostatečně trpělivá, že ví, že to, oč požádala, se časem objeví u jejích dveří. Chceme, abyste chápali, že u všech manifestací je tohle zpoždění jako u pokojové služby, protože existuje tlumič času… Měli byste vesmírným vílám dát příležitost se sladit s tím, oč jste žádali.

Ale vězte, že stejným způsobem, jako když o něco požádáte, že někdo na tom pracuje. Někdo schopný, ochotný a kdo vás chce potěšit, někdo… spousta někých na tom pracuje. Jak to očekávání budete podporovat, začnete ty dveře častěji otevírat, a umožníte si přijmout trochu víc toho, o co žádáte.

venice_at_night-wallpaper-1366x768

Esther se směje, když zavolá pokojovou službu a pak neslyší, jak klepou na dveře. Pak jí volají a říkají: Stojíme před vašimi dveřmi s vaším jídlem. My říkáme: Někteří jste takoví. Žádáte, ale nečekáte, že uslyšíte to, oč jste žádali, a tak pokojová služba stojí před vašimi dveřmi s tácem plným všeho, oč jste žádali, a vy si říkáte, kde to je. My říkáme: Jen začněte věřit. Pravidelně otevírejte dveře. Může to tam být. Kde tedy jste?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Hravost nebo pracovitost?

Host: Jak jste mluvili, uvědomil jsem si, že často chci otevírat dveře pro někoho jiného. Často chci otevírat dveře pro někoho jiného, a jsem frustrovaný, když nemůžu.

Abraham: Co tím myslíte?

Host: Například říct o vás někomu, kdo je zarytý zastánce křesťanství.

Abraham: To nikdy nedělejte. Nikdy.

Host: Dobře.

Abraham: Otevírání dveří je jedna věc. Praštit někoho přes hlavu je něco úplně jiného.

Jste na tom dobře. Jste citlivý. Víte, co děláte. Blahobyt je u vašich dveří. Spousta toho už vešla dovnitř. Jen se uvolněte. Děláte dobrou práci.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

29 komentářů

 1. Jsem nadšená z tohoto nového videa a ze všech, která každý den znovu pro nás překládáš, Davide. Oceňuji, vzdávám díky, raduji se a cítím se skvěle, díky, díky, díky ♥

 2. Zajímalo by mě Abrahamovo stanovisko k holocaustu… Mučené trpící děti si zrůdy jako Mengele vibračně přitáhly?

  • Elo, troufnu si reagovat…. myslím, že jejich stanovisko by VÁS jemně nabádalo si volit jiné zaměření pozornosti… např. na šťastné děti žijící v míru a dostatku, obklopené bezpečím milujících rodin. Myslím, že by to bylo stanovisko, které by Vás inspirovalo k pečlivější a zodpovědnější volbě toho, jaké téma svou pozorností aktivujete / přitahujete a podporujete… // Jejich stanovisko k čemukoliv negativnímu je jasné: díky tomu negativnímu víte DOBŘE, po čem toužíte. Díky učení o vibrační podstatě reality víte dobře, jak to krok po kroku umožňovat. Díky bohu.

   • Diky Bohu dělám osobně channeling se Sethem i s jinými entitami. Přesto mě speciálně zajímá Abrahamovo vysvětlení. Zkrátka jako člověka z masa a kostí bez toho, aniž bychom na sebe všichni brali sluníčkovou pózu. Prostě normálně, Jano.

    • Elo, vynechám úvahu o tom, že když nás něco zajímá, tak je dobré se identifikovat s jinou částí sebe, než je maso a kosti. Vynechám to proto, že jste taková borka, která dělá OSOBNĚ kanálování s nejen Sethem. Pááni!! Já určo neumím takové kousky jako Vy, ale kdyby mě “speciálně zajímalo”, jak se Abraham vyjadřuje k holokaustu, tak bych sluníčkově zvládla na YouTubku vyťukat “abraham holocaust” a poslechnout si to. Ted vidím, že Václav Vám dokonce i zkopíroval odkaz. Bude to tedy ještě snazší, než stírat Zdenu. Tak hezký víkend, Elo.

    • Pro Elu.Já ti chtěla jen upřímně říct něco co tě potěší a povzbudí,spis jako legrace.Nemyslela jsem to jako poučování jak sis to ty přeložila.Nevedela jsem kdo je na druhé straně komentáře a jak to myslíš,ale věřila jsem,ze jsi laskavá.To bys mohla říct Abrahamovi taky ,že tě poucuje.Nerekla jsem ti nic jineho,nez říká on.Ve vortexu určitě vždy nejsem,do toho mám daleko,ale myšlenka na mucené děti mě ve vortexu určitě nepodrzi,leda bych už měla plné vědomí svého vyššího Já.A to nemám.Ty už asi jo.Tak promiň,spletla jsem se.Nekdo jiný by tu mou odpověď slyšel treba rád a usmál by se.T ak to teď nevislo no ;-)Myslím ,že ses tu teď všem hezky ukázala a vědí s kým mám tu čest,netreba nic dodávat.A je vidět,ze odpověď vlastně ani nechceš.Ty si totiž myslíš,ze ji znáš.Ty asi znáš všechny odpovědi a žádné nepotrebujes.Pohrdas jíma.

     • Ale hlavně pohrdas lidma,kteri se ti snažili upřímně odpovědět.Pohrdas slunickovejma lidma a bůh ví jakejma lidma ještě pohrdas.Ale každej jsme nejakej.Jen se nejdriv podívej na sebe,nez zacnes hodnotit ty druhé, Elo.

    • Mučené trpící děti si “zrůdy jako Mengele vibračně přitáhly? V podstatě se to tak dá říct. Jak je to možné? Manipulace a propaganda, celý jejich systém na tom byl založený. Přesto se našli jedinci, kteří holocaust přežili a zažívali nejrůznější situace, opět přesně podle svého nastavení. Zkrátka všichni zúčastnění měli svůj podíl na té věci. Žijeme v krásné době. Jsem šťastná, že si můžeme zvolit, kam směřujeme svou pozornost.

  • Milá Elo , take si dovolím svůj názor 🙂 Abraham ti určitě odpověď pošle, jen se vrať do vortexu.Ve vortexu už odpověď máš.Tohle téma, tak jak si to popsala ,ve vortexu určitě nemáš.To tě z vortexu vždy vykopne.Drive nebo později ti přijdou odpovědi na všechny tvoje otázky,kdyz si je umozniš.Mě Abraham tudy píše osobní dopisy často.:-) Požádej, očekavej a je ti dáno.Uz je to hotové. S láskou Zdena

   • Ty jsi roztomila:) určitě budeš moc hodná, když se s jejich odpovědí podělíš s námi, co nejsme ve vortexu, prosím zeptej se jich a sděl nám to 😉

    • Nemusim byt tak hodná jak si myslíš,dokazu být i tak hnusná jako ty.Muzu byt čim chci.Ale raději budu slunickova,kdyz si můžu vybrat.:-)Díky za ujasnění si toho kým chci být.Se slunickovou láskou Zdena

   • Ještě tu mám informaci, že s nimi můžeš hovořit také o své babičce. Koneckonců vortex je něco jako ukončení deváté třídy, určitě jsi premiantka. A když budeš trošku zlobivá a zanecháš premoudřelého poučování, budeš tam dřív, než bys řekla švec:)

  • Václav Volek

   Zdravím. Já slyším Abrahamovu odpověď na Vaši otázku v každém jeho druhém videu zde na stránkách.

   Pokud však chcete jeho přímou odpověď na Vaši konkrétní otázku, lidé se ho už na to ptali. Například zde:
   https://www.youtube.com/watch?v=Uckk2dbbdEo
   https://www.youtube.com/watch?v=YvWkLXYfIp8

   • Ahoj Dajwe,Trochu jsem se tu rozpovidala 🙂 Nevím jak to snasis,protoze jsem viděla jak si jeden negativní příspěvek smazal.Jestli to bylo moc tak se omlouvám.Ale napadlo me když už to téma tady bylo nadneseno jestli by bylo možné,aby si prelozil to video co Václav vložil do komentáře.Premyslela jsem o tom ,diky Ele.:-) Mam trochu nejake domněnky na základě Abraháma co jsem uz slysela.Uprimne by mě to zajímalo.Mozna by se ty myšlenky pak dali aplikovat na cokoliv,protoze tohle je extrémní tema. Nevím co tam Abraham rika,je to jen můj pocit,ze by tam mohla být odpověď na mou otázku co se týká toho do jaké míry je zivot dítěte naplánován Vyšším Ja.Protoze podle mě ty trpící děti se museli na úrovni duše rozhodnout ,že do toho pujdou.Ze je to něco co nemohli vedomne ovlivnit.A to se týká i dneska.Ze jejich vyšší Já rozhoduje do jakého prostředí se presne narodi . A pak je ovlivňuje okoli.Jen má domenka.Dekuju z celého srdce .Zdena

    • Václav Volek

     Zdena: Přijde mi, že videa v mém komentáři jsou šitá spíše pro Elu.

     Můžu se Vás zeptat? Proč máte tendenci, že Vám něco/někdo určuje budoucnost? “Nějaká externí duše mi rozhodla, co je pro mě nejlepší.” “Nějaké Vyšší Já mi rozhodlo, co si mám zažít” Proč se tímto tak separujete? Přijde mi, že se tímto pohledem zbytečně devalvujete.
     Proč neříkáte spíše něco ve smyslu: Já jsem se před narozením rozhodla pro toto… Ale to už mi je fuk, protože dneska jsem se zas rozhodla pro tohle…
     Protože hlavní rozdíl mezi tím před narozením a teď je ten, že nyní věnujete pozornost myšlenkám, které s Vámi nejsou v souladu. To je hlavní rozdíl….

     • Václav: Já to nemyslela na celý , život.Ja to tam vše nevysvětlila,to by se sem snad ani nevešlo,kdybych měla vysvetlovat všechny svoje myšlenky a pocity.:-)Chytl jste se jedné věty.Ja myslela do té doby,nez si člověk uvědomí,ze se muže rozhodovat sám.Mluvila jsem o dětech.Ne o sobě teď.Ale taky jsem snad byla dítě a tyhle informace mám tak 7 let.A do té doby jsem nerozhodovala ,myslím vědomě o tom kde a jak žiju.Mozna jsem to byla já,ale teď si to tedy rozhodně nepamatuju.A i teď to nevím.Jen věřím.Vy to víte? S úctou.

     • Václav Volek

      No vidíte, máte informace 7 let a ani teď se nerozhodujete sama.
      Rozhodují za Vás Vaše negativní reakce na okolnosti, které jsou způsobeny Vašimi přesvědčeními v podvědomí, které s Vámi nejsou v souladu. (viz reakce na Elu, které jste odpovídala na něco jiného, než se ptala, a když neodpověděla podle Vašich představ, ozvalo se Vám z podvědomí nějaké Vaše negativní přesvědčení, na které jste reagovala… )

      To, co jste vždycky měla jako navigační prostředek, jsou pocity. Ty jsme měli už od narození. Takže už od narození jsme měli k rozhodování o životě vše, co potřebujeme 🙂

  • Ale hlavně pohrdas lidma,kteri se ti snažili upřímně odpovědět.Pohrdas slunickovejma lidma a bůh ví jakejma lidma ještě pohrdas.Ale každej jsme nejakej.Jen se nejdriv podívej na sebe,nez zacnes hodnotit ty druhé, Elo.M ozna se mýlím,ale myslím,ze i Mengele se narodil jako krásné čisté miminko.A co s ním měla v plánu jeho Vyšší Bytost za to asi nemohl.

   • Zdeni… nechte to být. Hlášky paní Ely myslím nejsou náš “šálek kávy” (zase tak moc toho ale neřekla, jenom si neuměla najít, co jí zajímalo…) a nemusíme se tím dál zaobírat. Napsala jste své řádky čistě, jsem naladěná na stejnou notu a určitě je nás na těchto stránkách takových víc.. hodně.., nenechte se rozhodit :-). Mějte krásný víkend. A na just SLUNÍČKOVÝ !!! Ty zlátnoucí stromy všude kolem jsou tak krásné…. ♥

   • Já si ale nevzpomínám,ze bych někde rekla,ze jsem dokonalá,ze když mam informace 7 let,ze je umím v praxi používat .Jen jsem řekla,ze je mám.A naopak jsem řekla,ze na pocitu nevědomosti informace nic nezměnilo.A určitě mám podvědomě programy a reakce.No a co?Nevím vlastně o co vám jde a co po mě chcete?Já se rozhodují vědomě teď na koho budu a jak reagovat.Jak můžete vědět jestli to dělám vedomne nebo ne?Taky nemusim reagovat vůbec.Proste až se rozhodnu tady nic nikomu nenapsat tak to udělám.A nebude to trvat dlouho:-) Prostě buď mě necháte na pokoji,nebo mě budete chtít rozebírat.To je vaše volba.Jak zareagují je má volba.J a se vás na nic neptala co si tak pamatuju.

    • Václav Volek

     Ptala jste se tím, že jste reagovala na můj komentář. A teď jste zas vložila komentář určený mě někomu jinému 🙂

     Vidíte, jak se teď devalvujete? A jak se stavíte do ublíženeckého postoje 🙂 A jak z toho obviňujete mě? Stejný vzorec jak u Eli, nejdřív kamarádi, ale když nereaguji dle vašich představ, tak nepřátelé 🙂

     Já osobně po Vás nic nechci. Naopak, velmi rád se budu od Vás držet co nejdál. Vaše sluníčko-mráčkovská nestabilita není nic pro mě. Ale když už jste mě oslovila, tak jsem se do diskuse také zapojil 🙂

     • velice pěkné 🙂 děkuji

     • Václav Volek

      Ludmila S. : Nejlepší je ta úleva, když člověk objeví to přesvědčení, které stojí za jeho negativními reakcemi. Jakmile ho objeví, tak to negativní přesvědčení zmizí. Rozplyne se, člověk pocítí obrovskou úlevu a okolnosti v jeho životě se následně automaticky zlepší.
      Je to pokaždé fantastický pocit nějaké negativní přesvědčení v sobě odblokovat 🙂

     • Václave – někdy ale nemůžu najít to přesvědčení, které mi způsobuje stále ty stejné situace. Jak na to? 🙂
      Děkuji za Vaše postřehy, které jsou pro mě vždy velice cenné 🙂

     • Václav Volek

      Obecně platí, že čím více si labužíte v příjemných pocitech, tím snáze jde odblokovat negativní přesvědčení. Mnohdy si těch příjemných pocitů užíváte až tolik, že se od těch negativních přesvědčení odpoutáváte snadno a naprosto přirozeně. A mnohdy si to ani neuvědomíte, jen se cítíte příjemněji, volněji…

      Lidem, co neznají Abrahama, tak často doporučuji http://www.kosmas.cz/knihy/150216/mej-rad-skutecnost/ + její videa na youtube, protože je to kompletní návod na odblokování.

      Až budete mít chvíli klidu, zkuste třeba tohle: vžijte se do situace, kde se cítíte příjemně, uvolněně a chvíli si užívejte těch krásných pocitů. Pak se vžijte do té svojí nepříjemné situace a sledujte své jak se cítíte. Pouze sledujte své pocity, nehodnoťte je. Pak se zas vraťte do příjemné situace. Pak zas do nepříjemné, pak do příjemné… Chvíli takhle pendlujte mezi příjemnou a nepříjemnou situací. To Vám umožní hlouběji prozkoumat příčinu negativního pocitu. A jakmile ho ji takhle prozkoumáte, tak se mnohdy automaticky odblokuje…

      Výborná je třeba i dotazovací metoda. Zeptáte se sama sebe: Proč se cítím v této situaci tak a tak? A podvědomí Vám vyplivne negativní přesvědčení, které se v ten okamžik automaticky rozpustí. A pokud se nerozpustí, tak je podloženo nějakým dalším neg. přesvědčením. A vy se zas dotážete na něj. A podvědomí Vám zas něco vyplivne. A zas, buď pocítíte úlevu, nebo je zase něčím podložené.
      Někdy jsou ta neg. přesvědčení schovaná hned pod povrchem v hloubce 2. Pamatuji se, jak jsem se jednou dostal touto metodou do hloubky 10. A jakmile jsem našel to nejhlubší přesvědčení, na kterém celá tahle konstrukce stála, byla to tak velká úleva a osvobození, že mi vyhrkli slzy a já to probrečel…

     • moc děkuji za Vaše sdělení, koukala jsem na knihu, ale je už nedostupná. Ale Vaše rady vyzkouším 🙂

      děkuji 🙂

 3. pro Jana Marie: krásná jemná odpověď hodná Abrahama

 4. V životě Nedekuj není třeba dekovat..

  Blbej to vzorec

  jen to přijmi nebot přijetím ti vse zůstane a dekovanim se vse ztrácí a zapomína..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *