Abraham Hicks – Požehnání od Abrahama

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis

Abraham: Právě jsme vám řekli, že víme, že se do souladu můžete dostat různými způsoby. Někdy vás sladí psaní seznamu pozitivních aspektů. Někdy vás psaní pozitivních aspektů nikam nedostane, protože kdykoliv řeknete něco pěkného o aerolinkách, které vám právě z tašky utrhly ucho, tak si připomenete, že vám utrhly ucho tašky. A minulý týden zip a týden předtím kolo u kufru a ten předchozí týden druhé kolo. Musíte najít jiný způsob.

Host: Řekli byste, že meditace je efektivnější než…

Abraham: Cokoliv jiného. Efektivnější než cokoliv, protože během života děláte první krok. Proséváte kontrastem a žádáte. To, o co jste požádali, je ve vibrační realitě, kde je vaše vyšší Já, a tluče tímto mocným věděním všeho, co chcete. Posílá vám neustálý signál radosti a uspokojení. O první a druhý krok je postaráno.

Meditace je nejčistější způsob, jak se dostat do stavu přijímání. Jak jste v tomto stavu, tak vám přijde to, na co jste připravení. Každý den, co meditujete, budete připravenější na více a více a více, protože meditace je pokroková. Budete se ladit více a více a více na to, co máte ve vortexu, a co chcete. Znamená to, že chceme, abyste celý den meditovali? Ne. Protože na prvním kroku také záleží.

breathing1_cover

 

Chceme, abyste život prožívali a byli mu vystavení. My bychom každý den meditovali. Raději bychom vás viděli ve stavu oceňování než v meditativním stavu, protože v oceňování také není odpor. Jakmile vystoupíte z meditace a začnete následovat tu nit oceňování, bude ho cítit více a více. Když v noci spíte, hybná síla se zastavuje, takže to také pomáhá. Ale jak se ráno probudíte do nového dne, je tak pěkné se naladit na jasnost toho, kým jste. I když myšlenku nepřevedete ihned do těchto přesných slov, tak tohle je vibrace, která je vám nabízena, kterou, jak budete citlivější, budete schopni slyšet a převádět.

Jak jste v tom stavu bez odporu, vibrace vašeho vyššího Já vám říká: Jsi milován. Jsi hodnotný. Život má být pro tebe dobrý. Život je pro tebe dobrý. Vše chtěné je pro tebe připravené. Jsi v pozici spoustu toho přijmout v této chvíli a další. Tento den má potenciál být pro tebe radostný. Po celý den. Vše, co přichází, přichází s mocným důvodem a přínosem pro tebe. Vše ti vždy vychází. Postupně to chápeš. Jsi na tom dobře.

Čtěte také:  Kontrolování manifestací

Tohle jsou vibrace ujištění, pochopení, vědění, které jsou vám nabízeny. Jak se na ně naladíte, více a více budete přijímat silnější a jasnější impulsy, ale musíte se dostat do stavu přijímání, musíte být jejich příjemci. Někdo by vám mohl říct: Vidím pro tebe tohle a tohle a tohle, a vy na to: To je pěkné. Dokud nebudete ve stavu přijímání, nemůžete přijmout uspokojení z toho, jak se život odvíjí. Jste prozatím uspokojen?

Host: Ano, děkuji.

Abraham: Velmi dobrá konverzace. Jste prozatím uspokojeni?

Publikum: Ano.

Abraham: Dobrá chvíle na přestávku.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *