Abraham Hicks – Praktikujte pocit toho, co už máte

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Abrahame, přijímám, že mám  přístup k nekonečné vibraci. Chci se o to postarat. Napojit se na tu vibrační frekvenci. Pokud byste jen chvíli mluvil  o vibraci namísto peněz, věříte, že jste vibrační bytost?

Host: Ano.

Abraham: Věříte, že jste rozšířením  zdrojové energie?

Host: Ano.

Abraham: Věříte, že vám v tom někdo brání? Myslíte si, že je to něco,  co možná děláte, co to neumožňuje? Chceme ale mluvit  o vibraci než o penězích. Promluvme si tedy o vibraci. Někdy máte pocit,  že se do ní nemůžete dostat, protože se cítíte tak, jak se cítíte,  a kvůli tomu vám zákon přitažlivosti přitáhne věci, které se shodují  s tím, jak se cítíte, a tak se musíte cítit jinak… “Ale jak  se mohu cítit jinak, než jak se cítím?” Prvním krokem je chtít se jinak cítit uznáním, že se chcete  zaměřit na vibraci a ne na peníze.

Mluvíme o zákonu přitažlivosti. Mluvíme o dosažení vibrace. Mluvíme o tom, že ta vibrace  způsobuje, že jste na frekvenci, díky které věci realizujete. Odkud podle vás pochází  vaše dovednosti? Odkud pochází vaše flexibilita, vaše hbitost,  vaše síla, vaše energie, vaše jasnost? Vše to pochází z té širší, nefyzické  perspektivy, která je vámi.

Chceme tohle téma finanční měny změnit na téma vibrační měny, které vy všichni máte velmi,  velmi hojné množství. Jak fyzickými, lidskými slovy  můžete mluvit o vibraci? Jaká slova by byla při mluvení  o vibraci vhodná? Emoce. Emoce jsou jedinými slovy,  které vysvětlují, co vibračně děláte. Pokud se chcete dostat do místa, kde můžete investovat a vydávat  nekonečnou vibrační frekvenci, chcete mluvit o tom, jak se cítíte.

wellbeing.3x2

 

Cítím lehkost… jak to? Máte důkazy, že k vám proudí vibrace? Ano. Dejte nám nějaké příklady.

Host: Mám víc materiálů Abrahama,  než které jsem schopen poslechnout. Mám dobré jídlo. Dělám spoustu zábavných věcí. Mám dobré místo na žití. Mám práci na částečný úvazek, která mě baví. Mám spoustu svobody.

Abraham: Chceme od vás více emoční slova. Když jsem na pláži, cítím…

Host: Cítím se sebevědomě, naživu…

Abraham: Sebevědomí je dobré slovo. Proč? Proč se cítíte sebevědomě?

Host: Cítím se napojen na své vnitřní bytí.

Abraham: Jak se to odvíjí ve vašem životě? Jak to vytěžujete? Co je ta vibrace, kterou popisujete  v emočních výrazech jako lehkost, skvělé, sebevědomí? Jak tu vibrační měnu vydáváte?

Čtěte také:  Abraham Hicks - O dobrém pocitu a dosahování toho, co chceme

Host: Radostí.

Abraham: Jak se ta oživující zkušenost odvíjí z hlediska vašeho pocitu blahobytu? Cítíte, že v tom máte hojnost?

Host: Ano.

mountain_landscape-wallpaper-1366x768

Abraham: Cítíte hojnost v kráse té pláže? Cítíte nadšení v projevení  života tady a teď? Kdo vybírá poplatky za slunce? Kdo vybírá poplatky za krásu pláže? Komu platíte za ty vlny na moři? Finance v tom roli nehrají, že ne? Je to o blahobytu, který k vám chodí.  Je to vibrační měna, kterou vydáváte.

Nabídneme vám silné tvrzení.  Často ho říkáme. Ale tohle tvrzení je o tom,  že nezáleží na tom, co někdo chce. Ať je to hromada peněz, vztah, okolnost nebo událost. Cokoliv, co kdokoliv chce,  to chce z toho důvodu, že je přesvědčen, že jak to bude  mít, bude se cítit lépe. Za vším je tedy emoční reakce. Pokud dokážete vyvolat emoční reakce, a vynecháte otázky  “jak, kde, kdy, co a kdo”, jen tím, že budete pozorovat  krásu své životní zkušenosti, stane se to, že začnete aktivovat  vibraci blahobytu.

Děláte to tak chronicky…  Myslíte si, že to děláte neustále,  ale pokud něco chcete, jako třeba peníze, a usoudil jste, že k vám nechodí  v hojnosti, jaké chcete, začnete vibračně praktikovat a aniž byste to zamýšlel, udržujete ten stav  jen svými každodenními konverzacemi.

water_37-wallpaper-1366x768

 

Musíte tedy úplně přestat  mluvit o penězích. Protože kdykoliv o nich mluvíte,  aktivujete si současný stav svých peněz. Jako byste si je od sebe tlačil  pryč tím, že se na ně zaměřujete. Jeví se to jako naprostý opak,  než to, co si lidé myslí, že by měli dělat. Máte pocit, že když něco chcete,  měl byste se zapřít a jít si za tím. Ale jde o to, že když se zapřete  a jdete za tím, udržujete stejnou vibraci… kdykoliv mluvíte o penězích,  držíte je pod vodou. To tím chceme říct.

Kdykoliv o nich mluvíte,  držíte je pod vodou. Když mluvíte o slunci,  tak korek pustíte. Když mluvíte o své fyzické  vitalitě, pustíte se korku. Jde o to, že nemusíte  neustále mluvit o penězích. Nemusíte o peníze žádat.  Už jste požádal, a nahromadil jste si jich víc,  než co bychom vám mohli popsat. Nemusíte mluvit o penězích. Když o nich  mluvíte, tak držíte korek pod vodou. Musíte najít způsob,  jak je nechat k vám přijít.

Uděláte to tak, že už  o penězích nebudete mluvit, protože když o nich mluvíte,  bráníte jejich proudění.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vytvořte si dokonalý den

Přátelé se zeptají: Jak se ti daří? Velmi dobře.

-Jak to jde s penězi? -Nechci o tom mluvit.

-Proč ne? -Protože vše mi jde dobře.

-Vše ti jde dobře? -Ano.

-I peníze? -O těch nechci mluvit.

-Proč? -Protože vše mi jde dobře.

-Vše ti jde dobře? -Ano.

-Co peníze? -Nechci o nich mluvit.

 

lighthouse_in_the_night-wallpaper-1366x768

Víme, že je to zdánlivě  absurdní, ale chceme, abyste pochopil,  že máte aktivovanou vibraci, a musíte najít způsob,  jak se jí vyhnout. Většina lidí říkáte: Dejte mi to,  co chci, a pak se budu cítit lépe. My na to: Jistě, jistě, jistě. Ale musíte se cítit lépe,  než to může přijít. Musíte se cítit lépe.  Pokud bychom vám pomohli uvidět,  že je to připravené k vám proudit, a jediné, co tomu brání, je to,  že říkáte, že to k vám neproudí.

Ne, nezhmotnilo se to,  ale je to v procesu stávání se. Co když byste začal hledat,  co z toho už máte nyní? Nic se nezměnilo,  ale i tak se cítíte lépe. Bezpodmínečně se cítíte lépe  a nyní máte svůj svět pod kontrolou. Nyní jste tvůrcem své reality. Jste vědomým a záměrným  tvůrcem své reality.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *