Abraham Hicks – Přátelství

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mluvíte často o vztazích a ten nejdůležitější je samozřejmě vztah sám se sebou. Zjistila jsem, že kromě svých dětí a partnera, nemám to, co bychom nazvala blízké fyzické vztahy…

Abraham: Většina lidí je nemá… Své nejbližší jste naučila, jak se chovat… Ale ostatní učit, jak se správně chovat, je už spousta práce. Většina lidí se tedy dostala do takové pasti. Můžete počítat, že s těmito a těmito lidmi bude jízda hladká. Není to podle vás ten důvod?

Host: Mám pocit, že můj partner a děti jsou takoví, jak říkáte. Řídí se svou intuicí, dělají si své věci a já to umožňuji. Cítím se pohodlně, sama sebou, když stále neposlouchám, co druzí dělají, co zažívají…

joy5

Abraham: Ano, je to snažší. Ale zde je jedna věc. Trochu od toho odstupte a vžijte se do představy jako Esther. Představy světa, kde vy a ostatní jste ve svém souladu bezpodmíneční. Nevyžadujete, aby druzí byli jiní, než jací jsou. Jen nalézáte soulad, abyste převážně byla sladěná. A zákon přitažlivosti vám pomůže v tom, abyste se navzájem svými životy obohatili v každém okamžiku. Mohla byste tak říct: Lidé z celého světa jsou mými přáteli. A zákon přitažlivosti nás dává dohromady. Třeba na letišti můžete mít s někým skvělý zážitek a ani se nedozvíte jeho jméno.

Host: To je to, o čem mluvím… Cítím silné spojení s druhými lidmi, ale necítím takové spojení, že jsem neustále v jejich životě, neustále spolu mluvíme po telefonu.

Abraham: Řekněte to, jak to myslíte. Cítím silné spojení s mnoha lidmi, ale necítím se už na nich závislá. A proto mám pocit, že něco je mimo. Počítala jsem totiž svou správnost nebo dobrotu skrze popularitu u svých přátel. My na to: většina lidí jen brání své zranitelnosti skrze lidi.

Host: Pokud se cítím dobře, když jsem sama sebou, a stále se cítím dobře, když jsem kolem lidí, jen to nepotřebuji. Je to dobrý stav?

joy

Abraham: Nejen dobrý, je to ten nejzdravější, v jakém kdokoliv může být. Jste v souladu a stavu přijímání a když jste ve stavu přijímání, budete mít užitečné zážitky s druhými. Esther by někomu mohla přidělit zodpovědnost, aby jí všude následoval a ujišťoval se, aby nedělala hloupé věci. Jinými slovy, “Zkontroluješ mé linkové lety, vše ti pošlu. Udělala jsem tuto nesmírně hloupou věc a tak potřebuji…”

Nebo by Esther měla předpokládat, že vesmír jí kryje záda? A že dokud bude ve stavu přijímání, bude vědět vše, co potřebuje. Je zábava si všímat, jak je vesmír chytrý v tom, že jí dává to, co chce, dokud je ve stavu přijímání. Takto to chcete mít. Prociťte, jak je to osvobozující, jak to za sebou zanechává to napětí, přílišné snažení a potřebu někomu něco dokázat. Máme pro vás k tomu jedinou otázku: Prožíváte uspokojující život?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Stav umožňování

Host: Naprosto.

joy4

Abraham: To je vaše odpověď. “Moc se bavím při potkávání druhých lidí.” Esther nějakou chvíli říkala… když tohle říkala, nebyla tam, kde nyní jste vy. Ale bylo to součástí jejího vývoje a chápání. Před pár měsíci začala říkat: “Stává se ze mě vibrační snob.” Myslela tím tohle: Mám raději jasnost než zmatení, tak omezuji lidi, se kterými trávím čas, protože téměř vždy přináší zmatení.

Host: Přesně tak.

Abraham: Ale Esther dávala moc jim namísto svému souladu. Je třeba si uvědomit, že ve vašem životě se neobjeví nikdo bez pozvání. Esther už tedy neříká: “Jsem vibrační snob.” Namísto toho říká: Chci být ve stavu přijímání, pečuji o svou vibraci a chci být vědoma… Pak je zábava si všímat, jak je vesmír chytrý v tom, jak jí do života posílá lidi, aby jí dali kus něčeho, o čem ani neví, proč jí to dávají.

Oni jsou jen prostředníkem, který přišel doručit kus něčeho, co je pro Esther užitečné, a ona se směje, jak je to všudypřítomné, jak je to stálé, jak je to dokonalé, jak je to svobodné, jak je to příjemné, jakou cítí hodnotu, jak opečovávaná se cítí, jak je to dokonalé. Vy všichni spolu budete mnohem lépe vycházet, jak si přestanete myslet, že druzí jsou zodpovědní za vaše pocity.

Host: Dokonalé. Děkuji.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *