Abraham Hicks – Když je něco pravda, neznamená, že tomu musíte dávat pozornost

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Pokud máte touhu  a věříte té touze, tak existuje. Protože ve vaší vibraci  není žádné oddělení. Chcete to, očekáváte to, nabízíte  jeden signál a během krátké doby si to umožníte přijmout  do svého života. To, čemu říkáte přesvědčení,  i to, čemu říkáte jádrová přesvědčení, jsou jen vibrace, které jste  nabízeli dostatečně dlouho, že jste si přitáhli určité  množství důkazů kolem nich, kvůli čemuž jste si nyní  vytvořili velmi silné očekávaní, a důvod, že máte pocit, že to jsou  jádrová přesvědčení, je ten, že se drží ve vašem životě.

Jinými slovy jste tomu věřili,  život vám to tak ukázal, tak jste tomu začali více věřit. Chceme vám vysvětlit, že jen protože  vidíte spoustu důkazů něčeho, a protože je to považované za pravdivé, protože je to doložené  vědeckými průzkumy nebo historickými dokumenty  nebo i velkým počtem lidí, kteří v průzkumech říkali,  že ano, takové to je, chceme, abyste dosáhli pochopení, že jen protože je něco pravda, neznamená,  že si to zaslouží vaši pozornost. Chceme, abyste si stanovili nová  měřítka pro to, čemu věnujete pozornost.

Rádi bychom, aby to nové  měřítko bylo stejné měřítko, které používá váš zdroj, a to je, jaký máte  pocit, když něčemu věnujete pozornost. Přesvědčení… Jsem přesvědčen… jsem přesvědčen, že na planetě jsou lidé,  kteří dokážou cokoliv. Jsem přesvědčen,  že existují lidé, co mají rakovinu. Obojí jsou možná pravdivá tvrzení  ve vašem systému přesvědčení, ale když přidáte měřítko toho, jak se cítíte,  když přesvědčení aktivujete, máte nyní nový důvod  se zaměřovat odlišně, že ano? Tohle je způsob, jak se dostanete  k naprostým jádrovým přesvědčením. Jinými slovy nejhlubší  z hlubokých přesvědčení je to, že jste báječné a hodnotné bytosti,  a že život by pro vás měl být dobrý.

navajo_loop_trail_bryce_canyon_utah-wallpaper-1280x720

To je jádrové přesvědčení, a když se od  něj odchýlíte, cítíte ve své vibraci oddělení, necítíte se tak dobře. Jádrové přesvědčení je,  že život by pro vás měl být dobrý, že jste tvůrce. Jak vy a téměř všichni  ostatní, které znáte, reagujete na své prostředí  namísto na to, jak rezonujete uvnitř, dochází k tomu, že začínáte aktivovat  myšlenky, které vám moc neprospívají, ale protože je aktivují všichni ostatní  a vy někdy nechcete vycházet z řady, tak to děláte… ale lidé přijali tolik přesvědčení,  která jsou pro jejich život škodlivá. Je nám jedno, jaká jsou  vaše přesvědčení. Nikdy nás nezajímalo, abychom změnili  přesvědčení jednoho člověka ohledně čehokoliv.

Čtěte také:  Existuje něco takového jako správné a špatné?

Zajímá nás to, abyste našli soulad s tím,  co jste si díky životu vibračně vytvořili. Víme, že tohle prostředí je dostatečně  velké, že všichni na planetě mohou uspokojit své individuální  touhy, aniž by stáli někomu v cestě, protože zde není konečný počet  zdrojů, které se rozdělují. Jak dosáhnete hojnosti, nepřipravujete  nikoho jiného o hojnost. Jak se stanete zdraví,  nepřipravujete nikoho o zdraví. Zdroje rostou proporcionálně k touze,  kterou tvoříte na základě svého kontrastu. Jste tam, kde jste,  a to je přesvědčení. Jste tam, kde jste. Co teď?

S GPS systémem ve vašich vozidlech… ten systém automaticky  rozpozná, kde jste. Naprogramujete ho, kde jedete.  Systém ví, kde jste. Cesta se okamžitě začne počítat z místa,  kde jste, na místo, kde chcete být. Takto také funguje váš naváděcí systém. Nezaměřuje se na to,  kde jste, protože to se mění. S tím naváděcím systémem to je zajímavé.  Ví, kde chcete být, a ví, kde jste, a neustále ví, kde jste,  nehledě na to, kde jste, protože kde jste, je to, kde jste. Spousta lidí si je vědoma,  že ještě nejsou tam, kde chtějí být, a velmi si uvědomují to, kde jsou  ve vztahu k tomu, kde chtějí, a tak se neustále snaží vysvětlit,  jak se dostali tam, kde jsou, kvůli čemu déle zůstávají tam, kde jsou.

Tam, kde jste, je to, kde jste. Tak co? Vždy jste někde na své cestě  a pokud budete sledovat, kam jdete, tak na současných  přesvědčeních moc nesejde. Pokud faktor touhy vážně silně aktivujete  a faktor toho, kde jste, nebudete tolik aktivovat, rychleji se posunete tam,  kde chcete být.

Podle nás tato potřeba  ospravedlňovat… jsme přesvědčeni, že důvod,  že více lidí se nefixuje na to, kam jdou, a nepředstavují si to, kam jdou,  ale místo toho se zaměřují na to, kde jsou, je ten, že mají pocit, že vesmíru musí  odůvodnit, jak to, kde jsou, je špatné, v domnění, že pokud budou  dostatečně žádat, že vesmír se nad nimi smiluje  a dodá jim to, co chtějí. My na to: Vesmír takto nereaguje. Pobízíme vás, abyste se více  zaměřovali na to, kam jdete.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Parádní kousek, děkuji Dajwe 🙂

  2. Dajwe, poslední dobou co slovo, to perla!! Vždy mě pohladí, povznesou a posunou. Děkuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *