Abraham Hicks – Představivost

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Dobrý den. Moc se mi líbilo, když jste mluvili o instinktu, protože mám moc ráda zvířata a přírodu a vnímám zvířata jako soulad, že jsou vždy ve stavu přijímání. Zvířata mě dělají šťastnou. Jeden… zmiňoval Alberta Einsteina a jeho citát, ve kterém mluví o představivosti. A jak je skvělá…

Abraham: Než budete pokračovat… možná jste tam směřovala. Možná vás předbíháme. Představivost je stav přijímání. Lidé to nechápou. Myslí si, že svou představivost vytváří. Není to tak. Přijímáte ji.

Host: Ano. Je to skvělé. Mám pocit, že vše je představené. Cítím se tak…

Abraham: Takže mluvíte o vortexu, který existoval před manifestací, takže předtím byla nějaká myšlenka. Je pravděpodobné, že na tohle budete znát odpověď. Když mluvíme o vortexu… když víte, co nechcete, poznáte, co chcete… v tomto životě a mnoha předchozích jste si do vortexu toho dala hodně. Zákon přitažlivosti shromažďoval spolupracující složky. Spolupracující složky už byly shromážděny a jsou více než jednotlivé kousky, protože jsou propojené. Když myslíte myšlenku, ona sama myslí.

Došlo k této směsici tvoření a vaše vnitřní bytí tam je se vším, rozumí tomu… tohle je důležité. Takto jsme o tom ještě nemluvili. Vaše vnitřní bytí je se všemi spolupracujícími složkami. Zaměřuje se na tyto spolupracující složky. Vaše vnitřní bytí je bod přitažlivosti za tyto spolupracující složky. Vaše jednotlivé úkoly, jednotlivé touhy, se staly víc, než co v jakýkoliv moment můžete pochopit.

lava_ocean_smoke-wallpaper-1366x768

 

Ale jste připravena na něco z nich. Jak si ztišíte svou mysl, tehdy vaše vnitřní bytí, které ví, na co jste připravena, začne nabízet myšlenky, na které jste připravena. Není krásné znát spolutvůrčího partnera, se kterým tancujete? To by vám mělo být povědomé. Máte kvůli tomu pocit jako loutka na nitce? Neměla byste, protože vše ve vašem vortexu jste si tam dala. Vše, co tam je, jste vytvořila. Požádala jste to do bytí. Zdroj na to odpověděl do bytí a nyní jste v části třetího kroku, nejlepší části, 90% části vašeho života, kde se naladíte a přijmete impulsy to prozkoumat, objevit, otočit se na každém rohu.

Host: Chtěla jsem vědět víc o představivosti, té inspirované představivosti…

Abraham: Zopakujte to.

Host: Inspirované představivosti…

Abraham: Představivost, která inspirovala představivost? Na co narážíte?

Host: Myslím tím hravost… zejména děti mají skvělou příležitost…

Abraham: Ale zamyslete se nad tím, proč. Oni mají svůj vortex a jsou připravení být připravení. Nezablokovali ho se všemi pravidly a negativním očekáváním.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Soustavné ladění se na pocit, že vše je v pořádku

Host: Představivost, ta inspirovaná myšlenka… když medituji, ráda se dostávám do toho nezaujatého pocitu. Povězme to lépe.

Abraham: Představivost není jen inspirovaná myšlenka, to je zřejmé, je ve vortexu. Je to přijatá myšlenka. Protože vy jste ta, která umožňuje obrazům, aby se zobrazily. Vy máte v hlavě projektor. Je to tam, ale nemůže to vyjít ven a být součástí vašeho světa bez vaší spolupráce. Chápete to?

Host: Ano.

Abraham: Jaký z této konverzace máte pocit? Chceme to vědět, protože my jsme daleko na přední linii. Pokud tohle chápete… jinými slovy měnit myšlenky na věci je dost zajímavé téma na konverzaci ve fyzickém světě. Světě, který je zvyklý na třídění korálků a dávat je do hromad a hodnotit, která hromada je nejlepší, jaká je nejhodnotnější a jaká je nejhezčí.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *