Abraham Hicks – Přestaňte dělat tuto jednu věc

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Spousta lidí, kteří to myslí dobře, vynakládají velkou námahu. Vychází to z vašeho vystavení se životu, kde vidíte nechtěné věci, které chcete změnit a poté se je snažíte námahou změnit. Čím více se snažíte, tím je to horší, a čím je to horší, tím více se snažíte, dokud se v jedné chvíli nevzdáte, protože je to matoucí a složité. My na to: To je dobré místo, kam se dostat, protože jak se vzdáte, tak se nevzdáváte své touhy, ale své zbytečné námahy. Chceme, aby námaha nebyla přítelem komunity.

Námaha vede k průměrnosti. Námaha vám pomůže posunout věci z místa na místo. Na námaze záleží, ale inspirovaná akce je to, co chcete. Rozebereme to, protože vaše otázka byla velmi pronikavá a spousta lidí má stejnou otázku. Zdůrazníme jen to nejdůležitější, o čem jsme mluvili. Přestaňte se tak moc snažit. Častěji si dávejte pauzu. Přestaňte tolik zjišťovat, kde jste, a jak si vedete. To znamená, abyste se přestali vnímat skrze oči ostatních, kteří nechápou. Chvíli nechte to, na čem vám skutečně záleží, být to, jak se v každý moment cítíte uspokojeně.

porto_moniz-wallpaper-1366x768

 

Neděláme si srandu… nebude trvat déle než týden nebo dva, než si uvědomíte, že se cítíte uspokojeně. Vaše procházky budou více uspokojující, konverzace budou více uspokojující, lidi, které budete potkávat, budou více uspokojující, vaše sny budou více uspokojující. Vaše prožitky v každou chvíli budou více uspokojující. Není to klíč ke šťastnému životu? Uspokojení, uspokojení, uspokojení. Musíte přijmout, že v tomto pokračujícím životě, který žijete, si do vortexu budete dávat více, co vám bude chodit.

Vždy se vám bude manifestovat více, vždy vám bude chodit více. Pokud potřebujete, aby to vše vám přišlo a manifestovalo se předtím, než si dáte pauzu a řeknete si: “Uspěl jsem”… nikdy vám to nepřijde vše, protože nikdy nepřestanete žádat o více po zlepšení. To “bezvěčnost” dostalo do věčnosti. Musíte se vzdát potřeby, aby to bylo hotové, než si dáte pauzu. Musíte si nyní dát pauzu. Ne řečením: “Snažil jsem se tolik, tak se mi to musí nějak vrátit.” To tím vůbec nemyslíme. Musíte se přestat snažit, protože vy nejste faktorem energie. Tím je faktor zdroje.

Nejste faktorem hybné síly, tím je zákon přitažlivosti. Vy jste faktorem zaměření. Jste faktorem zaměřování. Můžete se zaměřovat na něco méně uspokojujícího, nebo více uspokojujícího. Jakmile to pochopíte, budete se cítit jako nejpožehnanější člověk na světě. Budete mít pocit, že v oblacích je správce, který se ujišťuje, aby vše pro vás bylo správné. Ujišťuje se, aby pro vás vše bylo správné. Stačilo?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste sobečtí jako vaše kočka? (Část 2/2)

Host: Ano, moc vám děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *