Abraham Hicks – Přestaňte na to myslet a my vám to ukážeme

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Jak si tvoříte vlastní realitu? Jak se myšlenky mění na věci? Musíte být v souladu s tím,  co máte ve vortexu, aby se vám to mohlo fyzicky zhmotnit. Musíte svůj přijímač nastavit  na frekvenci vysílajícího vortexu. A nesmíte být tak fixovaní na výsledek.  Jen si užívejte proces nekonečného stávání se. Protože si všimnete, že jakmile  získáte něco, co chcete, začnete chtít něco jiného. Vždy bude existovat taková  mezera mezi tím, kdy to zplodíte,  kdy to přijmete,  a kdy se to plně manifestuje. Nikdy nebudete stát na místě,  kde všude kolem sebe budete mít hromadu všeho, co chcete. Nikdy se tam nedostanete.

Není to podstata věčných bytostí. Vždy bude něco nového, o co požádáte,  k čemu budete směřovat. Vždy bude něco více, o co požádáte,  k čemu budete směřovat. Život je o tom směřování k tomu. Je to o odvíjení.  Proto všichni, co kdy existovali… proto my všichni se zaměřujeme  dopředu s vámi tady a teď. Tohle je přední linie.  Tady dochází k manifestacím. Tohle je půda, kde se tvoří. Všichni se zde zaměřujeme s vámi.

Jak to přestanete nechávat na někoho jiného,  a přestanete říkat to, co se vám neděje, a uznáte, že jste tvůrci  vlastního života, a necháte, aby vámi proudila  energie, která tvoří světy, tak pak budete v úplném souladu,  pak budete žít život tak, jak jste zamýšleli, pak bude život takový,  jaký jste chtěli… pak budete tam, kde chcete být… ve stavu věčného  stávání se – vědomého stávání se. Viděl jsem to, chtěl jsem to,  nebyl jsem s tím v souladu, cítil jsem se lépe, zaměřil jsem mysl,  cítil jsem v tom lehkost, umožnil jsem to, stalo se to.  Stalo se to. Stalo se to.

sunset-3

 

Věci mi vždy vychází. Takto se chcete cítit.  Takto se cítí vaše vyšší Já. Ale většina lidí, než aby hledali  tu aktivní zónu a našli ji, a libovali si ve tvůrčím procesu, se dívají na výsledky ostatních. Třídí manifestované věci do hromad a stěžují si, že jejich hromada není větší,  že něčí hromada je příliš velká. Naprosto jim uniká podstata tvoření. A věnují tomu pozornost  ve formě akce namísto ve formě mysli-myšlenky,  kde se to skutečně děje. Chytáte se? Spousta lidí používá tolik akce ve snaze si vynahradit  odfláknuté tvoření, a neúspěšně.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vibrace vs Realita

To dělá většina lidí. Namísto aby mysleli myšlenky,  které to umožní vytvořit. Pokud se nyní díváte na to, co je, zaprvé se díváte na minulost. Pokud vám ale záleží  na tom, jak se cítíte, pečujete o to, co se aktivně děje. Nyní se můžete podílet… a je to něco, co velmi chcete.  Pro to jste sem přišli… můžete se podílet na přeměně  myšlenky na věc. Můžete se podílet  na měnění myšlenky na věc.  Už jste si vybrali, jak chcete,  aby tyto věci vyšly. Nyní jste svědky, jak vesmírné síly vám  asistují, souhlasí s vámi, podporují vás, pověřují vás, žehnají vám.

Všichni jsme věčné bytosti. Je načase, abyste se místo snahy  si prokázat svou hodnotu jen cítili hodnotní. Než abyste se snažili  vysvětlit, co šlo špatně, jen to nechte, aby to vyšlo dobře. Než abyste si dělali starosti z toho,  co se neděje, zaměřte se na to, co se děje, a to, co se neděje, se začne dít,  jak se budete zaměřovat na to, co se děje. Ale není nic, díky čemu se  budete cítit hodnotnější, než… chtít něco, co nemáte, a procítit… dát vzniku myšlence té věci, a pak ji pochybovat,  a pak rozpoznat, že jste jí pochybovali, a poté s tou pochybou  něco udělat – buď tím, že ji budete ignorovat, že změníte téma,  nebo že budete mluvit o ní dostatečně obecně, dokud k té věci nezačnete  zjemňovat odpor.

blue_skies_3-wallpaper-1366x768

 

A pak procítit,  jak vás zaplaví lehkost. Začít cítit, že tomu věříte. Víte, že přesun od pochybností  k víře představuje tolik pohybu jako přeměna myšlenky do věci? Velký pohyb spočívá v tom,  že se přesunete od pochybností k víře. Nebo jen od pochybností k tomu,  že na to nebudete myslet, protože když nemyslíte myšlenku  pochyby, prokáže se vám a budete jí věřit. Když říkáte: “Ukažte mi to  a pak tomu budu věřit,” my říkáme: Dobře. Jen na to na chvíli přestaňte  myslet, a my vám to ukážeme. Pak tomu můžete věřit. Co na to říkáte?

“Ukažte mi to, a pak tomu uvěřím.” Dobře, ale musíte na to přestat  myslet, protože když na to myslíte, zákon přitažlivosti vás udržuje tam,  kde jste byli naposledy – v pochybách. Dokud se na to zaměřujete s pochybami,  nenecháváte, aby se to pohybovalo. Pokud na to přestanete myslet, ukážeme  vám to. Takto s vámi vesmír funguje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Umění spolutvoření

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *