Abraham Hicks – Přestaňte se dívat na to, co je

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Rádi si s vámi promluvíme o čemkoliv, co je pro vás důležité. Chceme vám ukázat, kde se nacházíte na vibračním spektru. Pomůžeme vám pochopit, proč máte blok. Vždy je to to stejné… zaprvé: Vždy jde o hledání něčeho a všímání si, že to chybí. Je to ale vibrační verze, kterou musíte hledat jinýma očima. Pokud si dnes vyvinete schopnost se dívat jinýma očima, hledat čidly, pokud v něčem najdete faktor uspokojení, pak budete žít navždy šťastně. Tak jistě, jako když poznáváte to, co nechcete a tím, co chcete.

Ve vašem vortexu se to vyvíjí. Meditujete, ladíte se, cítíte se dobře, milujete tohle a toto. Jste podle ostatních velmi pozitivní, protože hledáte věci, ze kterých máte dobrý pocit, a jste v tom dobří. Jste optimističtější a méně pesimističtí a cítíte se dobře. Jak se ty myšlenky začnou měnit do věcí, dojde k manifestaci toho, o co jste žádali. Požádali jste, a nyní je to tam pro vás. Abyste to viděli, abyste to prožili, abyste s tím spali, abyste s tím jezdili, abyste měli všechny ty kontaktní prožitky. Máte to, udělali jste to, vytvořili jste si to.

A poté budete nejen příjemci toho, co to bylo, ale s další řadou kontrastních zkušeností, které ve vás vyvolají další touhy, takže ta mezera tam vždy bude, protože jste věčné bytosti. Jste věční, což znamená, že život ve vás bude vyvolávat touhy, abyste se s nimi sladili, a pak vyvolá další touhy a vy se s nimi zase sladili, a přeměnili ty vibrační touhy do fyzična, a pak vyvolal další touhy a vy je přeměnili do fyzična, a pak vyvolal další touhy a vy je přeměnili do fyzična. V každém kroku po té cestě můžete mít uspokojení.

california_poppies_2-wallpaper-1366x768

Protože nespokojeně se cítíte jen tehdy, když odporujete tomu, o co žádáte. Esther se velmi bavila… už několik týdnů je v jižní Kalifornii a velmi si to užívá. Nedávno řekla někomu, s kým trávila čas: Ne, dnes bych vážně chtěla dělat nějaké věci. -Cože? Raději bys pracovala, než si hrála? -Ano, dnes. Začala si totiž uvědomovat, že když žádala o věci, a neumožňovala si k nim jít, vytvořila takové zbytečné napětí.

To tím myslíme, že tím myslíte, když říkáte: Chci být k sobě pravdivý. Když vypustím raketu touhy, když něco zamýšlím udělat a dělám něco jiného, je v tom zbytečný kontrast a energie, což vyvolává pocit nespokojenosti a ne uspokojení. Chceme vám pomoct pochopit, protože vy jako lidé často poměřujete správné a špatné věci na svém životě a ostatních podle toho, co je v tomto manifestovaném prostředí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co ve skutečnosti vidí jasnovidci?

Chceme, abyste to na chvíli přestali dělat a důvěřovali, že manifestované prostředí je to, co vás přimělo vytvořit více do tohoto vortexu. Jakmile uděláte první krok, a to jste udělali, můžete to manifestované prostředí na chvíli nechat být a sahat po svém faktoru uspokojení vibračně. Jak to budete dělat… je to jako sledovat své děti, které se chovají tak, co podle vás pro ně není dobré. Způsobuje vám to pocit nepohodlí, jak je pozorujete.

Tak se vrhnete mezi ně a stanovíte nové pravidlo nebo zopakujete staré pravidlo a děti vás budou nadále ignorovat, jak dělaly velkou část života. Vaše frustrace se zesílí, protože víte, že máte pravdu, a oni vás neslyší. Neslyší vás, protože nejste ve vibraci toho, co jim zamýšlíte říct. Fixujete se na to, co je špatně, a taková vibrace z vás vyzařuje… Tohle jsou tedy slova, se kterými chceme, abyste odtud odešli a pamatovali si je. “Odtud se tam nedostanete.”

life_source-wallpaper-1366x768

 

Nemůžete vylepšit situaci tím, že skočíte do ní v této fázi, kdy je tak viditelná, slyšitelná, cítitelná… jakmile je manifestovaná a je v té formě, a vy se ji budete snažit svou námahou, akcí a slovy změnit, hybná síla vám v tom bude bránit. Pokud ale například budete moct pravidelně 15-20 minut meditovat… řekněme, že budete meditovat týden, a najdete ten střed, kdy ztišíte svou mysl a nijak nebudete odporovat své touze… alespoň ne nyní… a budete schopni zůstat v tom ztišeném stavu, protože vaše vyšší Já ví vše, co chcete, rozhodně vše, co souvisí s těmi, které máte rádi, jelikož vaše vyšší Já ví vše, co chcete, v tom ztišeném stavu začnete cítit hybnou sílu k tomu, co chcete, skutečnému řešení. Skutečné řešení se začne objevovat…

Nejprve to nebude zřejmé, jen se budete cítit dobře a pak přijdou impulsy. Možná vás i něco napadne, třeba nějaká vize nebo sen, takový pocit dokonalosti svého dítěte, pocit lásky vámi bude zářit tak, jak jste si dlouho neumožnili, protože jste se dívali na to, co je, a ne na to, co skutečně je. Nyní jste našli to místo ve středu a hybná síla je v pohybu. Nyní se myšlenky mění do věcí a jste vedeni ze svého souladu.

Nyní vás zákon přitažlivosti zavede do dokonalého momentu, protože jste ve stavu přijímání, a když jste naprosto ve stavu přijímání, zákon přitažlivosti vás nesladí s vaším dítětem, které v tu chvíli není ve stavu přijímání. Můžete po něm požadovat, že si s ním musíte promluvit, ale není pravděpodobné, že oba budete ve stavu přijímání. Ale jste tady, začali jste znovu, dostali jste se do stavu přijímání, řídili jste se impulsy a setkali jste a nyní slova a konverzace plyne a dosahujete pochopení. Vnímáte ten rozdíl?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Skutečný účel života

porto_moniz-wallpaper-1366x768

 

Vše tak funguje. Musíte začít znovu, dostat se do stavu přijímání a svou cestu předělat. Netrvá to dlouho… mluvíme o 15 minutách denně nějakou chvíli. Budete ohromeni a potěšeni, jak se pro vás věci sladí, když si vynahradíte čas se stát spolupracující složkou pro své touhy. Kdybyste od nás nebo někoho jiného neslyšeli nic jiného, tohle by bylo vše, co potřebujete ke šťastnému životu.

Úspěch, který chcete, chceme pro vás. Chceme, abyste měli všechny hračky, vztahy, prožitky, impéria… vše, co chcete. Žádná omezení nejsou. Nesnažíme se vás přimět jen meditovat a připravovat se o fyzické věci. Takto si umožníte fyzické věci svých snů, aby se vám dostaly do života. Musíte se dostat do stavu přijímání, musíte je přijmout. Musíte být jejich realizátoři. Tento následující týden bude jeden z nejvíce strhujících týdnů vašeho života, protože si budete vědomi upravování svého chování a upravování svého chápaní, což umožní tolika věcem, od kterých jste se udržovali odděleně, aby se vám snadno dostaly do života.

Co teď? Nějaké dobré věci. Spousta potíží v této místnosti. Dobrá. Pokud vás ihned nevybereme, nebo vůbec, slibujeme vám, že vás slyšíme, a zodpovíme vaši otázku.

2017-08-14 18.53.27

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Milý David, rada by som vám prispela finančnou čiastkou ako dar, za vaše preklady. Prosím napíšte na stránku presnejšie bankové údaje ako je názov banky a IBAN, aby sme mohli posielať aj zo Slovenska, dakujem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *