Abraham Hicks – Přestaňte se obhajovat

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Když jsem vyrůstal, moji rodiče měli jiné možnosti než já. Dostal jsem náležité vzdělání, takže moje inteligence je něco, s čím bojuji. Ironicky studuji umělou inteligenci. I

Abraham: nteligence je něco, s čím bojujete?

Host: Ne se samotnou inteligencí, ale když jsem v souladu, jdu s proudem a vše mi chodí snadno, zažil jsem v životě, že mi druzí říkali: “Myslíš si, že jsi chytřejší a lepší než ostatní.” Není to můj záměr. Zajímá mě, jestli si to k sobě přitahuji… co se z toho mám naučit?

Abraham: Musíte vysílat nějakou vibraci obhajování, aby to o vás druzí říkali. Chceme společně zvážit srovnání mezi tímto napojením, o kterém mluvíme, které umožňuje proud inteligence… mluvíme o nekonečné inteligenci. Jak vás někdo příště obviní z toho, že jste moc chytrý, odpovězte: “Jo, jsem napojen na nekonečnou inteligenci.” Nekonečnou inteligenci.

Host: To jsem vlastně cítil.

Abraham: Nazvěme to ale něco jiného, jen abyste to správně pochopil. Nazvěme to nekonečná intuice, nazvěme to nekonečné načasování. A než abychom tomu říkali nekonečné, což lidi irituje, nazvěme to intuice se širokou perspektivou. Načasování se širokou perspektivou. Nazvěme to širší úhel pohledu.

sunset_sea_beach-wallpaper-1366x768

Na skupinách jako je tato si všímáme… mluvíme s vámi o tom, kým jste, a jak zapadáte do celkového obrazu. Chceme vás nalákat do uvědomění si stavu přijímání a ochoty udělat to, co je třeba, abyste osobně měli zkušenost vystavení se tomu stavu přijímání a cítili, jaký je to pocit být v tom stavu, a pak cítit, jaké to je přijmout pocit a jednat na základě něj. Často skupině, která nás už nějakou chvíli poslouchá, povídáme, že dokud neztišíte svou mysl a nezmírníte svůj odpor, abyste své vibraci umožnili se zvýšit, a abyste dosáhli vibrační shody s touho nekonečnou inteligencí, tak tohle budou jen slova, která vám toho moc říkat nebudou.

Neočekáváme, abyste nám jen uvěřili. Musíte si ztišit mysl a uvolnit odpor… žádáte spoustu svých přátel, aby pochopili, co myslíte, nebo jak se cítíte. Nechcete to na ně z ničeho nic vychrlit, protože to stejně nepřijmou, ale také nemusíte obhajovat to, co nechápou. Pokud se s nimi chcete pohádat, můžete jim říct… protože to obvykle povede k hádce… můžete jim říct: “Můj pes si myslí, že neslyším, ale neobviňuji ho z negativních věcí. Neříkám mu: ‘Myslíš si, že slyšíš lépe než ostatní z nás?’ Nemůže. ‘Myslíš si, že dokážeš vyčmuchat něco, co já nedokážu?’ ‘Myslíš si, že jsi tak chytrý… ty čmuchači?'” Je to prostě skutečnost. Je jen více naladěný. Převádí vibrace odlišně.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak by Abraham mluvil s dětmi?

To je vše, co občas dělám, a pokud chcete, vy to také dokážete. Takto bychom to druhým vysvětlili. Ale když odpovídáte na otázku, na kterou se neptají, to je otravné. Neodpovídejte na něco, na co se neptají. Vy se ptáte, nalaďujete se a získáváte odpovědi, ale když druhým dáte odpovědi na své otázky, což nejsou jejich otázky, to je něco jiného. Pokud jste pravidelně v souladu, začnou vás obklopovat druzí, co jsou také. Jak se vám rozjede taková synergie, je to velká zábava utíkat se skupinou lidí v souladu.

golden_sunrise_at_natural_lake-wallpaper-1366x768

 

Není žádná soutěž o tom, kdo dojde k pointě. Není žádná soutěž o tom, že když někdo přijme nápad, nepoznáte, že je to dobrý nápad, a neřeknete: “Počkej, to byl můj nápad. Přišla mi první.” Přijímáte, že jste v souladu. Ten stav soutěžení je stav nedostatku. Je to stav nouze. Je to stav vědomí nedostatku. V tomto lidském prostředí máte vědomí nedostatku ohledně peněz a máte vědomí nedostatku ohledně času. A máte také vědomí nedostatku ohledně inteligence. Zapomínáte, že tento soulad není něco, že jakmile ho dosáhnete, tak bude váš napořád jako váš diplom z vysoké školy vystavený na zdi. Takové to není. Soulad buď je nebo není v dané chvíli. To je možná to nejlepší, co říct lidem, co vás třeba kritizují.

Můžete jim říct: “Tohle není něco, co dokážu neustále. Je to něco, na co se občas napojím, někdy napojím a někdy ne. Ještě to neumím kontrolovat, ale chci to umět. Chci se dostat do místa, kdy většinu času budu v souladu. Všímám si, že čím lépe se cítím, tím více mi toho chodí. A čím více se obhajuji, tím více se to rozptyluje.” Nyní jim můžete říct: “Teď jsem to ztratil, protože se před vámi obhajuji.” A protože mi na vás a na tom, co si myslíte, záleží, ale nemůže mi současně záležet na tom, co si myslíte, a na tom souladu…”

Pokud vážně chcete, můžete najít způsoby, jak jim to vysvětlit, ale to nejdůležitější je, abyste to vy chápal, a když to chápete vy, necítíte takovou potřebu to všem vysvětlovat.

Host: Asi to teď chápu víc.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *