Abraham Hicks – Přestaňte se snažit promyslet se k řešení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Když máte takový ten pocit: “Vím, že něco chci, jen nevím, co to je, a nevím, kde to najdu, a jak se tam dostanu…” Takový příběh můžete vyprávět navždy a navždy se tak cítit, nebo můžete říct: “Hele, začínám to chápat. Cítím svůj vortex plný věcí. Ty věci se mi představují. Odhalují se mi každý den. Z nějakého důvodu, protože se zaměřuji převážně na to, kde jsem, nepřijímám impulsy, ale mohl bych.” Cítíte v tom rozdíl? Námaha je… snaha to napravit akcí. Snažit se to promyslet. Chceme vám říct nějaká slova.

Nepromyslíte to. Nepřijdete na to myšlenkově. Do řešení se nepromyslíte. Chvíli dávejte pozor, protože to zní trochu nepříjemné. Nyní chceme mluvit o rozdílu mezi myšlenkou, kterou myslíte, a kterou přijímáte. Jsou odlišné. Můžete být uprostřed nechtěných fyzických manifestací, a panečku… o těch máte myšlenek. “Ty se mi nelíbíš. Ty se mi nelíbíš. To bylo špatně. To bylo nesprávné. Tohle je nespravedlivé. Nemělo se to stát.” Myslíte myšlenky, nepřijímáte je ze zdrojové energie, ale myslíte je.

Chcete se dostat do místa, kde můžete myšlenky přijímat. První manifestace jsou emoce, které možná ani nedokážete pojmenovat, Jako pocit úlevy. Pocit svobody. Pocit, že to bude v pořádku. Nemůžete přijít na to, jak… na to je příliš brzy, ale cítíte, že to bude v pořádku. Další den si zameditujete a stále cítíte, že to bude v pořádku, pak si zameditujete další den, a přijde vám jasná myšlenka o něčem, ze které máte dobrý pocit, když ji myslíte, a tehdy začnete říkat: “Vracím se zpět k životu. Můj život se mi vrací. Oživil jsem se.”

Pokud tento trend dokážete chvíli udržet… mluvíme o dnech nebo pár týdnech, pak to pro vás bude jednodušší. Ale námaha může trvat navždy. Když se skrze věci snažíte promyslet… a to vy máte spoustu věcí na přemýšlení. Hodně lidí vám chce říkat, co si myslet, a myslí na to, na co myslíte vy. Pak se dohadujete, kdo má pravdu v tom, na co myslíte.

milky_way_over_city-wallpaper-1366x768

 

Host: Děkuji. Moje poslední otázka je: Je Abraham a andělé jedno a to stejné? Nebo jsou odlišné?

Abraham: Všichni, kteří kdy byli ve fyzické formě… když se znovu vynoříte do nefyzična, jste nefyzičtí.

Nazývejte to, jakkoliv chcete. Když se přesunete do nefyzična, zanecháte za sebou všechny pochyby a strachy, protože všechny odporující myšlenky zanecháte za sebou. Vaše vortexová verze je ta, která se znovu vynoří do nefyzična. Veškeré nefyzično… tohle vám moc rádi říkáme. Veškeré nefyzično se dychtivě zajímá o vás všechny. kteří jste tady v přední linii. Zamyslete se nad tím.

Čtěte také:  Tímto si prokážete, že zákon přitažlivosti funguje

Pokud se myšlenky mění na věci, pokud to je pokrok stvoření, není pak logické, že tato stvořená energie, pro kterou máte různé výrazy… často jí říkáte Bůh… že tato energie směřuje vpřed v této přední linii se všemi z vás. Nefyzicá energie je zaměřená tady s vámi. Jak něco zkoumáte, ta nefyzická energie je u toho, a emoce, které v jakoukoliv a každou chvíli cítíte, vám ukazují, jak je vaše perspektiva v souladu s perspektivou zdroje na to, co nyní prožíváte, Ano, andělé… nefyzická energie… zdroj… bůh… vnitřní bytí… je jedno, jak tu perspektivu nazvete.

Esther si je vědoma, že její drahý zesnulý manžel Jerry, který se vynořil do nefyzična, se tak zajímá o to, co se děje v Estheřině životě. Esther zažívá tolik věcí, u kterých s jistotou ví, že přijímá myšlenku z vyšší perspektivy, kterou zajímají detaily toho, co ona dělá, o které se Jerry zajímal, když byl ve svém těle. Stále ho zajímají zahrady, řeky a Texas. Stále ho zajímá tato práce. Stále ho zajímá každá otázka. Lidé, co vidí energie, ho vidí tady na pódiu. Spatřil ho dnes někdo? Je přímo tady.

Nikdo nikdy neodchází. Máte tolik podpory. Ale převážně se odpojujete od té pomoci, od té intuice, od té podpory, toho nefyzického vědomí, kde se nacházíte ve vztahu ke všemu, co chcete, protože se tolik namáháte a snažíte a srovnáváte a poměřujete a opodstatňujete, atd. Co kdybyste se uvolnili? Dostaňte se více do stavu přijímání a pak si toho vše budete více vědomi. Je zábavné si umožnit, aby vámi proudila nefyzická energie. Přepadne vás pocit nepřekonatelnosti. Jen víte, že jste vždy na správném místě ve správný čas.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *