Abraham Hicks – Přestaňte si to dělat těžší

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Vše, co chcete,  se k vám nakonec dostane. Otázkou je: Jak dlouho potrvá, než se  uvolníte a začnete očekávat dobré věci? Konverzace o tom, co trvá dlouho, způsobí,  že více věcí bude dlouho trvat. Konverzace o snadných věcech způsobí,  že více věcí bude snadných. Jste příjemcem z vesmíru, a to,  jak se cítíte, určuje, jak vám to chodí. Pokud máte silnou touhu po blahobytu  a věříte, že si ji zasloužíte… blahobytem myslíme fyzické zdraví,  hojnost, jasnost, radost, lásku a vše, co pro vás  znamená dobrý život.

Myslíme tím to vše. Jste zde a chcete to vše  a všechny ty věci k vám proudí, a do určité míry jim umožňujete přijít…  buď těžko nebo snadno. Každé vaše slovo, každá vaše  konverzace s někým jiným, každá emoce, kterou cítíte, vám ukazuje, jestli si to pro sebe  děláte těžší nebo snazší. Myslíme si, že protože ke svému  životu přistupujete skrze akci… když stůl někam chcete přesunout, tak ho chytnete a přesunete ho,  což vyžaduje určitou sílu, a myslíte si, že stejným způsobem  se věci dějí. Skrze své zaměření a akci.

Chceme, abyste pochopili, že zatímco  to přesune stůl z místa na místo, vesmír takto nefunguje. Vesmír funguje na základě  energetických proudů. Jak se dostanete do toku  těchto silných proudů, různé věci budou fungovat pro váš užitek. Jinak nebudou. Pokud bychom byli na vašem místě, před usnutím bychom si řekli,  že zítra je nový den, a ráno bychom vstali a byli bychom odhodlaní se  udržovat v co nejlépe pociťujícím místě. Jak bychom začali soustavně  oceňovat, drželi bychom se toho.

Náš jediný záměr by byl přistupovat  k jakémukoliv tématu tak, abychom se  u toho cítili dobře. Jerry se nás na tuto otázku ptal mnohokrát,  protože pomáhal lidem finančně. Nejprve přijdou o spotřebiče, pak přijdou  o auto, pak o druhé auto a pak o dům, dostanou se až na dno, a pak se  pro ně věci otočí a vylepší. Jerry si toho opakovaně všímal a ptal se:  Proč ti lidé musí dosáhnout až na dno, než se věci změní?

fuman-wallpaper-1366x768

Proč se neotočí hned na začátku? Proč se neotočí, jak přijdou o první auto?  Proč musí dosáhnout až na dno? My na to: Protože dokud se nedostanou  na dno, většina lidí se nevzdá bitvy. Pak si nakonec řeknou:  Dobře, vzdávám se.  Je to oproštění se od přesvědčení,  že to uskutečňujete skrze své činy, a tak přijmete, že si to zasloužíte. Podle nás za to může vaše vzájemné  srovnávání a chcete prokázat svou hodnotu tím, že ignorujete hodnotu  druhých. Kdykoliv to děláte, snižujete si tu vlastní. Musíte druhým přát  také to nejlepší.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Přestaňte se obhajovat

Když jste v konkurenčním duchu,  kdy se snažíte někoho překonat a tlačíte proti nim,  vlastně tlačíte proti sobě. Je to o oproštění se od toho všeho… Ve skutečnosti je to přijetí…  jste dobří, dobro k vám přichází,  zasloužíte si ho. Vzdejte se boje, námahy  a soutěživosti a přijměte dobro, které je ve vašem vortexu,  nechte, ať vám to přijde do života tím, že budete milovat ten strom, tu ropuchu,  tu ještěrku… milováním, milováním. Nalezením něčeho jednoduchého,  co vás nedostane hned do odporu. Je to jako se přeprogramovat.

Host: Jinými slovy, cokoliv, co chci,  ať mám záměr jakýkoliv, měl bych ho jen vyslat ven  a nelpět na detailech.

Abraham: Je to snazší. Nemusíte svůj záměr  vysílat, on se sám vysílá.

Host: Dobře.

Abraham: Nemusíte záměry vysílat  ven… oni jsou venku. Pokud žijete v domě s nedostatkem skříní,  do dalšího domu si dáte více skříní. Vaše záměry…

Host: Takže způsob, jak manifestace  urychlit, je jen zbavit se odporu?

Abraham: Manifestace urychlíte tím,  že zpomalíte odpor. Jak uděláte, aby se něco přestalo  ve vaší vibraci zvyšovat? Jak tomu zabráníte,  aby se to zvyšovalo? Stáhnete z toho pozornost, protože tento vesmír je založen na začlenění. Není zde vyloučení, nemůžete říct “Ne”. Když říkáte “Chci to” a “Nechci to”,  v obou případech si to přitahujete. Protože přitahujete to,  na co se zaměřujete. Jak na něco přestanete myslet?

Tím, že budete myslet na něco  jiného… nebo že půjdete spát. Nebo meditováním. Pokud z toho, na co myslíte, se necítíte  dobře, musíte najít nějaký způsob, jak přerušit tzv. začarovaný kruh.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *