Abraham Hicks – Příběh o Esther a slepicích

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mám ještě jednu nesouvisející otázku. Stává se někdy, kdy se Esther nemůže napojit na Abrahama? Stává se jí někdy, že se chce napojit, ale…

Abraham: Byla jedna situace, kdy Esther s námi začínala, kdy se na nás nedokázala napojit. Protože se na nás dokázala napojovat tak snadno a Jerry se tak zajímal o soulad, že se nás ptal nekonečně mnoho otázek den za dnem. Esther tedy napojení na nás zesilovala a zesilovala, takže sotva očekávala něco jiného. Ale jednoho dne, když se přestěhovali do Texasu, měli slepice. Znali všechna jejich jména, věděli, které vejce každá slepice nese. Byly to zábavné slepice… jako domácí mazlíčci. Byly pojmenované.

Byla tam Henny Penny, Malá Slepička, kohout Velký pták a ostatní. Jednoho dne se sousedův pes prokopal pod plotem a napáchal spoušť na slepičím dvorku. Několik slepic zabil. Estheřina oblíbená slepice Velký pták byla mezi oběťmi. A jiný kohout, který vypadal téměř identicky jako Velký pták, byl raněn. Jerry pověděl Esther: “Napoj se na Abrahama, ten nám poví, co udělat.” Ale Esther nemohla. Byla tak rozrušená z tohoto krveprolití… slepicoprolití…

Jerry na to: “Vždy jsem si říkal, jestli nadejde tato chvíle…” a pak jsme řekli Esther, jak se vyspala a znovu získala schopnost nás přijímat: “Zaměř se na slepice, které jsou stále tady. Jen se zaměř na slepice, které jsou stále tady.” Když Jerry zemřel, Esther mu řekla: “Zaměřím se na slepice, které jsou stále tady, dobře?”

Během té doby nikdy nepřišla o svou schopnost se na nás napojit. To je něco jako v podnikání… nikdy nepřijdete o příležitost. Jen se zaměřte na příležitosti, které jsou stále tady.

Host: Krásné.

Abraham: Velmi dobré.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *