Abraham Hicks – Tvoření bez odporu & Jedna pravda neexistuje

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Esther nám nedávno řekla: “Abrahame, vím, že je podle vás je dobré, abychom měli rádi vibrace a to vše, ale musím říct, že já mám moc ráda manifestace.” Chceme vám říct, že každý moment… tohle si poslechněte, Esther a vy ostatní, každý moment je manifestace. V každý moment dochází k manifestaci, a otázkou je: Co jste přinesli do místnosti? Co jste přinesli do manifestace? Přinesli jste optimismus nebo pesimismus? Očekáváte to, co chcete, nebo neočekáváte? Musíme být připraveni být připraveni být připraveni.

Tyto momenty pak budou tak bohaté a plné věcí, které chcete, že si nebudete tak jistí, že se chcete dostat úplně na konec této manifestace. Budete si užívat odvíjení se. A co je nejdůležitější, tohle chceme, abyste pochopili, a jste podle nás to nyní připraveni slyšet. Věci jsou připravené se manifestovat a nové věci přichází do mixu. Některé věci jsou připravené se manifestovat a nové věci přichází. Máte různé věci v odlišných mírách připravenosti. V odlišných mírách vaší připravenosti je vidět.

Tato cesta nejmenšího odporu je o odporu, který si tvoříte sami, ale je v pořádku, že tam je, protože vaše vyšší Já ví, že tam ten odpor máte, ví, kde je, co tím odporem je, ví, co chcete a ví, jak vás zavést skrze odpor, který tam máte, pro zábavu za chodu. Nemyslíte si, že Esther se více bavila v odvíjení této zkušenosti tak, jak se odvinula, než kdyby… jsme jí řekli: Zavolej na tohle číslo. Chce s tebou někdo mluvit. Spousta lidí říká: Ne, vážně bychom preferovali takovou magii. My na to: To vše je magie. Vše je zdrojová energie, která ví, kým jste, co chcete, a vede vás k tomu skrze vaši cestu nejmenšího odporu. Budete neustále lepší v tom být více a více radostní.

Budete lepší v tom mít méně odporu na cestě, ale nikdy nepřestanete mít cestu. Vždy bude nějaký proces odvíjení. Těšíme se, jak ucítíte radost v odvíjení. Protože je pro vás mnohem větší zábava být svědky, jak vám vesmír dodává další kousek toho, co chcete, a pak další kousek a další a další. Když Esther před lety dělala telefonní konzultace, mluvili jsme se ženou, která tohle nechápala, protože nechtěla být tvůrkyní svého života. Chtěla magii. Chtěla, abychom jí řekli, kde je něco, co chce, a my to neudělali. Pro ni jsme byli mrtví.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Hrajte tuto hru a začne k vám chodit to, co chcete

waterfall_forest-wallpaper-1366x768

To je vtipné na mnoha úrovních…

Věděli jsme, že její touha je aktivní a v jejím vortexu, a věděli jsme, že se odvine, a že ji objeví, pokud bychom ji odchýlili a přiměli ji se odpoutat od tak pevného držení se přesvědčení, která jí v tom brání. Chtěli jsme ji rozptýlit od problémů, které jí bránily od jejího vlastního objevu, tak jsme řekli: Promluvme si třeba o modrém skle. Nechtěla o tom mluvit, ale trvali jsme na tom, a dvě minuty jsme mluvili o modrém skle s různými povrchy a tvary… Modré sklo ji vůbec nezajímalo, byla naštvaná a téměř zavěsila a my řekli: Počkat, chceme mluvit o něčem jiném. O čem? O motýlech.

Malých, velkých, barevných… dvě minuty jsme mluvili o motýlech. Byla vážně naštvaná, téměř zavěsila, a my na to: Počkat. Chceme mluvit o perech. To ji ještě více naštvalo, protože nechápala, na co narážíme. Vy ano, ale ona to nechápala, až nakonec zavěsila v naprosté nedůvěře v Abrahama, protože jsme nechtěli mluvit o jejím problému, ale o jiných věcech, protože jsme věděli, že o svém problému mluvila hodně. Věděli jsme, že vesmír na něm pracuje, a že pokud ji rozptýlíme od jejího problému, dokáže se posunout k řešení.

Nevěděla to. Neslyšela nás. Vyjádřili jsme jí to různě. Jerry a Esther byli v Jižní Kalifornii nedaleko San Diega a toho dne chtěli jít na oběd. Byli na cestě do restaurace. Jerry neslyšel tu konzultaci a Esther je v jiném stavu mysli, když skrze ni mluvíme, takže ani Esther o tom nevěděla. Zaparkovali u hotelu, vylezli z auta a šli po chodníku směrem k restauraci.

scotland_natural_beauty-wallpaper-1366x768

 

Po cestě tam byl obchod s různými krásnými věcmi a Esther do něj vstoupila. Přinutila tam jít i Jerryho, což se dělo běžně. Vešli do obchodu. Nebylo tam nic, co hledali. Ale daleko vzadu byla celá stěna modrého skla. Každá barva, struktura a tvar, který si dokážete představit. Byla to velká stěna jen s vystaveným modrým sklem. Jerry a Esther nehledali modré sklo, nechtěli ho. Nic jim nedošlo. Prodavačům jen řekli: Děkujeme.

Vyšli ven a byli na cestě do restaurace, kde měli skvělý oběd. Pak šli do zátoky, kde jsou kameny, oceán… je to krásné místo. Jak šli napříč trávníkem směrem k tomuto krásnému místu, obklopilo je hejno motýlů. Museli na chvíli přestat mluvit, aby je nesnědli. Esther stále nedošlo, co se děje. Jerry nic nevěděl, protože nebyl součástí té konverzace se ženou. Jak motýli odletěli, malý chlapec běžel napříč trávníkem směrem k Jerrymu a Esther. Jerry povídá: Dívej na toho chlapce, utíká k nám, jakoby nás znal. Jak přiběhl k Esther, dal jí pero.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Praktikujte pocit toho, co už máte

Našel pero a Esther vypadala jako osoba, které by se pero líbilo. V té chvíli si Esther uvědomila, že za velmi krátkou dobu tři témata, která byla ve stavu bez odporu aktivovaná, jí byla dodána velmi jedinečným způsobem. Nešlo popřít, co se stalo. Chceme, abyste tomuto dávali pozor. Žádáte o tolik věcí, které jsou na cestě k vám, ale když se ladíte na jejich nepřítomnost, nemůžete si být vědomi jejich přítomnosti, takže prošvihnete vodítka a znamení. Chceme, abyste tohle slyšeli. Prošvihnutí vodítek je prošvihnutí života, protože ta vodítka a znamení po cestě jsou radostí z cesty. Tehdy začnete přijímat moc svého bytí.

Tehdy začnete přijímat, že tento rozmanitý svět… myslíte si, že existuje jedna pravda, kterou všichni hledáte, ale takto to není. Miliardy lidí si individuálně tvoří vlastní realitu a vesmír a vaše vyšší Já a veškeré faktory a spolupracující složky se shromáždí, aby vám daly svět, který si vybíráte tvořit záměrně nebo si ho vybíráte tvořit nevědomky. Jak se přestanete snažit najít pravdu a přestanete přemlouvat druhé, aby věřili vaší pravdě a šli ve vašich stopách k vaší pravdě, a namísto toho přijmete, že tento svět se tvoří z vibrace, a že to vše je o rozmanitosti a potenciálu rozmanitosti… Nepřišli jste do těchto těl, abyste si navzájem řekli: “Shromážděme se a vytvořme si stejné věci.” Řekli jste: “Shromážděme se a vytvořme to, co je pro nás jednotlivě důležité. Zákon přitažlivosti nás navede k sobě.”

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *