Abraham Hicks – Inspirující příběh Thomase Edisona

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Děkuji. Miluji vás, Abrahame.

Abraham: To je přirozené.

Host: Mám obrovskou radost, že jsem zde. A všichni máme velkou radost, že vy jste tady. Věděl jsem, že mě vyberete. Chtěl bych se s ostatními podělit o něco dobrého. Mám s tím začít a otázku položit později, nebo…?

Abraham: Co si myslíte, že nás všechny nejpravděpodobněji zavede na místo, kde jsme ještě nebyli? V této konverzaci, kde tato skupina bytostí ještě nebyla. Najděme nový kousek.

Host: Děkuji. Chtěl bych se podělit o příběh Thomase Edisona. Před sto lety v prosinci 1914 bylo Edisonovi 68 let a jeho laboratoř vyhořela do základů. Bylo to vše, co měl. V té době měla hodnotu sedm miliard dolarů. Neměl ji pojištěnou. Přes noc o vše přišel.

mesic-uz-byl-vysoko

Abraham: Až na své vibrační schopnosti.

Host: Přesně tak.

Abraham: Až na svůj bod přitažlivosti.

Host: Přesně. Vědělo se o něm, že je velmi optimistický.

Abraham: Vážně?

Host: V bezpodmínečné radosti. Hasiči v noci požáru zavolali jeho synovi. Věděli, že tu laboratoř už nezachrání. Zavolali mu a řekli, ať další ráno poví otci, že o vše přišel. Rychle se dostal k laboratoři. Byl v šoku. A pak viděl otce, Thomase Edisona, jak sedí na židli a kochá se plameny.

do-vody-i-do-nebe

Ten si ho pak všimnul a řekl mu: “Podívej na ty krásné plameny. Takový oheň nikdo ještě neviděl.” A jeho syn na to: “Tati, jsi v pořádku? Celý se třesu.” A Edison: “Ano. Nic s tím už nesvedeme. Hasiči dělají, co mohou. Budeme to řešit zítra. Ale teď se podívej na ty krásné plameny. Ten modrý musí být z kyslíku. Páni, tady je fialový. Řekni mámě, ať přijde. I se známými. Tohle si nesmí nechat ujít.”

Další den přišly New York Times a ostatní noviny a Edison jim řekl: “Všechny mé chyby shořely v ohni. Ve ztrátě je obrovská hodnota.” Edison žil dalších 20 let a jeho společnost Con Edison stále funguje.

Abraham: Věděl něco, co jeho syn v té době nevěděl. A to že jeho bytí… že nashromadil vědomosti. Použili bychom jiné slovo než vědomosti, ale nashromadil vibrační bod přitažlivosti. Nějakým způsobem chápal, že existuje vibrační realita, která se rychle zase zhmotní. Fyzické manifestace jsou dočasné. Vibrační stav bytí je věčný.

Host: Naprosto.

first-class-spring-picture-hd-wallpaper-spring-wallpaper-for-desktop-high-resolution-image-hd-free-iphone-widescreen-pictures-screensavers-downloads-nature-flowers

Abraham: Máme pár otázek. Myslíte si, že byl… neustále a pouze optimistický? Všichni se tak rodíte. Někteří z vás v raném věku od toho upustíte kvůli pesimismu ve vašem okolí. Někteří z vás od toho upustili, nelíbil se jim pocit toho, vzpomněli si, jaké to bylo být optimistický, a přirozeně se k tomu vrátili. Někteří z vás, obzvláště vědeckého zaměření… protože vše ve vědě… vlastně vše ve všem… se řídí těmto fyzikálními zákony.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nahraďte tato slova po 30 dní a změňte svůj bod přitažlivosti

Abyste dobře chápali fyzikální zákony, musíte najít stabilitu v tom, jak vesmír funguje. Edison teda metodou pokusu a omylu, jak by to někteří nazvali, díky svým experimentům zjistil, co funguje. A stejně jak zjistil, co funguje z hlediska chemie, matematiky nebo vědy, také zjistil, co funguje z hlediska emocí. Uvědomil si, tak jistě, jako že jedna plus jedna se rovná dvě, že tato emoce plus tato emoce se bude rovnat tohle. Zjitil, co mu optimismus přinese.

amazing-sunrise-2650-1366x768

Naučil se vyžívat v jasnosti. Jasnost a soulad je to samé. Rozštěpená energie a jasnost je opakem. Stejně tak, jak se jako vědec učil skrze dělání… o to samé žádáme vás. Žádáme vás, abyste se spojili se svými emocemi, abyste objevili svou jasnost tak jako Edison.

Host: Ano, to jsem chtěl říct. Pozorovat, co funguje a ne, co nefunguje. Cokoliv jiného než radost fungovat nebude.

Abraham: A proč? Pokud se spojíte se svými emocemi a začnete si všímat, jak se cítíte, když věci fungují a když věci nefungují. A pak začnete dělat věci na to, jak zmírnit odpor a jak zvýšit stav umožňování. To jsou snadné věci, ale nejdříve musíte pochopit proces. Teď už ho všichni chápete, že?

Líbil se vám článek? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Skvělé … jako vždy 🙂 … Donald Trump prý také několikrát přišel o svůj majetek,ale nikdy se z toho nehroutil, věděl že bude znova bohatý … 🙂

  2. Wow… 🙂 Některá videa mě doslova vtáhnou do vyprávění, že se od nich odtrhnu až po skončení, a tohle je jedno z nich 🙂

    Přesně takhle jsem vždy vnímala svůj život, v podstatě celých 21 let tady jsem hledala nějaký ultimátní způsob bytí, nějaký zákon nade všemi, podle kterého se dá vždy zařídit. Asi největší mé překvapení ovšem bylo, že to jsou “obyčejné emoce” 😀

    Než jsem skrze vlastní zážitek zjistila, že pocity jsou vlastně to nejdůležitější a jediné, to hlavní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *