Abraham Hicks – Příběh záměrného tvoření

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Vesmírné zákony jsou důsledné. Myslím, že chápu, jak fungují. Zákon přitažlivosti mi na spoustě úrovní dává smysl. Je pěkné, že na to vše nemusím přijít hned naráz. Mám rád, když se dozvídám nové věci. Mám daleko jasnější představu o tom, kdo jsem. Chápu, že vibrace a emoce jsou úzce spjaté. Často se cítím dobře. Mám radost z toho, jak se většinou cítím. Mám radost z toho, jaký teď mám převážně život. Líbí se mi být záměrným tvůrcem. Rád zaměřuji svoji pozornost. Vždy jsem v tom byl dost dobrý. Umím dobře komunikovat. Dobře komunikuji ve své mysli ještě předtím, než promluvím.

Než něco řeknu, tak si to promyslím. Záměrně si vybírám, co řeknu. A rád si záměrně vybírám své myšlenky. Líbí se mi být záměrným tvůrcem. Mám radost z toho, že žiju v této době, kdy se energie pohybuje rychle. Velmi oceňuji život, který jsem žil, díky kterému jsem do svého vortexu vložil tolik věcí. Cítím, jak v mém vortexu dozrává tolik věcí.

flowersiii

Jsou pro mě přichystané. Jsem rád, že vím, že se na ně chystám. Kolem mě je toho spousta důkazů. Spousta věcí se mi zhmotnila. Cítím, že jsem na správné cestě. Teď obracím pozornost na věci, nad kterými jsem nějakou dobu přemýšlel, ale půjdu teď na to jinak. Půjdu na to zlehka.

Vím, že můj vortex obsahuje vše, na čem mi záleží. Kousek po kousku jsem během svého života dával do vortexu spoustu věcí. A opakovaně jsem své touhy poupravoval. Cítím sílu tohoto projektu. Cítím, jak se kolem něj shromažďuje energie. Vím, že směřuji k něčemu dobrému. Velmi se těším na to, jak se to vyvine. Nemusím znát všechny detaily. Vím, že všechny potřebné kroky se mi během cesty odhalí. Jsem stále chytřejší, moudřejší a jistější. A o tom jsou impulsy a intuice. Vždy jsem byl intuitivní člověk. Proudí ke mě stále nová poznání. Vím, že vše se dobře vyvíjí. Vím, že jsem na správné stopě. Miluji tuhle životní zkušenost. Miluji záměrné tvoření. Moc se těším na to, co mě čeká. Miluji to, kde jsem a těším se na to, co je na cestě. Miluji záměrné tvoření.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Děkuji za další výborný překlad!

  2. Moc Ti děkuji za překlady, mají pro mne velkou hodnotu. Díky, díky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *