Přichází první myšlenka nebo pocit?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Mohu se zeptat na jednu malou otázku? Chci se zeptat, jestli pocity vždy následují za myšlenkami, nebo někdy myšlenky následují za pocity?

Abraham: Myšlenka je důvodem za vibrací. Pocit je reakcí na to obojí. Jinými slovy… pokud by vaše vnitřní bytí nemyslelo, jakákoliv vaše myšlenka by byla bez pocitu. Pocit vám ukazuje, do jaké míry jste sladěná nebo nesladěná s myšlenkami Zdroje.

Je to propojené. Pokud by Zdroj nemyslel, mohla byste myslet cokoliv bez pocitu. Ale protože vaše větší část myslí a vibruje, tak na vaší vibraci záleží, protože má vztah. Vibrace Zdroje a vaše vibrace , tzn. myšlenka Zdroj a vaše myšlenka jsou důvodem za emocí. Protože emoce souvisí se vztahem mezi těmi dvěma vibracemi. Pokud myslíte jako Zdroj, cítíte ocenění, lásku… cítíte se hravě a vášnivě.

Pokud milujete, jste v souladu se Zdrojem, pokud nenávidíte, tak nejste. Pokud sami sebe milujete, jste v souladu se Zdrojem, pokud se nenávidíte, nejste v souladu. Jinými slovy… Ano, emoce vždy následují… ale je těžké poznat, co přichází první, protože myšlenka, pocit, myšlenka, pocit… nedokážete přestat myslet a cítit, takže moc nesejde na tom, co přišlo první. Záleží na tom, že to, jak se cítíte, vám ukazuje, jestli jste v souladu, nebo ne.

Logicky řečeno, pokud budete cítit negativní emoci, logika vám říká: Necítím myšlenku jako Zdroj. Možná bych měla zkusit myslet na to jako Zdroj. My na to: To je dobrý nápad, jen ne vždy možný. protože myšlenka, kterou nabízí Zdroj, je velmi vysoce vibrační a čistá. Esther více než jednou byla na nás naštvaná, protože jsme nepřišli za ní dolů a nemysleli s ní… “Bylo by snazší, Abrahame, kdybyste ve svém myšlení nebyli tak čistí. Nechcete se jen trochu přidat ke mně k mým negativním myšlenkám?”

Nikdy to neděláme, protože někdo musí nastavit vibrační standard. A váš vnitřní Zdroj ho nastavuje. To jsme vám říkali předtím… zaměřte se obecně. Pokud budete myslet obecně, je snazší se odpoutat od intenzity toho, co vás drží odděleně od vašeho vnitřního Zdroje.

Jerry a Esther měli minulý večer večeři s přáteli, kteří říkali… Jerry a Esther o tom několikrát mluvili… mají něco, co si často navzájem říkají, co říká: “To je nepodstatné To pro mě není podstatné.” Je to způsob, jak zjemnit, jak deaktivovat, jak udělat nedobře pociťující myšlenku méně aktivní. Esther běžně říká: “Nemusím na to nyní myslet.” Nebo: “Zamyslím se nad tím později. Nemusím na to myslet nyní.”

Čtěte také:  Jak přirozeně dosáhnout jasnosti?

Cokoliv, čím by mohla uvolnit vibrační aktivitu. Jak se po přestávce vrátíme, začneme tím, že… když máte myšlenku, ta myšlenka vibruje, a když se nadále na ni zaměřujete, začne vibrovat silněji, dokud brzy nebudete mít jen aktivovanou myšlenku, ale myšlenku, která je dominantní. Když myslíte myšlenku dostatečně dlouho, že se stane dominantní, stane se přesvědčením, což znamená, že je snadné ji nadále myslet, jen protože se z ní stane vibrační návyk. Chceme vám navrhnout… vaše otázka to uvádí do dokonalého kontextu… že je snazší přestat úplně myslet, než vzít myšlenku, kterou jste mysleli dlouho, a změnit ji.

To jsme mysleli dříve, když jsme mluvili o všech možných myšlenkách, které byste mohli roztřídit a rozhodnout se, které chcete, což by vám dlouho mnohem déle, než jaký čas tady máte. Nebo si můžete poslechnout něco, co vás uvolní a pomůže vám se odpoutat od myšlenek, což umožní vaší vibraci se přirozeně posunout do nového místa, a pak nechte tu novou vibraci být důvodem pro myšlenky, které myslíte.

Nejste hrdá na otázku, kterou jste se zeptala? Byla to báječná otázka. Protože kdybyste si v té situaci nasadila sluchátka a poslechla si hudbu a dechem se dostala do souladu a do uvolnění odporu, a uvolňovala postupně myšlenky, a už nedělala to, co vás udržuje v odporu, vaše vibrace se zvýší, a jak se zvýší, váš bod přitažlivosti vám přinese myšlenky, které se s ní budou shodovat. Co je tedy správné? Co je správná odpověď?

Obě jsou pravdivé, ale která je správná? “No, Abrahame, myslím si, že chcete říct to, že bych měla myslet méně a více cítit, a nechat, aby mě můj vortex navyknul na frekvenci, která mi dodá smysluplné myšlenky. Dobrá chvíle na přestávku.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Co je to, co ve skutečnosti chceme?

Zde se dozvíte, co je z nejvyššího pohledu to, co ve skutečnosti každý z nás chce - nejsou to věci, lidi, ani nic materiálního. Tak co je to?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *