Přijetí – Cesta do vortexu a k uvolnění odpor

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Další léčivá věc je… v minulosti jsem měl vztahy, které se rozpadly, řekněme, bez cavyků. Zajímá mě, jak je důležité se pokusit najít pro ně nějaké rozřešení? Nebo je to důležité? Nebo bych to měl nechat být?

Abraham: My bychom to nechali být tím, že bychom našli způsob, jak pro sebe cítit vítězství. Řekli bychom: Zákon přitažlivosti organizuje to, co oba vibračně vysíláme. Prostě se k sobě takto nehodíme. Je to takové, jaké by mělo být. Snažit se to držet nelogicky pohromadě a snažit se jít proti proudu vesmíru je mnohem více práce, než na které byste se chtěl podílet.

Host: Takže to jen nechat být a říct: Je to takové, jaké je?

Abraham: To jsou podle nás velmi dobrá utěšující slova, která často používat. “Je to takové, jaké je.” Zde je důvod. Řekl jste, že to chápete, a to je pravda. Víme, že chápete, že existuje větší část vás, která expandovala. Víme, že chápete, že někdy s ní držíte krok, a někdy ne. Někdy jste ve vortexu, někdy nejste. Myslíme si ale, že většina z vás nechápe to, že kdybyste dokázali přestat si vyčítat, přestali se cítit trapně, přestali se cítit špatně kvůli chvílím, kdy nejste ve vortexu, a jen je nechali být takové, jaké jsou, což jsou hodnotné chvíle prvního kroku (kontrastu), pak byste s těmi chvílemi uzavřeli mír. Víte, že uprostřed spousty věcí, které nechcete, víte, co se stane, když s nimi uzavřete mír?

Dostanete se do vortexu. Protože uzavření míru zastavuje odpor, a když zastavíte odpor, vstoupíte do vortexu. “To jsem nečekal. Sotva si myslím, že si to zasloužím. Jen jsem se odpoutal od námahy a šel jsem do vortexu.” Vážně na vortexu nemusím pracovat? Nemusím se do něj dostat námahou? Nemá to nějaké požadavky? Nemusím ukazovat občanku nebo něco takového?”

Host: Jsem vinný v tom, že někdy hledám příliš mnoho požadavků.

Abraham: Všichni jste takto vycvičeni. Spousta lidí vás držela při zdi. Není neobvyklé, že když jsme začali učit umění umožňování, že lidé chtěli, aby to bylo těžší. Proto musíme vymýšlet tolik procesů. Kdybychom jen řekli: “Běžte do vortexu,” a vy na to: “Dobře,” neměli bychom o čem mluvit. Tak vám dáváme spousty a spousty a spousty procesů.

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *