Abraham Hicks – Přijímání a umožňování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Občerstvili jste se?

Publikum: Ano.

Abraham: Dobře. Co teď? Postavit se na židli vám nepomůže.

Host: Zdravím. Jeden člověk jménem Bobby Druan, duchovně intuitivní člověk, velmi blízký přítel, zemřel… Pomohl mi zjistit, že mám pomáhat lidem. Psát knihy, dělat možná něco, co děláte vy. A nevím, jak začít. Snažil jsem se psát. Pokoušel jsem se o různé věci, ale nevím, jak začít.

Abraham: První věcí je touha. Vše, co jste slyšel, s tím souvisí, že? Tohle je tedy to, co bychom vám nejvíce doporučili. Nesnažte se to na sílu uskutečnit. Jen tomu umožněte se stát. Pokud se snažíte na sílu, někdy se vám do toho připletou vlastní myšlenky. Představte si sebe jako přijímače. To je to nejdůležitější. Dal jste si to do vortexu, protože je to něco, co chcete. Vaše vnitřní bytí vám nyní pomáhá, což znamená, že dostanete impulsy.

Pokud je něco, co je pro vás snadné přijmout, nebo jste připraven přijmout, přijmete to. Pokud se budete řídit dalším impulsem, což je o tom mluvit, tak pomáháte. To stejné učíme o všem. Nesnažte se to přinutit. Místo toho to umožněte. Přijmout to a umožnit to. A užívejte si, jak se bude odvíjet.

Host: Dobře.

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Žádná touha není nereálná

Manifestace nejsou jen fyzické věci, které vidíme. Abraham zde vysvětluje proces tvoření a popisuje, co vše může být manifestace, a co je při tvoření důležité.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *