Abraham Hicks – Princip oceňování & Naladění se na své vnitřní bytí (+ Frekvence na naladění v pozadí videa)

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Přepis:

Host: Je to vzrušující. Moc vám děkuji. Moc toho miluji a oceňuji. Spoustu věcí. Ale… omlouvám se. Hodně rychle se rozčílím…

Abraham: Miluji a oceňuji spoustu věcí, ale můj systém  vedení funguje, když se zaměřuji na něco, které pro mě nejsou hodnotné. Další?

Host: Ale hodně to souvisí s lidmi… Vím, že potřebujeme lidi. Já potřebuji lidi. Asi chci vědět, jak se z toho dostanu?

Abraham: Tohle se vám bude líbit… nakonec. Svět je velký, plný rozmanitostí, se spoustou chtěných a nechtěných věcí. Vy máte schopnost  se naladit na frekvenci, díky které si přitahujete  nebo umožňujete… přitažlivost je o touze  a o umožnění té touhy. Ať mluvíme o světě nebo vesmíru,  nebo jestli mluvíme o jedné osobě, každá osoba je mikrokosmos celku. V každé částici vesmíru  existuje chtěné a nechtěné.

Což znamená, že v každém člověku  jsou věci, které si chcete přitáhnout, a co si nechcete přitáhnout. Chceme se vás tedy zeptat:  Co vibračně vyzařujete, že si přitahujete u ostatních  věci, které nechcete?

Host: To nevím.

Abraham: Nezáleží, co je to konkrétně,  ale pomůže vám uznat, že tohle jsem já, co si tohle způsobuji  sobě, ne ty, co to způsobuješ mně.

Host: To vím.

Abraham: Proč tedy máme tuto konverzaci? Pokud byste to skutečně věděla,  vaše konverzace by zněla nějak takto: Abrahame, ještě jsem nepřišla  na to, jak se přesně naladit, a tudíž ve svém ledabylém  vyzařování vibrace si ledabyle přitahuji věci  u ostatních, které nechci. Co bych měla dělat? My na to: Zvyšte frekvenci. Protože druhá možnost,  kterou lidé chtějí, aby byla odpověď, je: Naučte ostatní, aby byli jiní. Naučte je, aby nabízeli jen to, co chci. To je to jediné, co pro vás není  dobré na takovéto výletní plavbě. Rozmazluje vás.

sharks_reef-wallpaper-1366x768

 

Host: Já bych se tomu jen vyhnula. Ale to nefunguje.

Abraham: Co se toho týče… jelikož v každé částici  vesmíru je chtěné i nechtěné, pokud se tomu vyhnete…  ale zde je jedna věc… také chceme, abyste se tomu vyhnula tím,  že se naladíte na to, co chcete.

Když něčemu říkáte ne  a snažíte se tomu vyhnout, vlastně to více aktivujete. Když jdete na jiné místo,  berete si s sebou své vibrující já, a pak se to stejné ukáže tam,  tak jdete jinam, takže stále utíkáte… Vyhýbám se ti. Kam jdeš? Vyhýbám se ti.  Kam jdeš? Vyhýbám se ti. Kam jdeš? Vyhýbám se ti. Kam jdeš? Vyhýbám se ti. Kam jdeš? Do postele,  unavujeme mě to vyhýbání se.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste dokonalí takoví, jací jste

Host: Můžete mi dát nějaký tip… řekněme,  že zde někdo přijde… co mám dělat?

Abraham: Naladit se předem… říkáme tomu  předběžné dláždění.. meditace vám pomůže, protože vás  dostane do souladu s vaším vnitřním bytím, a jak budete v souladu s vaším vnitřním  bytím, nebudete mít k nikomu takové pocity. Vaše vnitřní bytí nachází a vidí jen to  nejlepší a vibruje s tím nejlepším u všech. Neříkáme to, abyste se cítila špatně,  protože to dělají všichni,  ale je důležité vědět, že svoboda z negativity, kterou hledáte, je ve vaší schopnosti se zaměřovat.

A udělat to předtím, než vstoupíte  do místnosti, je mnohem lepší, než tam vstoupit a pak se to snažit udělat, protože  pokud tam vstoupíte už s aktivovanou hybnou silou, pak to je cvičení o akci a vyhýbání se… nedosáhnete toho a pak ten  cyklus znovu budete opakovat. Většina lidí… všichni se  chtějí cítit dobře. Cítíte se dobře, když jste  v souladu se svým vnitřním bytím, a tudíž to mylně převedete do přesvědčení, že je dobrý pocit souhlasit  a být v souladu s ostatními. Většina lidí tráví svůj celý život  ve snaze získat souhlas od druhých, což je vyčerpávající. Nestává se vám, že během konverzace  chcete, aby druzí s vámi souhlasili? A když souhlasí, cítíte se tak uspokojeni…  a neplýtváte spoustu hodin konverzací ve snaze přimět druhé, aby vás  pochopili a souhlasili s vámi?

Je mnohem uspokojivější se dostat  do souladu s tím, kým jste, Protože to, co chcete udělat,  je zaplnit tu prázdnotu, kterou lze zaplnit jen souladem,  který nabízí vaše vnitřní bytí. a jakmile dosáhnete toho souladu,  pak ho můžete nabízet druhým, ale nesnažte se ho z druhých dostat.

Host: Dobře. Budu muset… nechci říct pracovat  na tom, ale pracovat na tom.

Abraham: Je pěkné, že víte, že vám na tom záleží, a předběžné dláždění je klíčem. tvoření segmentů znamená, uvědomit si,  že přicházíte do nového segmentu, a stanovte si záměr jemně,  a přistupujte k tomu zlehka. Uznávejte třeba, že se  v tom neustále lepšíte.

Neocitáte se… protože jste  nadšená pozorovatelka, a jste také velmi bystrá, máte empatii v tom, že čtete vibrace.. jste jako taková otevřené  bytost připravená přijímat, která chcete být trochu  vybíravější v tom, co přijímá. Bylo by to jako být ladič  na rádiu, které není nastaveno, tak když ho zapnete, začne šumět  a je jedno, jak se ho budete snažit naladit, akorát jen slyšíte šumění… neladíte  dostatečně jemně, abyste slyšela něco jasného. Není pěkné, že víte, když to neděláte, a nebude to uspokojivý pocit,  jak to budete dělat?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Používání zákona přitažlivosti v podnikání

To stejné, co vás dělá nadšenou  oceňovatelkou, kterou jste, je také druhý konec té tyče. Když jste nadšená oceňovatelka, Esther si sobě a druhým a říkala…  vlastně všem, kdo je okolo… “Stala jsem se vibračním namyšlencem. Což znamená, že mám ráda se cítit dobře, což znamená, že se musím naladit,  protože kontrolovat ostatní je nemožné.

misty_forest_track_beautiful_autumn-wallpaper-1366x768

 

Esther si někdy dělá srandu, že by možná  do toho formuláře, který před seminářem podepisujete, měla vložit větu:  Chápu, že se nemohu vrátit. Jakmile dosáhnu vibračního  souladu s tím, kým skutečně jsem, nebudu šťastný, pokud nebudu  v souladu s tím, kým jsem. Budu citlivější… a to se stalo vám. Jste citlivější na vibraci,  která není jemně naladěná. Tak začněte uznávat:  Chci být jasněji naladěná na své vnitřní bytí. Také chceme, abyste si pamatovala,  že vše má dvě stránky. Na druhém konci oceňování  je nalézání chyb.

Čím jasněji vypilujete svou  schopnost oceňovat, tím jasněji pilujete svou  schopnost vidět druhý konec. Proto je pro vás důležitější věnovat  pozornost tomu, na jaký konec se zaměřujete. Dává to smysl?

Host: Ano.

Abraham: Dalo vám to trochu úlevu?

Host: Rozhodně ano. Oceňuji všechny tady.

Abraham: Jsou milí.

Host: Nejde o tyto lidi.

Abraham: Tento dav je jednoduchý. Budou vás rozmazlovat. Nedostatečně  vás připraví jít do skutečného světa.

Host: Jsem připravená.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *