Abraham Hicks – Připravenost na to, co chceme

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Dobré ráno. Děkuji za vše, co děláte. Moje otázka bude zřejmá. Jak začínám mluvit,  moje otázka je, proč někdy, když jsme vážně natěšená, začnu plakat? Jsem velmi šťastná. Věděla jsem, že mě vyberete.  Dívala jsem se na hodinky a ukazovaly 11:11. Jsem nadšená z vaší práce,  můj syn ji používá… je mu 15, stále si myslí, že je to trochu  praštěné, ale používá ji a vidí výsledky, takže neví, jak tomu říkat. Říkám mu: Neříkej tomu nijak,  říkej tomu, že jsi šťastný. Moje otázka je: Někdy,  když jsem velmi šťastná, tak pláču… proč?

Abraham: Tohle nemohlo přijít  v lepší chvíli v naší konverzaci, protože jsme mluvili  o směsici energií. Když máte silnou touhu  a trochu odporu, cítíte ho… čím je touha silnější, tím více  se jakýkoliv odpor ukáže. Pokud máte odpor a žádná  touha proti němu netáhne, nevšimnete si ho, ale pokud  máte touhu a zaměřujete se na ni a máte nějaký odpor, ucítíte ho.

Vyjádříme to ještě jinak. Vnímejte rozdíl mezi pocitem  ve slovech nebo konceptu touhy: “Chci tohle. Toužím po tom.” Nebo prahnutí. Vnímejte, jak v prahnutí je touha,  kterou trochu ovlivňuje přesvědčení, které jí neumožňuje proudit. Probíhá to, že máte touhu,  na kterou nejste úplně připravena, ale zaměřujete se na touhu,  takže tu neúplnou připravenost cítíte. Zde je odlišný pohled. Lidé někdy pláčou štěstím.  Takto byste to převážně popsala.

waterfall_forest-wallpaper-1366x768

Znamená to ale to, že svoláváte  více, než co jste připravena umožnit. To je pocit přetížení. Přetížení je žádání o víc,  než na co jsem připravená. Jak říkal náš přítel… někdy mu věci vychází,  i když si nemyslí, že si to zaslouží, protože má negativní přesvědčení…  zasloužíte si to, ale umožňujete si to jen do té míry, do jaké to dokážete přijmout.  Proto jsme tak potěšení, že více z vás si uvědomuje, že váš  vortex proudí k vám, ale vaše přijetí nebo  připravenost ho slyšet se liší podle vaší směsice vibrací. Když se nebudete snažit  udělat vše naráz a dostat se až tam, ale namísto toho ucítíte  uspokojení z toho, kde jste, pak do rovnice vložíte lehkost,  která tomu umožní,  aby se to postupně rozvíjelo, a jak se  to zhmotní, bude to další logický krok.

Vy lidé vážně chcete,  aby něco, co chcete jste z ničeho nic získali, protože si myslíte,  že překvapení a exploze do toho bude fantastická. Ve skutečnosti to funguje tak, že jste  připravena být připravena být připravena, a jak se to stane, nebude to žádná  velká věc, ale jen další logický krok. Esther se s námi kvůli tomu hádala,  když si to začala uvědomovat: \”Abrahame, chcete říct, že na to musím  být připravená, a pak mě to tolik neuchvátí, bude to další logický krok?” My na to: Ano, tak nějak. Musíte být připravena to plně realizovat…  a každým dnem jste více a více.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co je nejhlubší vědění?

To je jen malý náznak toho, že se necítíte  plně hodnotná za vše dobré, co přichází. Když vám přijde něco hodně  dobrého, trochu si to blokujete tím pocitem: Vážně si to zasloužím?  Mělo by se mi to dít? To z prahnutí dělá touhu. Rozporuplné myšlenky  z prahnutí dělají touhu. Dává to smysl?

Host: Ano.

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *