Abraham Hicks – Přišel Hitler nebo Saddám Husajn do nebe?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Přepis:

Host: Otázku jsem si napsala, abych ji nezapomněla, tak ji přečtu. Vím, že říkáte, že po smrti se přesuneme do čisté pozitivní energie. Má někdo jako Saddám Husajn nebo Hitler stejné množství čisté pozitivní energie jako hodní lidé? Nebo je to jako u žárovek, kdy některé jsou zářivější a některé méně, a každá svítí tak, jakou má kapacitu?

Abraham: Vy se tak moc snažíte, aby se nedostali na to místo.

Host: Máte pravdu.

Abraham: Všichni bez výjimky se přesunete do čisté pozitivní energie.

Host: Dokonce i zloduši? I po tom, co zabili tolik lidí, mají stejné množství světla a přesunou se na stejné místo, kde je přivítají? Nepřipadá mi to správné. Já vím, jsem typický člověk.

Abraham: Zajímavé na tom je… Vy všichni časem oceníte úžasnou přívětivou komisi, která na vás všechny čeká. Zamyslete se nad tím ze svého lidského pohledu. Byla doba, a nebylo to tak dávno, kdy ten muž, o kterém mluvíte, byl uctíván a respektován. Vzbuzoval strach, ale mnozí si ho vážili. A nyní je spousta, která jím opovrhuje. Není pěkné, že neexistuje nějaký nahodilý fyzický člověk mimo soulad, který bude rozhodovat, kam půjdete?

Host: Máte pravdu, děkuji.

Abraham: Nebylo by podle vás daleko lepší, aby to bylo tak, jak to je, kdy všechna pozitivní energie, která vstoupí do této fyzické arény, která prožívá kontrast a přichází ke svým závěrům, a prožívá život v souladu nebo ne. Nikdy jsme neviděli nikoho, kdo by byl v souladu s tím, kdo je, a dělal by takové věci, které provedli ti dva muži. Mohla byste k nim přidat spoustu dalších lidí, kteří pouze z místa nesouladu se chovají tak, jak chovají. A nijak nehájíme jejich činy z místa nesouladu. Ale chceme, abyste pochopila, že důvod, proč se lidé chovají tak, jak se chovají, vždy přímo souvisí s tím, jak moc jsou v souladu s tím, kým jsou.

Všimněte si, co říká většina lidí, i kdyby chápali to, o čem Abraham mluví. Někdo jako Saddám vstoupí do své fyzické podoby a je v té chvíli čistá pozitivní energie stejně jako vy. Pak žije život a přichází k jiným závěrům než jsou ty vaše. A skrze to vše dokázal– a slibujeme, že takto to je, jinak by se nechoval tak, jak se choval– aby byl většinu času mimo soulad. A při jeho zkušenosti smrti se doslova znovu objevil do čisté pozitivní energie. Spousta lidí, a vy jste byla mezi němi, tvrdí… Možná chápete, že byl čistou pozitivní energií a že něco ho vyvedlo z rovnováhy. A nyní požadujete, že jak tento člověk zemře, tak aby byl stále vyveden z rovnováhy. Vemte si, jak je to nelogické.

1837114

Kdyby lidé věděli, jaké je to zemřít, tak byste těm “darebákům” smrt už nikdy nepřáli. Protože po smrti se uvolní všechen odpor. Ale pokud byste ho znala… Řekněme, že jste tady učitelkou, a vstoupíte do tohoto fyzického prostředí a stanovíte si záměr pomáhat vlivným lidem se dostat do souladu s tím, kým jsou. A vede se vám to tak dobře, že získáte přízeň nějakého zlého diktátora. A jste schopna mu přednést… Psala jste o něm ve své knize a tak jste se ho naučila vidět takového, jaký skutečně je, ne jaký je právě teď.

Vy jste naladěna na jeho nefyzickou podstatu a ne jako zbytek světa, který se zaměřuje na příšerné věcí, které páchá. Vy, jako vaše a jeho vnitřní bytost, jste se zaměřovala na jeho pozitivní podstatu. Teď jste s ním v jedné místnosti a místo, abyste ho nenáviděla, ho máte ráda, milujete jeho potenciál, protože víte, že vše hrozné, co provedl, ho přimělo tohle chtít ještě více, každá chvíle, kdy neměl kontrolu, ho přiměla chtít, aby měl nad životem větší kontrolu. Díky tomu, že jste se zaměřovala na jeho pozitivní aspekty, jste se sladila s jeho čistou pozitivní energií.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si Ježíš přitáhnul ukřižování?

Je možné, že ve svém souladu, stejně jako Ježíš, když léčil druhé, byste mohla být katalyzátorem, který by někoho dostal do souladu, a jeho chování by se začalo měnit. A vy byste řekla, “To by byla dobrá práce.” A my na to, “Tak proč nenecháte nebesa, ať provedou stejnou dobrou práci?”

Host: Děkuji, to je moc dobrá odpověď. Musíte pochopit, vyrostla jsem jako katolička.

Abraham: A tím ve skutečnosti říkáte, “Vyrostla jsem ve víře, že na lidech jsou nějaké chyby.” Ať už jste vyrostla v jakémkoliv náboženství, když jste vychována k tomu se zaměřovat na to, co by se mohlo pokazit, tak nejste v souladu s tím, kým skutečně jste.

Host: Jsem moc ráda, že to tak je. Když se podívám na lidi, které mám ráda a kteří možná nežijí nejlepší životy, pak vím, že i oni budou v pořádku. Tohle je moc dobrá odpověď a jsem za ni moc ráda, děkuji.

Abraham: Chceme k tomu ještě něco říct, protože nechceme, abyste na sebe byla naštvaná, když vůči lidem nebo okolnostem chováte negativní myšlenky. Chceme vám vysvětlit, jak to funguje a proč na tom tolik záleží. Celou svou bytostí toužíte být v souladu s tím, kým jste. A když se lidé chovají tak, že ten soulad umožňují, pak to chování chválíte. Ale když se někdo jako Saddám chová tak, že když jeho chování sledujete, tak se cítíte příšerně, pak vás jeho chování štve, protože máte pocit, že on je zodpovědný za tuto prázdnotu uvnitř vás.

1837624

Když vám někdo ublíží… kdyby vás někdo praštil do hlavy, tak byste mu to chtěla oplatit. V té chvíli reagujete reflexivně. Když vidíte, že jeho chování vám způsobilo bolest, tak není neobvyklé mu chtít to jeho chování oplatit. Ale chceme, abyste si tohle poslechla. Kdykoliv se zdá, že za to může někdo jiný, a tak mu to chování oplatíte tak jste odpojena od toho, kým jste, a to vám způsobuje tu bolest. Čím déle odporujete chování druhých lidí, tím více druhé používáte jako záminku vašeho pocitu ublížení. A časem vás to unaví, dokud se tím nenecháte unést.

Takto vznikla náboženství. A pak říkáte, “My tě dostaneme. Vážně tě dostaneme. Odsoudíme tě k věčnému zatracení. Takto moc jsi nám ublížil a tak moc špatně se cítíme.” A my na to, “Dejte tomu vše, co v této fyzické podobě máte.” Ale nikdy jsme neviděli nikoho, kdo by někomu přál věčné zatracení, aniž by se sám necítil příšerně. A jakou úlevu pak pocítí, jak přejdou do nefyzična.

A víte, čeho dalšího jsme si všimli? Ten, co odsuzuje, se cítí daleko hůře než ten, kdo je odsuzován. A všichni se znovu objeví do nefyzické energie. A ten, kdo je odsuzován, necítí ani zdaleka takovou úlevu jako ten, kdo odsuzuje. Protože ten, kdo je odsuzován, byl obvykle blíže k souladu než ten, kdo odsuzuje, který se vždy cítí hůře než ten, kdo je odsuzován. Daleko více se snažíte někoho odsuzovat než být ta, kdo je odsuzována.

Host: Jen jsem nechtěla, aby měl tolik světla. Nechtěla jsem ho ani moc odsuzovat. Chtěla jsem, aby byl jako tlumená žárovka a já zářivá žárovka.

Abraham: A ve skutečnosti je to obráceně. Čím více tito lidé chtějí něco změnit, tím více začnou běsnit, když jim někdo zkříží jejich energii. Auto, které do stromu narazí ve 160 km/h je větší problém než auto, které do stromu narazí v 10 km/h. Někdy zde přijdou učitelé,  kterým někdo zkříží energii a pak napáchají příšerné věci. Ale to z nich nedělá horší učitele. Ve skutečnosti vidíme zrození spousty tužeb u miliard lidí po celém světě v důsledku toho, co viděli nejen u Saddáma ale i George Bushe.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč to chcete?

Ani jeden z nich nebyl napojen na energii Zdroje, jak vykazovali chování, které vykazovali. Oba z nich jsou zodpovědní za otřesné činy a za příšerné utrpení po celém světě. Daleko raději byste řekla, “Chtěla bych, aby prezident mého národa měl zářivější žárovku, ale aby zlý diktátor neměl tak zářivou žárovku.” A my jsme tak rádi, že vy sami tu zářivou žárovku nemáte. Vaše předsudky máte zkreslené, a tak často tyto věci říkáte z pozice mimo soulad.

hd-wallpaper-space-awesome

A jak se dostanete do souladu, tak máte lásku pro všechny. Když jste v souladu, tak máte pomoc pro všechny. Pokud na ulici uvidíte někoho krvácet, tak byste mu pomohli. Ale když vidíte někoho tak odpojeného od energie Zdroje, že mluví o ublížení ostatním, tak jim naopak chcete ublížit, praštit je pálkou, kopnout do nich, jak jsou na zemi, spoustat je a dát jim co proto, táhnout je tak, že je to bude bolet, chcete je dát do vězení… Jinými slovy takto se lidé chovají. A v tom všem…

Host: Jsem otřesná.

Abraham: A v tom všem odporu jen usilujete o soulad, který hledáte. Nehledě na to, jak ti zloduši se zdají být zlí, tak díky nim vypouštíte rakety touhy a váš vibrační depozitář je jasnější. Lidem se těžce poslouchá, že když je vaše fyzické tělo nemocné, čím více je vaše fyzické tělo nemocné, tím zdravější je vaše nefyzické tělo, protože kdykoliv jste nemocní, tak žádáte o více zdraví. Čím více dochází k příšerným věcem, tím více žádáte o více.

A to nejúžasnější na tom je, že všechny nové děti se rodí z tohoto vibračního depozitáře. Všechen život pochází z tohoto vibračního depozitáře. Staří lidé jsou ve větším odporu, protože čím déle žijete, tím s více věcmi si děláte starosti, a tím jste více odpojeni od Zdroje. Více těchto lidí umírá a rodí se více nových dětí, které jsou v souladu, a pak jsou zde ti jako jsou vy, kteří se záměrně a systematicky posouvají nahoru po škále emocí.

Tohle je skutečně doba probouzení. A my vám slibujeme… Zaprvé se nemusíte probouzet, aby se probudil někdo jiný. A jak vaše planeta bude více probuzená, budete mít méně důvodů kohokoliv nenávidět, protože ve svém napojení, souladu a probuzení naleznete svou moc a svou nepřemožitelnost. A jak si svou moc budete uvědomovat, tak nehledě na chování kohokoliv druhého se nebudete cítit ohroženi. Jedině z toho pocitu ohrožení se kdokoliv kdy špatně chová.

Kontrola, o kterou lidé usilují… Nehledě na to, jaký národ usiluje o kontrolu… Nikdy neusilujete o kontrolu, pokud se necítíte zranitelní.

tree

Host: A trestem je tedy samotné odpojení od Zdroje. Jenom odpojení.

Abraham: Potrestání je jen důsledkem toho, jak špatně se cítíte. Jak nalezáte více způsobů, jak někoho potrestat, tak to jen vypovídá o míře odpojení masového vědomí. Chceme vás jen požádat o tohle jednoduché cvičení. Trochu si s tím tady pohrajeme, a v příštích dnech si vemte tohle téma, protože ho ještě nemáte plně vyřešené. Jinými slovy tohle je příklad toho, co víme, a jak vám to předáváme. To ale z ničeho nic nemůžete vědět.

V příštích dnech se ptejte, “Je tohle myšlenka s proudem nebo proti proudu?” Když řeknete, “Abrahame, řekněte mi, prosím, že tohle monstrum, které jsem viděla, v nebi nenajde mír.” Zeptejte se, “Je to proti proudu nebo po proudu?” Necítíte to?

Host: Cítím.

Abraham: A pak povězte, “Nebylo by hezké, kdybychom všichni byli tak milovaní, že cokoliv, k čemu došlo z místa mimo soulad, můžeme po smrti nechat za sebou?” Je to myšlenka proti proudu nebo po proudu?

Host: Po proudu.

Abraham: Je, že ano?

Host: Ano. Moc vám děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

4 komentáře

  1. Vlaďka Elena

    :o) Směju se na celé kolo štěstím… :o) Jak umí Abraham jemně, citlivě a s láskou dát takovouto krásnou odpověď na téma, které může často v lidech vzbuzovat silné negativní emoce… Jak prosté, jak MOUDRÉ…

    Davide Dajwe, oceňuji Tvůj výběr… Nejen ten dnešní! Naprosto unikátní je pro mě osobní rozhovor s Esther a posléze s Abraham – ten mě VELMI potěšil… A samozřejmě i všechny ostatní překlady… Like!!! :o)

  2. To je tak krásný…, Dajwe, díky za úžasný výběr videa a překlad

  3. Také děkuji za úžasný výběr. Videa jsou čím dál lepší a lepší 🙂

  4. Toto je tak nádherné video 🙂 Úžasné téma. Stále aktuální. Oceňuji tvoji práci pro nás, pro mne … díky!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *