Abraham Hicks – Přišlo to lépe, než jsem si dokázal představit

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Chci říct, že vás oceňuji tak, jak vy oceňujete nás. Děkuji, že vysvětlujete, jak to vše funguje. Chtěl bych říct krátký příběh z doby, kdy jsem byl mladší, a zeptat se, co vám naznačuje. Měl jsem touhu po něčem… velká rozhodnutí jako výběr vysoké školy, v jakém oboru chci pracovat, jakou osobu si chci vzít, do jakého města se chci přestěhovat. V takových šesti případech jsem měl laserově přesné zaměření na to, co chci dělat a co chci. Nic z toho jsem nedostal. Ale ve všech případech jsem získal něco mnohem lepšího. Bylo to něco, o co bych ani neuměl požádat. Měl jsem pocit, že někdo jiný říká: “Ne, máme pro tebe připravené něco lepšího.” A to jsem získal.

Abraham: Spočívá to v tomto… tohle se vám bude líbit. Vám všem. Jak proséváte detaily života, vypouštíte postupně rakety touhy. Není pravděpodobné, možná i možné, abyste kdokoliv z vás byli schopni pochopit celkový obraz, který jste postupně malovali. Začněme tím, že váš vortex je větší a mimořádnější, než jeho individuální části, které jste do něj umístil. Protože každá touha je vibrační entita, která myslí a přitahuje. Přitahuje sama k sobě. Proto realita, kterou si vibračně tvoříte, se neustále zvětšuje a je dynamičtější.

Proto ji ještě nedokážete vnímat svými smysly, ale můžete ji cítit. Takže poté… vaše otázka tak krásně zapadá do toho, co jsme říkali předtím. Jak začnete vyjadřovat to, co si myslíte, že chcete, vyjadřujete to tak nejlépe, jak dokážete, skrze svůj odpor, který máte, protože téměř všichni mají v sobě dostatek odporu, že nedokážou skutečně pochopit, co se tady děje. Dokážete to cítit, ale ještě to nedokážete slovně vyjádřit.

beautiful_autumn_landscape_6-wallpaper-1280x720

 

Nyní… tohle je nejlepší část této konverzace. Chápete, že vaše vyšší Já je v tomto vortexu a je vším, o co jste požádal? Že je mnohem více, než co jste zatím byl schopen si umožnit být? Je tím tak silně, že zákon přitažlivosti vás volá k vašemu vlastními bytí. Ale vy dokážete slyšet jen tolik, kolik vám umožní váš odpor. Když říkáme, že vás vaše vyšší Já volá, tak vás volá kolem vaší cesty nejmenšího odporu, a ví, jaké věci dokážete slyšet a jaké věci nejste připraven slyšet.

Když mluvíme o tom být ve stavu přijímání, kde slyšíte nebo získáte impuls, to je jen impuls, který jste nejpřipravenější slyšet v daný moment vzhledem k vašemu odporu. Bylo by přesné říct, že zřídka skutečně slyšíte, k čemu vás vaše vyšší Já volá, ale vaše vyšší Já je spokojené, že vás zavolá tady, aby vás mohlo zavolat tam a pak tady, aby vás nakonec mohlo zavolat tam. Po té cestě každý impuls, každý pocit je to nejvíce, co můžete získat, a co jste schopen dešifrovat vzhledem ke svému odporu. Pokaždé to stačí. Pokaždé je to správné.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se sladit se svou vibrační hojností

To vysvětluje přesně to, o čem mluvíte. Jedna věc vede k další a ta k další. Moc se to neliší od toho, když Esther ztratila své krásné zlaté pero. Přestěhovali se do jiného státu a nemohla ho najít. Moc ho chtěla, bylo drahé, bylo významné a bylo její oblíbené na psaní dopisů. Bylo to krásné plnicí pero. Skvěle jí padlo do ruky… a nemohla ho najít. Dívala se všude, vše rozbalila, prošla všemi svými kabelkami.

Neustále se k nim vracela, prohmatávala je. Říkala Jerrymu: “Nemohu ho najít,” a on na to: “To je v pořádku. Koupíš si nové.” Ale Esther to neuspokojilo. Tohle bylo pro ni důležité. Hodně ho chtěla, ale nemohla ho najít. Vysvětlili jsme jí: Nemůžeš najít to, co je ztracené. Nemůžete najít něco, co si myslíte, že je ztracené, co si myslíte, že nemůžete najít. To tvoří odpor. I když to tam před vámi je, neuvidíte to, protože to je ztracené. Neděláme si srandu. Vaše vnímání… překládáte myšlenky do věcí. Vaše vnímání je vším.

c60ca89058861.5602d17094579

 

Esther nakonec přestala hledat. Přijala, že pero je pryč. Nechtěla, ale přijala to. Asi o měsíc později hledala malý parfém. Také ho neviděla. Tak sáhla do kabelky, ve které si myslela, že je, a vytáhla to pero. Už nehledala to ztracené pero, a tak ho pak mohla najít. Takto to nějak chodí… vaše vyšší Já vás navede. Estheřino vyšší Já ji navedlo k tomu, aby začala hledat parfém, o kterém si myslela, že je na místě, kde bylo pero. Protože její vyšší Já vědělo, kde je to pero. Esther se tou kabelkou prohrabovala, vysypala ji… je až prapodivné, jak je vesmír chytrý, že vám dává to, čemu věříte.

Host: Chtěl jsem s vámi sdílet dva příběhy, které ukazují to, o čem jste předtím mluvili. Našel jsem koženou bundu za 1000 dolarů. Zvažoval jsem, že si ji koupím. Neříkal jsem, že si ji nemohu dovolit, protože mohu, ale přišlo mi to přehnané, tak jsem nad tím přemýšlel, nakonec si ji koupil, a o pár týdnů později jsem zdělil 100 000 dolarů.

Další příběh je z doby, kdy mi bylo 16 a rozhodl jsem se, že chci pracovat v potravinách. Roznášel jsem noviny. Neucházel jsem se v žádných potravinách… šel jsem ke všem svým zákazníkům při roznášce novin a povídám: Končím s roznáškou, protože budu pracovat v potravinách. Ale v žádných jsem se tehdy neucházel o práci. Jednoho dne sedím ve třídě, do které přišel muž a ptal se po mně a říkal: Dostal jsem tvé jméno od poradce. Potřebujeme někoho na práci do supermarketu. Měl bys zájem? Mluvil jsem o tom bez námahy a získal to.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co nám brání si tvořit "velké" věci?

Abraham: To je skvělá ukázka toho, o čem mluvíme. Vaše vyšší Já vás vždy vede k cestě nejmenšího odporu. Je to vaše cesta a váš odpor. Chceme, abyste nás vyslyšel, když říkáme, že vaše vyšší Já neodsuzuje odpor, který je na vaší cestě. Chápe ho a vede vás nad, pod, kolem a skrze něj.

Jaký to dělá rozdíl? Nejsou zajímavé cesty zajímavé? Klíč je být tak šťastný, jak dokážete, co nejčastěji, a tudíž být ve stavu co nejmenšího odporu, a pak se řídit svými impulsy. Důvěřovat si v tom vyžaduje trochu praxe. Velmi dobré.

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *