Abraham Hicks – Přitáhněte si vztah, který chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Jaký je skutečný důvod, že byste  vyprávěli příběh, nebo mu i věřili, protože víme, že kdybyste mu  nevěřili, nevyprávěli byste ho. Jaký je důvod, že byste věřili příběhu, který se  neshoduje s příběhem toho, kým skutečně jste?  Protože vrozeně chápete…  narodili jste se s věděním, že máte získat to, co chcete,  a s vědomím svých schopností tvořit, a narodili jste se s věděním  o hodnotě svého bytí, a s věděním, jak tohle vše funguje. Máte velmi hluboké chápání,  že věci vám mají vycházet, že máte být schopni ukázat a přijmout.

Úroveň vaší hodnoty je tak velká. Ale pokud nevíte, jak se dostat  do stavu přijímání, a neznáte moc lidí, kteří to umí,  tak pozorujete výsledky, které se liší od výsledku, o kterém  vrozeně víte, že si zasloužíte, pak začnete vyprávět příběh,  který opodstatňuje to, kde se nacházíte. Dělají to téměř všichni. Je to jako obrácené tvoření. Namísto  vyprávění příběhu, který povede k tomuto, stojíte tady a vyprávíte příběh,  který vás tam dostal.

To bylo to největší,  co jsme vám kdy řekli. To je ten důvod, proč  vyprávíte ten mizerný příběh, abyste opodstatnili, proč nejste tam,  kde víte, že si zasloužíte být. Vraťme se do obecnějšího místa  a nedefinujme ho detailně. Pokud bychom ho definovali detailně,  snažili bychom se vytvořit něco, pro co nemáme vibrační základ. Promluvme si o bezpodmínce, Bezpodmínka podle  naší definice je emoce. Pokud se tyto vibrace  změní do podmínky, pak…. chceme mluvit  o bezpodmínce. Chceme definovat vztah  v bezpodmínečných výrazech.

paliouri_halkidiki_greece-wallpaper-1366x768

Je to krásný pocit. Je to… pocit štěstí a uspokojení. Je to pocit chytrosti a skutečnosti. Je to pocit úplnosti,  je to jako pocit blahobytu. Je to pocit domova,  je to pocit geniality, je to pocit nadšení a energie. Je to pocit vzrušení.  Je to pocit lásky a oceňování. Je to pocit zbožňování. Je to pocit dokonalosti. Je to pocit vědění.  Je to pocit živosti.  Je to pocit zápalu.  Je to pocit života. Je to pocit domova,  je to přirozené. Je to pocit jako to, kdo jsem. Je to pocit, že obrana je dole  a očekávání jsou nahoře. Je to pocit, jakoby vše bylo možné. Je to pocit jako blahobyt,  oceňování, vzájemné oceňování. Je to pocit zbožňování.  Je to pocit lehkosti. Je to pocit proudu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jaký je to pocit být ve vztahu

Je to pocit lehkosti. Je to pocit lehkosti. Je to pocit naprosté absence  námahy. Je to pocit lehkosti. Je to pocit zábavy.  Je to pocit jasnosti. Je to pocit vášně. Je to takový pocit. Takový je to pocit.  A ty pocity povedou… k zážitkům, milování,  novým nápadům, konverzacím… Jak ty pocity budete opečovávat,  tohle báječné stvoření se všemi detaily všech  fyzických součástí, vše, co chcete… to vše přijde  do vašeho uvědomění a zdroj poté řekne: ne doslova, ale chceme,  abyste to pochopili. To, co chcete, je tímto  směrem… tudy.

Pokud odoláte pokušení  se ptát: Kde? Kdo? Kdy?  Místo toho můžete říct: Tudy. Tudy. Tudy. Jak poznám, že je to tudy?  Protože tudy nyní cítím nadšení. Tudy nyní cítím zábavu. Protože tudy, tudy, tudy, tudy… a z ničeho nic… asi vidím něco, co vypadá, zní, voní, chutná a dotýká  se tak, jaký byl pocit z tohoto. Pak neřeknete:  Zajímalo by mě… řeknete: Vím. Ten druhý to také ví.

beautiful_sunny_road-wallpaper-1366x768

 

Protože aby to byl někdo,  kdo vás potká na té úrovni, musí to být někdo,  kdo vás na té úrovni potká. Dochází k určitému oddání se  přijetí toho, co to je, protože jste tam, kde jste. Chceme, abyste nás  vyslyšeli, když říkáme: Ještě jste nikdy neudělali to,  co vás pobízíme, abyste udělali. Jakékoliv výsledky, kterých jste  dosáhli předtím, se nepočítají. Nesnažte se najít kousky toho,  co fungovalo, a co ne, a vmíchat je  do svého systému. Namísto toho se na  chvíli dostaňte do té hluboké úrovně bezpodmínečné emoce.

Dobrý způsob je ptát se:  Proč chci vztah, který tak vypadá? Protože v něm mám takovýto pocit. Proč chci vztah,  ve kterém tohle zažívám? Protože když to zažívám,  je to takovýto pocit. Proč to chci? Protože je  to takovýto pocit. Dokud neizolujete a nebudete praktikovat:  Protože je to takový pocit, protože je to takový pocit… a jak se tak začnete cítit,  aniž by ten vztah tam zatím byl, ještě se nezhmotnil… ale jak se zaměříte na:  “To se mi líbí, protože jsem se u toho cítil takto,” pak tohle se stane  hlavní událostí, ne tamto, protože útržky toho vás stále  vedou k takovým stejným věcem. Odlišná místa, odlišné tváře,  ale zažíváte to stejné… to dobré a to nechtěné.

To chtěné a nechtěné se  v odlišných vztazích opakuje. Skrze ten proces jste to nechtěné  proseli ven a to chtěné vložili dovnitř a zdroj si nechal jen to chtěné,  tak vám slibujeme, že chtěná část tohoto vibračního  vztahu je ta, kterou chcete, ale musíte se vibračně sladit  se vztahem, který chcete, a zůstat s ním dostatečně dlouho v souladu,  abyste se řídili vodítky a pak… bum, tady jsi. Hledal jsem tě… tři dny.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

Nehledal jsem tě celý život. “Hledal jsem tě svůj celý život,  protože to stejné neustále opakuji, a nové vztahy ničím tím, že vzpomínám  na poslední a předposlední a ten předchozí. Napsal jsem knihu o vztazích…  všechny stojí za houby, jak jsem na cestě za tebou. Obrátil jsem  celý život, abych se k tobě dostal.” Jak dlouho jsi mě hledal? Tři dny. -Jen tři dny? -Ano. -S kolika lidmi jsi mezitím randil? -Žádnými. Skutečně? Tři dny a jsem první? To nemůže být dobré.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *