Abraham Hicks – Proč, když si budete hledět svého, se zrychlí vaše manifestace

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Rozšiřuji podnikání do jiného státu a když přemýšlím nad tím,  kdy dojde k přesunu, cítím se nejistě…  jak svou energii mohu sladit.

Abraham: Tím, že si budete hledět svých věcí.

Host: Jakých?

Abraham: To je pěkné, ale hleďte si svého. Říkáme, abyste si hleděl svého, protože si myslíte,  že vaše věci jsou vaše věci. Během života, a i před tím, než jste  přišel do tohoto fyzického těla, jste si dal věci do vortexu… některé z nich dokážete identifikovat, ale většinu nedokážete. Možná dokážete  identifikovat jejich části. Víte, že byste raději svobodu  než pocit nesvobody. Víte, že byste raději velkou  hojnost než pocit nedostatku. Samozřejmě jsou části, které poznáváte. Dal jste je tam záměrně.

Ale do této směsi jste  si dal tolik částí, a díky jejich vztahu mezi sebou díky jejich sladěnému vztahu,  který spolu mají, se jejich celá směs přeměnila  do vašeho stvoření, které ani vy nedokážete identifikovat. Tomu chceme říct, že to není vaše věc. Nemyslím tím, že to není vaše věc,  protože je to vaše věc, protože jste to vytvořil, ale myslíme tím, že to není vaše věc,  protože ještě nemáme schopnost to plně identifikovat  nebo pochopit. Chápete to?

sun_rise_carinthia_austria_egelsee_3-wallpaper-1366x768

 

Provedl jste první krok,  my nabídli druhý krok, ale není to vaší věcí… zatím, protože nejste na to připravený,  nedržíte s tím krok. Dal jste to do vortexu, míchalo se to,  shromažďovalo spolupracující složky, ale vy můžete nebo nemusíte…  v tomto případě řekneme, že ještě nejste… spolupracující složkou s touto směsí. Tady to je. Roste to. Je to úžasné. Vyvíjí se to. Expanduje to. Dokážete cítit,  jakou to má energii.

Pokud neděláte to, co děláte…  jako obávání se, nebo trápení se, nebo bránění se, nebo  ospravedlňování, nebo vysvětlování, pokud se vyžíváte,  pokud jste ve stavu přijímání, pokud jste v něm jen kvůli tomu,  že je to dobrý pocit, což je dobrý důvod, pokud jste v něm,  protože se tam cítíte dobře, pak jste ve stavu vnímání ve vztahu  se svým vířivým vortexem. A nyní k vám přijde nápad… myšlenka. Připluje k vám touha. Touha po tom vyrůst  do dalšího stavu. Myšlenka expanze. Tu myšlenku expanze ještě  nemůžete celou rozvinout.

Stále to není vaše věc. Máte ve svém vortexu  součástky a ingredience své věci, ale ještě nejste ve stavu přijímání,  abyste znal všechny detaily. Mnozí z vás děláte tu chybu,  že to děláte svou věcí. “Musím na to přijít.  Jak? Kde? Kdy? Kdo?” My říkáme: Když to děláte,  přinášíte do své vibrace odpor, a jen to zpomalujete. Když jste ve stavu přijímání,  říkáte věci jako: Dokonale se to odvíjí. Říkáte, a myslíte to vážně: “Vše mi vždy vychází. Jsem nadšený z dobrodružství  tohoto odvíjení. Chci tak být ve stavu přijímání,  aby jak ke mně nápady přijdou, každý z nich mě uchvátí. Vnímejte to ve vztahu k tomu,  co si většina myslí, že chce.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Všichni máme přístup k nekonečné inteligenci

road_to_las_vegas-wallpaper-1366x768

 

Chtějí přeskočit přímo do toho  stavu, kde je to hotové, mít všechny zaměstnance,  produkty a věci, které potřebují, a jak si stěžují na práci,  kterou dělají. Vážně nechcete přeskočit  dopředu do manifestace, protože zábava spočívá  ve formování a tvoření. Skutečně. Pokud jste sochař, tak vás  vzrušuje proces sochání, ne socha…

“Tady je.  Tohle je moje životní dílo.

To je ono. Má životní práce.”

Děláš něco jiného?

Ne, to je vše. To je vše.

Chceš vidět zadní část?… tak nic,  dneska je zalepena páskou.

To je vše. Kdo jsi? Tohle. Co děláš? Nic, udělal jsem tohle. Byl jsem pro to narozen. Tohle jsem udělal. Byla to zábava. Ale teď je to bohužel hotové.

Při malování obrazu jde o proces  inspirace, která proudí vašimi prsty. Když hrajete hudbu, jde o  napojení v přítomném okamžiku na rytmus, zvuk, harmonie… Zábava spočívá v přijímání nápadů. Když říkáme: Není to vaše věc, myslíme tím, že to ještě není připravené,  aby to byla vaše věc. Ještě na ni nejste připraven, ale jste připraven  na tuto a tuto věc. Tuto věc jasnosti. Chápete to?

Host: Ano.

river_sunset-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Rozumíte tomu? Kdysi jsme vám říkali, že když to chcete  a věříte tomu, tak to je. Ale chceme, abyste tak rychle  nespěchali k vyvrcholení. To by bylo jako odplout z přístavu  v Sydney a kapitán by řekl: Jsme v Sydney. Za pár dní se do Sydney vrátíme, tak si můžete nyní vystoupit. Vystupte nyní. Dosáhli jsme vaší destinace. Vidíte? Na lístku se píše:  Ze Sydney do Sydney. Splnili jsme svou povinnost. Vyzvedli jsme vás  a nyní vás vysazujeme. Tato cesta je u konce. Na lodi by došlo ke vzpouře, protože jste na ni  nenastoupili, abyste z ní vystoupili. Nenastoupili jste na jízdu  tvoření podnikání, abyste to vše dokončil.

Nastoupil jste na jízdu,  abyste tvořil podnikání. Nejlepší část tvoření…  tohle si poslechněte. Pokud to vyslyšíte, po zbytek života  budete svobodný a šťastný. Nejlepší část na tvoření podnikání,  vztahu nebo čehokoliv jiného, je ta aktivní zóna mezi vibračním  dosažením toho… což jste už udělal… a poté nápady,  které k vám proudí… nápady, které proudí… myšlenky,  emoce a impuls jednat a slova, která proudí,  a dokonalé načasování, a příležitost být na zemi a pozorovat,  jak se součástky shromažďují ve vašem zastoupení…  můžete být svědkem, jak celý vesmír podporuje  vaše nápady.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O našem filtru umožňování a o sdílení

Ne prokázat vesmíru, že si ty nápady  zasloužíte, tím, že budete tvrdě pracovat a strkat nos tam, kam nemáte, ale tím, že si budete hledět svého –  že se sladíte s tím, co jste si dal do vortexu, a že z toho budete nadšený,  jak vám to nyní dochází, jak se tyto myšlenky mění  na věci před vašima očima.

Host: Úžasné.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Úžasné!! Jako na zavolanou. Prave dnes jsem si opet uvedomila, jak chci mit vse hotove. A ze jsem zase na krasnem zacatku a premyslim moc dopredu. A ted tento clanek. Diky Dajwe, za me skvely vyber a preklad!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *