Abraham Hicks – Proč je někdy snazší myslet negativně než pozitivně?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Nevím proč, ale obecně se mi zdá, že je pro mě snazší  cítit smutek než radost.

Abraham: Řekněme, že jste s autem  na vrcholu kopce a rozhodnete se, že zjistíte, co je hybná síla,  tak parkovací brzdu pustíte a zařadíte neutrál a trochu  do svého auta strčíte. A ono začne sjíždět  z toho kopce dolů… pokud byste se ho rozhodnul zastavit,  nechtěl byste být na spodku kopce, protože ho nezastavíte.  Hybná síla je příliš vysoká. O tom teď mluvíte.  Musíte ji zastavit v prvních fázích.

Protože jakmile se hybná síla  nastartuje… můžete říct: Pustil jsem své auto dolů z kopce  a je snazší ho nechat sjet do zátoky než se ho snažit zastavit. My na to: Ano, to jsou fyzikální zákony. Fyzikální zákony jsou  spojené se zákonem přitažlivosti. Vše je věc fyziky, je to o setrvačnosti,  je to o pohybu, o hybné síle. Ve fyzikálních zákonech není nic,  co není zapojeno v zákonu přitažlivosti. To je vše, o čem to je.

Nežádáme vás definovat fyzikální zákony. Nežádáme vás definovat  zákon přitažlivosti. Když vám auto začne trochu sjíždět z kopce,  doporučili bychom vás vystoupit před něj a zastavit ho, když je to snadné. Zastavte ho, když je to snadné. Některé myšlenky je snadné zastavit  a někdy si v nich libujete, mají hybnou sílu, a pak je snadné  ty myšlenky myslet. Vskutku je. Nevymýšlíte si to. Je to snazší.

ocean_3-wallpaper-1366x768

 

Ale otázka není, co je snazší, protože zákon  přitažlivosti na tu otázku odpovídá každý den. Není to o tom, co je snazší,  ale z čeho máte lepší pocit. To je otázka, kterou  si musíte pokládat. “Abrahame, je pro mě snazší myslet  myšlenky, ze kterých nemám dobrý pocit, než ty, ze kterých mám dobrý pocit.”  My to chápeme. Můžou za to vaše myšlenkové návyky. Kdybychom se vás zeptali: “Z čeho máte  nejlepší pocit,” odpověděl byste úplně jinak. Pokud skutečně věříte, že nemáte  na vybranou, než se cítit špatně, pak pro vás nic nemáme.

Pokud ale začnete věřit: Můžu se cítit  trochu lépe, můžu si vybrat lepší myšlenku, můžu svůj den začít trochu lépe, mohu se naladit na své vnitřní bytí,  protože jsem nyní bez myšlenek, a mohu své vnitřní bytí nechat mě odchýlit  od negativních k pozitivním myšlenkám. Vaše vnitřní bytí to udělá. Vaše vnitřní  bytí zná spoustu skvělých věcí o vašem budoucím vztahu, ale nemůžete to  slyšet, protože jste naladěni na jiný kanál.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se napojit na své podvědomí?

Chceme vám vysvětlit fyzikální zákony  a mluvit o zákonu přitažlivosti a o odlišného pohledu  vašeho vnitřního bytí, a žádáme vás, abyste  používali svůj systém vedení. Víme, že tak trochu tohle  vše znáte, ale podstatou je, že pokud se chcete cítit špatně,  myslete nadále ty myšlenky. Pokud se chcete cítit dobře,  přestaňte je myslet. Pokud je těžké je přestat  myslet, běžte spát. Pokud je těžké je přestat  myslet, zameditujte si.

Pokud je těžké je přestat myslet,  běžte znovu spát nebo si znovu zameditujte. Pokud je těžké je přestat myslet,  běžte spát a zameditujte si. Po chvíli nebude těžké  přestat ty myšlenky myslet, ale pokud ty myšlenky budete myslet  každý den a každý den se nebudete cítit dobře, každý den bude snadné myslet myšlenky,  ze kterých nemáte dobrý pocit. Říkáte si: “Nevím, jak to začalo,  ale začal jsem se mlátit kladivem. Nevím, jak to začalo. Není to dobrý pocit,  ale je snazší v tom pokračovat, než přestat.”

My na to: “Vážně?” a vy: “Ano. Je snazší se nadále  mlátit než přestat.” My na to: “No… vážně?” Vy: “Ano, je to snazší.” To se zdá absurdní… stejně jako tohle. Zdá se to absurdní. Jako byste říkali: “Nemám kontrolu nad  svými myšlenkami,” což není ani zdaleka pravda. “Dobře, musím myslet jen na jednu věc  a stojí to za prd,” to také není zdaleka pravda.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *