Abraham Hicks – Proč je život šílený a kontrastní?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Proč je můj život tak šílený?

Abraham: Protože se zaměřujete na vše možné a stále naplňujete vortex skvělými věcmi. Nalézáte svou rovnováhu a učíte se zaměřovat. Jako kdokoliv jiný, kdo právě nasedl do nadupaného auta.

Host: Proč ze začátku zažíváme tolik kontrastu?

Abraham: Protože jste chtěl letmý start. Chtěl jste mít vyzrálý vortex. Aby ve chvíli, kdy si uvědomíte, kým skutečně jste, byl spád už v pohybu.

Host: Takže vytvořit více spádu?

Abraham: Umožnit spádu, který jste uvedl do pohybu. Díky kontrastu vysíláte touhy rychle. Slyšel jste nás hovořit o třech krocích? Krok 1 – kontrast způsobuje žádání. Krok 2 – zdroj odpoví. A náš nový způsob vysvětlení kroku 2 je: vortex drží odpovědi ve vibračním depozitáři připravený na vaši připravenost. Krok 3 je vaše vibrační připravenost. Jak jste vibračně připraven… v každé chvíli… není to jako titul, který máte napořád. svou připravenost poznáte podle svých pocitů. Jak jste teda připravený, pak se vortex začne přirozeně vyplňovat.

cista-voda

Řekl jste: Vstoupím do kontrastního prostředí, dám si kontrast do vortexu, abych si brzy uvědomil, kým jsem, abych mohl žít život záměrně pro… a tohle souvisí s vaší první otázkou. Abych mohl žít jako vědomý příklad a tudíž byl druhým ku prospěchu. Žít život záměrně je daleko zábavnější než ho žít mimoděk. Kdybyste nic z tohoto neslyšel, vedl byste si dobře. Ne jen dobře, ale dokonale.

V tom smyslu, že byste stále zkoumal kontrast a vysílal touhy, cítili byste rozpor, když nejste sladěn se svými touhami a časem byste se do nějaké míry sladil se svými touhami a mohl byste žít docela šťastný život. Z našeho pohledu se úspěch života měří podle toho, jak moc a často prožíváte radost. Všichni byste bylí úspěšní a všichni byste vyslali rakety touhy a měli určitou úroveň radosti, protože se nemůžete neustále zaměřovat na nechtěné.

chuchvalec-krasy

Nakonec jdete spát. A časem se znovu vynoříte do nefyzična, kde se sladíte se vším, co jste stvořili.

Host: Je to možné tady?

Abraham: Ale vy jste řekl: Já toho chci dosáhnout ve svém fyzickém těle. Všimnul jste si, jak jsme k tomu směřovali a vy jste k tomu dospěl ještě před námi?

Host: Děkuji.

Zdroj fotek ZDE

Líbil se vám článek? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *