Abraham Hicks – Proč lidé žijí ve strachu?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Stačilo?

Host: Ne. Proč tolik lidí žije ve strachu a bojí se přijímat tolik toho,  co se jim nabízí?

Abraham: Částečně protože vychází  z chybného předpokladu. Neuvědomují si, že jsou  zaplavování požehnáními. Ostatní je naučili, kteří od nich  chtěli určité chování a činy… zde je celý příběh. Pokusíme se  najít pro vás dobrý začátek. Pokud tohle nechápete  a chcete se cítit dobře, a nepřemýšlíte o nefyzičnu,  na vibracích, na emocích, ale jen pozorujete podmínky…

Když vidíte podmínky,  které vás těší, cítíte se dobře, a když vidíte podmínky,  které vás netěší, cítíte se špatně, tak dospějete k tak trochu správnému,  ale v podstatě chybnému předpokladu, že musím vidět podmínky, a moje reakce  na ně bude buď příznivá nebo nepříznivá. Pak se začnete pokoušet kontrolovat  podmínky/manifestace. To znamená, že musíte  komandovat spoustu lidí. Počínaje těmi, se kterými žijete,  pak ty ve vašem sousedství, protože věříte, že vaše štěstí závisí  na tom, že se budou chovat tak, že když se podíváte na podmínku  jejich chování, budete se cítit dobře. Takto to začíná.

moon_and_ocean-wallpaper-1366x768

 

Začínáte s tím  chybným předpokladem. Jak se snažíte lidi  kontrolovat, to znamená, že ti, které se snažíte kontrolovat  – vaše děti nebo ty menší nebo poddanější než  jste vy– říkáte jim: Musíš tohle dělat,  abych byl šťastný. Nebo musíš dělat tohle,  abys udělal Boha šťastného. Musíš zaplatit tyto ceny. Musíš udělat  tyto věci, které se ti možná nechtějí dělat, ale i tak je musíš udělat.

A tak velká část populace začne dělat  věci, ke kterým je to přirozeně netáhne, nejsou to věci, po kterých  jejich srdce touží. Snaží se dělat šaška, aby udělali někoho jiného  většího, silnějšího, mocnějšího a šťastnějšího, a tak je to celé vyvedené z rovnováhy a všichni ztratí napojení na své vedení, ale jejich vyšší Já ne – jejich  vyšší Já je pozoruje neustále. Vidí, co skutečně chtějí,  a udržuje to u sebe, a stalo se tím  a udržuje to rozsvícené a zákon přitažlivosti reaguje  na to, kým skutečně jsou.

Postupem času se tedy tvořila větší trhlina  mezi tím, kým ti lidé skutečně jsou, k čemu tíhne jejich vyšší Já, a kým se  snaží být, když se snaží potěšit ostatní lidi. Pak přijdeme my, jako spousta učitelů,  s těmito otřepanými frázemi jako: “Radost spočívá v cestě”. Různě se snažíte druhé potěšit,  jen abyste zjistili, že jakmile je potěšíte, najde se něco dalšího,  co od vás budou požadovat. Na co jste se ptal? Proč?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Věřte tomu, co chcete

Host: Proč se lidé nechtějí oprostit?  Proč se bojí, co si myslí druzí?

Abraham: Protože se vycvičili, a zákon  přitažlivosti jim pomohl, v přesvědčení, že mohou být jen šťastní,  pokud tato podmínka bude taková, jakou chtějí… Chceme, abyste pochopili, že snažit  se kontrolovat podmínky je marné,  protože jsou nekontrolovatelné.  Nemáte kontrolu nad podmínkami, které tvoří ostatní. Co je to nejhorší na tomto scénáři, který jsme  právě popsali? Je mimochodem rozšířený.

amazing_mountain_milky_way_by_yakub_nihat-wallpaper-1366x768

 

Jaký z toho vychází nejhorší scénář? Více a více lidí si ve svém vortexu  vytvoří více tužeb po svobodě od svazujících požadavků ostatních. Více a více lidí mají silnější  touhy o tom, co chtějí. Pokud dostatek lidí  má tak silnou touhu, pak se stane něco jako tohle setkání,  kde vám můžeme vysvětlit, jaké předpoklady, které jste si v životě  osvojili, jsou chybné a neprospívají vám.

Rádi vám říkáme, že neexistuje důkaz  pro opak toho, o čem mluvíme. Díky tomu je snadné tohle učit. Protože jakmile tohle trochu  pochopíte a váš život vám ukáže, že když se cítíte takto, dostanete tohle,  a když se cítíte takto, dostanete tamto, a že své pocity můžete trochu kontrolovat,  a čím se cítíte lépe, tím je to lepší. Po chvíli to budete zvládat snadno  a pak se vrátíte k tomuto předpokladu, který chceme, abyste pochopili, a tím je,  že požehnání jsou všude kolem vás, a nejsou nejasná a obecná –  jsou přesná a konkrétní pro vás.

Jsou přesnými odpověďmi  na přesné otázky, které pokládáte. Do míry, do jaké vlichotíte  svému vyššímu Já, že vám začíná záležet  na tom, jak se cítíte, pak vám začnou chodit  impulsy, uvědomění, a energie začne vámi proudit, a začnete cítit svou  nepřemožitelnost a začnete znát svou hodnotu. Pak začnete očekávat, že ta požehnání  budou proudit nejen pro vás, ale pro všechny. A společně budete tančit.

Žádání a přijímání a přijímání a přijímání. Někdy budete v přijímání tak dobří, že přijmete impuls být součástí  dávání, o které žádá někdo jiný. To je nejvyšší stav přijímání. Když jste v takovém souladu,  že impuls, který dostanete, je součástí naplnění touhy někoho jiného,  jelikož on/ona je nyní ve stavu přijímání. A tam jste vy. Moc pěkné.

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Id forever want to be update on new articles on this internet site, bookmarked ! .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *