Abraham Hicks – Proč na věku nezáleží

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Jste úžasní… naprosto úžasní. Jako mnoho ostatních lidí tady vás už dlouho poslouchám. Mám několik otázek. Měla jsem je v hlavě a teď si na ně nevzpomínám, protože jsem asi trochu nervózní.

Abraham: Všimli jsme si, že někdy vytvoříte otázku z místa nějakého odporu. Vibrace otázky a vibrace odpovědi jsou velmi odlišné. Tak jako vibrace problému a vibrace řešení. Někdy přijdete se záměrem se na něco zeptat, ale pak se dostanete do stavu přijímání a na otázku si už nevzpomenete. Protože jste v jiné vibraci. Když se cítíte dobře, život vám vypadá jinak, než když se necítíte dobře. Stojí za to si o tom promluvit.

Host: Možná za to může starší věk.

Abraham: To posilujete motor na konci vlaku, který nechcete posilovat, protože tak mluvíte o omezení nebo něčem jiném, co nechcete.

Host: Nerada přemýšlím z hlediska věku. Šlo spíše o vtip, ale někdy se mi připomíná zvyšující se věk a trávím spoustu času a života bojem proti tomu, abych zůstala zdravá, cvičím…

Abraham: My víme. Ale věříme, že v důsledku dnešní konverzace jste nám umožnila vám pomoct klást větší důraz na vibraci než cokoliv jiného. Esther nedávno sledovala Kate a Luke… svá vnoučata. Cítila malou závist kvůli tomu, kolik fyzického života v těchto tělech stále mají před sebou. Tak nějak počítala své a jejich logické roky a přála si, aby měla jejich logický věk s tím, co nyní ví. Neměla z té myšlenky dobrý pocit.

the_southern_lights_in_new_zealand-wallpaper-1366x768

Jakmile se trochu usadila, řekli jsme jí: Esther, víš, že ty a tyto děti máte úplně stejný přítomný okamžik. Což znamená, že se můžeš naladit na tento skutečný proud, a cítit úplnost své přítomnosti, nebo se z nějakého zbytečného důvodu od proudu odchýlit. Čím déle váš toustovač bude zapojený, tím více let budete moct dělat tousty. Chápete, co tím myslíme? V tom smyslu jste si naprosto rovnocenní.

Všichni mají stejnou možnost nyní si umožnit nebo znemožnit soulad. Pokud je vaším cílem a pak vaším návykem a pak vaším úspěšným návykem je umožnit soulad, ty myšlenky pak odpadnou. Začnete chápat, že všichni mají stejnou výhodu nebo nevýhodu. Podle toho, co si každý vybere. Je to o tom, jak moc v této chvíli skrze své myšlenkové pochody umožňuji, aby má úplnost byla přítomná? Čím více to budete praktikovat, tím více umožníte své úplnosti, aby byla přítomná, a tím více se budete bavit, budete se cítit flexibilnější, budete odolnější, budete mít více energie, a budete mít více života, kterého si budete moct užít.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se vypořádat s negativními lidmi?

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *