Abraham Hicks – Proč nám nechodí odpovědi, které chceme znát?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Jak si stanovíte záměr, a pak budete sledovat a očekávat, že ho naplníte, tak jak se naplní, ucítíte rezonanci, která vám o tom dá vědět. Je to jen otázka stanovení si záměru a pak se s ním sladit. Otázka je prvním krokem. Když se trápíte problémem, když prosíte nebo se modlíte za řešení, tím, že se zaměřujete na problém, čili první krok, nejste ve vibraci přijetí řešení. Nikdy neuslyšíte odpověď v modlitbě, zatímco budete trpět v problému

. Jste tak ve špatné vibraci. Musíte to nechat být. Musíte se zaměřit tak, aby problém odvibroval z vašeho života a když už nebude aktivní, řešení vám ihned přijde. Všichni z vás přijímáte. Všichni jste rozšířením zdroje. Esther není jedinečná. Ani zdaleka. Vy všichni jste rozšířením zdrojové energie. Rádi bychom ve vás aktivovali očekávání přijímání. Rádi bychom ho aktivovali ve vás všech. Není nic více vzrušujícího, než vědět a důvěřovat, že odpovědi jsou uvnitř vás. Nyní víte, proč je někdy slyšíte, a někdy ne.

Začali jste nedůvěřovat, protože mimo vortex ty odpovědi neslyšíte. Když jste ve vortexu, tak víte. Kdyby bylo něco, co vážně chceme vědět… nejprve bychom se zdrojem mluvili jen o tom, na čem nám vážně žáleží. To, na čem vám hodně záleží, protože to je ve vaší vibrační realitě nejvíce aktivní.

trees_lake_reflection-wallpaper-1366x768

Poté bychom každý den meditovali a ztišovali si mysl a zvyšovali si vibraci. Afirmace, které bychom si říkali, by zněly následovně: Vím, že jsem rozšířením zdroje. Očekávám po celý den jasnou konverzaci o tom, na čem mi záleží.

Budu jí naslouchat. Poté, jak k ní dojde, uznejte, že k ní došlo. Jak to záměrně připravíte a ono se to stane, víte, že zdroj vám přinesl toho motýla. Víte, že to nebyla bizarní věc, víte, že to přišlo v reakci na žádost. Víte to nehledě na to, jestli to ví někdo jiný. Cítíte tu rezonanci. Každá vaše otázka je pokaždé zodpovězena.

Otázkou je, jestli jste v blízkosti uslyšení té odpovědi. Umožnit si se dostat do vibrační blízkosti toho, kým skutečně jsem. Nejefektivnější modlitby jsou modlitby oceňování. Modlitby jako: Tohle miluji na tomto. Toto miluji na tomto. Modlitba z potřeby je vibrace, která blokuje řešení. Modlitba ocenění vás dostane do souladu se vším, co chcete. To je dobrý způsob, jak vnímat tohle napojení se zdrojem.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Když je něco pravda, neznamená, že tomu musíte dávat pozornost

2017-08-14 18.53.27

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *