Abraham Hicks – Proč očekáváme to nejhorší?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Proč to děláme? Kde to začalo? Proč říkáme: “Doufej v nejlepší, očekávej nejhorší. Nic není příliš dobré na to, aby to byla pravda.”

Abraham: Chceme jen říct, že tohle je vaše otázka, ne ostatních. To je dobré. Říkáte to z toho důvodu, že se příliš zaměřujete na své okolí. Zasekla jste se u prvního kroku. Proséváte kontrastem a ten ve vás vyvolává touhy. Vy si jste tak vědoma toho, co je, vaše pozorovací schopnosti, jste tak zamotaná do této materiální, fyzické reality, že to, co je, se vás tak nějak drží. Kontrast je tudíž ve vašem životě silnější, než musí být. Kontrast vám slouží, ale jste více ve vibrační shodě s tím, co je, než abyste šla s proudem nové myšlenky.

naprselo-do-jezirka

Někdy když se lidé na tu otázku ptají, tak tím říkají: “Pokud jsem pozitivní energie, a když se do ní znovu vynořím, tak jí budu, a zbavím se svých pochyb a strachů, tak proč, když se vrátím, když jsem zpět v této fyzické rovině, musí kontrast vůbec existovat?” Na to my říkáme: Protože kontrast vám jako jedincům pomáhá si osobně vytvarovat své touhy. Jste stvořitel, který chtěl velkou dílnu, ve které se může rozhodovat o tom, kým je, a jak chce žít.

Všichni, když jste se rozhodli přijít do těchto těl, jste věděli, že si život můžete vytvořit takový, jaký chcete. Vy všichni jste chtěli, aby vás obklopovala rozmanitost, aby vám pomohla si utvořit život, který si přejete.

navrat

Nemusí to být těžké. Je to těžké, jen protože se nepřirozeně a nevědomě držíte daleko od toho, co chcete, tím, že se zaměřujete na to, co je, a protože jste ochotní se smířit s negativními emocemi, protože ostatní lidé vás přesvědčili, že je to přirozené. Není to přirozené. Přirozené to není.

Rodiče vám říkají: “Život je těžký. Smiř se s tím.” “Svět se kolem tebe netočí.” Vaše vnitřní bytost říká: “Ano, točí.” Rodiče říkají: “Nemůžeš mít vše, co chceš,” a vesmír říká: “Ano, můžeš.” Když posloucháte více lidský hlas namísto nefyzického vzkazu, tak se ztratíte. Na chvíli. Než vás to přestane bavit. Než toho budete mít dost a část vás řekne: “Počkat chvíli. Nemůžu uvěřit, že bych neměla prožívat to dobro, které je kolem mě.”

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

4 komentáře

  1. Tak tohle mi sedlo hodně, zrovna do situace, co teď řeším, děkuji moc .)

  2. Výborný…naprosto… Díky, Dajwe, že pokračujete!

  3. DAVIDE, DÍKY!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *