Abraham Hicks – Proč se někdy necítíme svobodní?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Abrahame, říkáte, že radost a svoboda je základ života. Možná zapomínám na tu třetí věc… Mohli byste nám definovat svobodu, pokud byste byli na našem místě, jak by vypadal svobodný  člověk ve fyzičnu? Je nějaký rozdíl mezi  svobodou ve fyzičnu u fyzických bytostí, a svobodou v nefyzičnu?

Abraham: V podstatě tam rozdíl není. Když vám říkáme, že podstata  vašeho života je svoboda, vaším cílem je radost a výsledkem  je růst nebo pohyb vpřed… Podstatou je svoboda, ať jste fyzičtí  nebo nefyzičtí, znamená jednoduše tohle: Cokoliv, co si vybíráte, čemu  budete věnovat pozornost… tím, že tomu věnujete pozornost, se s tím vibračně sladíte, což znamená, že k tomu  máte vibrační přístup, pozorovací přístup, interakční přístup…

Důvod, proč tak důrazně mluvíme  o vaší svobodě, je ten, že zatímco nefyzická energie, která je  vaším zdrojem, neustále proudí k vám, nikdy se vám nevnucuje, protože si můžete  vybírat něco, co se od ní vibračně liší, a ani ji nepřijímat. Jinými slovy, jste tak svobodní,  že si můžete vybrat omezení. Jste tak svobodní, že si můžete  zdraví umožňovat nebo blokovat a skončit s nemocí. Volba je pouze na vás, jedincích. Jen svoboda může být  způsob, jak ji projevovat.

sunset_clouds_guam-wallpaper-1366x768

 

Host: Takže jsme i tak svobodní, že?

Abraham: Ano.

Host: Proč se někdy necítíme svobodní?

Abraham: Protože… to je dokonalá otázka,  protože pocit svobody je… když slyšíme, jak říkáte:  “Cítím se tak svobodný!” v takovém případě slovem  svoboda vždy identifikujete tu čistou energii, která vámi proudí. Když se projevujete takoví,  jací skutečně jste, tehdy se cítíte nejvíce svobodní. Když si neumožňujete  být tím, kým skutečně jste, tehdy se necítíte svobodní.

Když říkáte: “Cítím se svázaný,” vždy se díváte na něco,  co blokuje proud energie. Dalo by se říct, že si  velmi silně spojujete svůj pocit, kdy energie  vámi volně proudí, se svobodou. A pocit trápení, iritace, viny  nebo strachu… nebo cokoliv, co používáte jako popis toho,  když se cítíte nesvobodní… to vše se děje a cítíte se tak tehdy,  když vibračně blokujete proud energie.

Když se nad tím zamyslíte… Někdy v této fyzické  zkušenosti máte návyk a je lepší pocit ten  návyk dělat, než nedělat, protože ten návyk je něco,  co je tak dobře vyvinuté, že je to váš první impuls. Tento návyk blahobytu  je váš z nefyzična. Vy ze svého nefyzického pohledu  chápete, jaký je to pocit se vznášet, jaký je to pocit, když vámi proudí  ta energie, která tvoří světy. Když si ji blokujete, tak ten  pocit, že vámi neproudí, popisujete velmi negativními slovy. Nevyčítáme vám to, je strašná věc  blokovat proud této životní energie. Zvyknete si na to, protože svoboda je skutečná  podstata všeho, čím jsme. Velmi dobré.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak posuzovat "reálná" fakta aneb jak se tvoří přesvědčení

2017-08-14 18.53.27

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *