Abraham Hicks – Proč se přestat zabývat minulostí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Pokaždé, když aktivujete něco z minulosti, podstupujete riziko… a nechceme, aby to vyznělo jako varování, jen to lépe nedokážeme vysvětlit. Kvůli této zkušenosti z minulosti je zde potenciál, že aktivujete něco, co vůbec nesouvisí s tím, co se děje teď. Například: Když jdete na prázdniny domů. Domů ke svým kořenům – za rodiči nebo do města, kde jste vyrostli nebo za lidmi z dětství. I když už nežijí tam, kde vy, když se k těm lidem vrátíte, nezačnete se chovat tak, jak jste se chovali naposledy, co jste tam byli? Často.

Protože ty známé tváře a místa a známé jídlo, které jí, známé věci, na které myslí a známá rodinná alba, která vytahují… Když na to obrátíte pozornost, tak se ve vás aktivuje tatáž vibrace. Až už tam jdete fyzicky, nebo jen přemýšlíte nad tím, že jste tam byli. Jinými slovy – Když svou pozornost obrátíte k “domovu”, ke kořenům své fyzické rodiny, aktivujete toho vibraci a pokud při tom budete cítit lásku, radost a hravost to znamená, že tyto aktivované myšlenky se smíchali s tím, kým skutečně jste, a vše je v pořádku.

images

Ale pokud se u toho cítíte podrážděně, naštvaně, osaměle nebo tesknící po domově, pokud pocítíte ty nostalgické pocity, které si tak často s domovem spojujete, to pak znamená, že tato myšlenka aktivovala něco, co je velmi vzdálené od toho, kým teď jste, a proto uvnitř sebe pociťujete nesoulad. Esther po nějaké době, jak tohle začala chápat, řekla: Teď vím, co znamená smutnit po domově. Domov ve vás vyvolává smutné pocity. My to tak myslíme také, a to ve smyslu, že když aktivujete tyto vzpomínky na dobu, kdy jste se cítili nezajištěně, nebo když vás někdo neuznával, nebo na dobu předtím, než jste zjistili, kým jste. Je pro vás velmi běžné aktivovat pouze svou pozorností něco, co nesouvisí s tím, kým jste. Ale nemusíte se vracet domů nebo zpět do svých vzpomínek.

Myšlenky, které si každý den myslíte, až už jsou z minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti, ať už se jedná o osobu, místo nebo věc, ať už jde o filozofii, ekonomii, vládu, nezáleží na tom, na co obracíte pozornost. Je jasné, že ať je to cokoliv, dostáváte detailní zpětnou vazbu na to, jestli je tato aktivovaná myšlenka pro vás prospěšná nebo ne. Protože vás život přiměl, abyste šli na nová místa. A každý den máte při sobě způsob měření, který vám říká, jak si při cestě k tomu novému místu vedete. Nejlépe by se to dalo říct: život vás přiměl k růstu. Vaše vnitřní bytost (vyšší já) ten vibrační skok už vzala dopředu. A pokud zbytek sebe nevezmete s sebou, pak pocítíte nesoulad a nebudete se cítit dobře.

yellow-flower-175678_640

Ve zkratce: Pokud chcete žít radostný život, který jste sem přišli prožít, musíte držet krok sami se sebou. A neznáme nikoho z vás, kdo to dovede tak, že se bude ohlížet zpátky. Kdybychom byli vámi, co nejméně času bychom strávili ohlížením se do minulosti, že by to vypadalo, jako bychom se dnes narodili. Co nejméně času bychom strávili přemýšlením nad něčím, co se stalo předtím, protože vše, co se stalo předtím, se stalo před tím, než jste dosáhli frekvence, kterou teď máte. Když to budete aktivovat, tak téměř jistě budete v nesouladu. Víme, že se v minulosti stávají dobré věci, a víme, že tím můžete prosévat a najít si ty dobré věci. Ale vy jste dopředu směřující bytosti. To je jeden z důvodů, proč v těchto fyzických tělech nezůstáváte dlouho.

Nezůstáváte v nich dlouho, protože jste tak okouzleni minulostí, kterou jste prošli. že si ji chcete celou zaznamenat. Ale když to děláte, tak vás to brzdí. Brzdí vás to v postupu dopředu a brání vám to v tom být tím, kým skutečně jste. Není to pro vás dobré, tak s tím přestaňte. Nebo ne. To je jedno. Cokoliv chcete je v pořádku. V této hře života nejsou žádná pravidla. Máte uvnitř sebe jen jeden neustálý cíl – a tím je se cítit dobře. My vám jen dáváme vědět, co se děje, když se necítíte dobře. A co se děje, když se cítíte dobře. Je naší touhou, že odtud odejdete s oživeným rozhodnutím, že nic není důležitější než se cítit dobře, a že budete hledat lásku na místech, kde je. Spousta lidí hledá lásku na nesprávných místech.

Chceme, abyste pochopili, že láska je vepředu. Láska je tam, kde je vaše úplná podstata. Láska je tam, do čeho se vyvinul Zdroj uvnitř vás, kvůli tomu, co jste prožili. Kdyby vás život nepřiměl se stát víc, necítili byste se nepříjemně, kdybyste se tím nestali. Musíte se sebou držet krok.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Toto je uzasne… “Není to pro vás dobré, tak s tím přestaňte. Nebo ne. To je jedno. Cokoliv chcete je v pořádku.” … uzasny pocit slobody. Rob ako myslis, citis.. Si sam tvorcom svojej reality

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *