Abraham Hicks – Proč to chcete?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Musím zmínit svoje společníky od stolu ze včerejšího večera, kteří jsou zde se mnou. Moc vám děkuji. Takže já a moje žena vlastníme několik domovu důchodců a staráme se o staré lidi. Pracujeme s umírajícími lidmi.

Abraham: My také. Se všemi.

Host: Řeknu to jinak. Pracujeme s lidmi, kteří roky říkají: Chci zemřít, jsem připraven zemřít. Proč neumírám?

Abraham: To je ten důvod. Další.

Kdykoliv někdo říká: Proč se tohle neděje? tak to je ten důvod. Protože se zaměřují na to, že se to neděje. Na nepřítomnost toho, co chtějí.

Host: Chápu.

Abraham: Zeptejte se jich: Proč chcete umřít? Takže to je konverzace, kterou s nimi mít. My budeme vy a vy budete oni. I když jsme vlastně mrtví. Proč chcete umřít? Co vám na to říkají?

Host: Udělal jsem vše, co chci. Už mě nebaví trpět.

Abraham: Říkáte nám opak toho, na co se ptáme. Říkáte nám, proč chcete nezemřít. My se ptáme, proč chcete umřít? Říkáte, proč nechcete opak toho, ale proč chcete umřít?

Protože se těším na úlevu a protože si myslím, že na mě čeká něco více, a protože se mi líbí představa se znovu vynořit do čisté, pozitivní energie, a protože můj život mi dal vše, co jsem od něj chtěl, a nyní jsem připraven na něco dalšího nebo více.

Host: Ano.

particle_4k_3-wallpaper-1366x768

Abraham: Když se Jerry a Esther přestěhovali do Texasu, seděli na terase a tu oblast nějakou dobu sužovalo období sucha. Jerry a Esther mají tří akrový pozemek se spoustou dubů a všechny stromy a keře trochu usychaly… bylo zřejmé, že chtějí déšť. Esther nám řekla: Abrahame, chci, aby pršelo. My se zeptali: Proč chceš déšť? Esther na to: Protože stromy usychají a tráva je hnědá a půda je vyprahlá. My řekli: Neptali jsme se, proč déšť nechceš, ale proč ho chceš.

Chvíli trvalo, než to pochopila, a pak řekla: Aha, protože chci, aby tráva byla měkká a vlhká. Chci, aby stromy byly plné vody, kterou chtějí, a chci, aby všichni tvorové v křoví měli vodu na pití. V té chvíli začaly padat kapky deště. V tom přesném momentě začaly padat kapky deště z malého izolovaného mraku, který byl tak malý, že byl sotva vidět. Moderátor předpovědi počasí toho večera říkal, že minulou noc nad městem Bernie došlo k izolované bouřce.

Byly to jediné srážky ve státu Texas. Proč chceš déšť? Proč chceš déšť? Proč ho chceš? Chci ho, protože je příšerné ho nemít. To není odpověď. Chci ho, protože se budu cítit lépe, jak ho budu mít. To jsou tak trochu správná slova, ale ne správná vibrace. Musíte k tomu přistoupit jemněji. Také se něco děje s těmi, jako jste vy, kteří jsou kolem umírajících lidí. Téměř všichni mají ujetou představu o tom, co je smrt.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč očekáváme to nejhorší?

Cítíte se provinilí z podporování smrti, protože je to něco, čemu se všichni tak dlouho bránili, a tak se to zdá špatné, nehledě na to, jak je člověk zmlácený, zlomený a špatně se cítící… Vydrž! Vydrž! Neumírej! Musíte si sám uvědomit, jak život pokračuje, a že ti lidé se mohou zaměřovat zde nebo v nefyzičnu. Pokračují v existenci. Někdy lidé mají vnitřní boj: “Nechci zůstat a bojím se jít.” To je také rozdělená energie. Utišit tyto lidi a pomoct jim poznat, ne tím, že jim dáte spoustu slov… asi by nebylo dobré míchat jejich filozofii s vaší, někteří pro to nemusí být připraveni. Ale když budete v naprostém vědění dokonalosti vracení se do nefyzična, aby to bylo to, co těm lidem dáváte najevo, kdykoliv jste kolem nich, můžete jim pomoct se utišit.

flashes_of_light-wallpaper-1366x768

Host: Nedávno jsem přemýšlel, že když jsou lidé ve stavu, kdy ví, že jsou blízko smrti, ale jsou také naživu, je to někdy lahodný pocit…

Abraham: Někdy ano. Je to takový stav mezi fyzičnem a nefyzičnem. Tohle je důležitá věc, kterou chceme, abyste uznal, a vyjádřil jim ji, kdykoliv budete cítit, že je správná příležitost. Říkejte: Vždy je to dokonale načasováno. Načasování je vždy dokonalé. Bude to pro tebe ve správný čas. Je to jako spousta ostatních věcí. Naučil jsem se nic netlačit… jen to nechat být. Je za tím víc, než chápeme. Podílí se na tom více bytostí, než víme. Důvěřujme jim. Uvolněme se a důvěřujme jim. Taková ujišťující slova říkejte.

Esther před lety ještě dělala telefonní konzultace. Jedna žena, terapeutka, jí docela často volala, aby mohla pomoct lidem, se kterými pracovala. Tento konkrétní den měla 2 konverzace s 15 minutovou přestávkou mezi nimi. Ta žena zavolala a mluvila o svém otci, který byl už dlouho ve stavu přípravy odtud odejít. Byl hospitalizovaný. Neměl dobrý čas, ani nikdo jiný. A její otázka byla: Co je špatně? Proč prostě neodejde? My řekli: Vše je na tom dokonalé. Ptala se: Co dělám špatně?

Není nic, co byste vy nebo někdo dělal špatně. Odvíjí se to svým dokonalým způsobem. Je to otázka toho se uvolnit a umožnit uskutečnění dokonalého odvíjení. Dala si přestávku, a během té přestávky jí volala nemocnice, že její otec zemřel. Ptala se: Hrála jsem v tom roli? A my řekli: Ano. Všichni se navzájem ovlivňujete. Někdo, kdo se naučil nebýt druhými ovlivňován, by se tu nepotloukal, jen protože byste to chtěli. Ale když lidé mají pocit, že něco nedokončili, nebo neřekli jednu poslední věc, nebo něco nevyřešili, nebo chtějí… a tady je to… chtějí se vrátit  a odčinit svou minulost. Chtějí se vrátit a znovu ji prožít a napravit ji. Kvůli tomuto mají pocit, že nejsou připraveni odejít.

Čtěte také:  Abraham Hicks - To, co hledáte, hledá vás

milky_way_mountain_by_yakub_nihat-wallpaper-1366x768

Samozřejmě nikdo není do ničeho pobízen. Ale jeden z důvodů, proč je umírání pro lidi tak obtížné, je ten, že lidé se jen tak neodpoutají a nechtějí se posunout radostně k tomu, čemu chtějí. Je to v mnoha případech stejný důvod, proč se utápěli v tom, co se kolem nich dělo, když prožívali svůj fyzický život. Zde je to, co vám zamýšlíme říct. Cokoliv, co byste řekl komukoliv z nich, by bylo dobré, abyste řekl komukoliv, koho znáte. Je to stejný vzkaz pro všechny.

Všechno pro tebe dopadne dobře. Existuje zdrojová energie, která o tobě velmi dobře ví. Nejsi vynechán z žádného uvážení. Cokoliv, co chceš, je plně zvažováno za každých okolností. Ale nemůžeš vibračně odporovat své vlastní touze. Což znamená, že se nemůžeš bát něčeho, po čem toužíš. Nemůžeš se bát něčeho, co chceš. Nemůžeš nevěřit něčemu, co chceš. Můžete jim říct: Radím ti… uvolni se. Klídek. Není nic, co musíš udělat. Prostě se uvolni. Vyhřívej se na slunci. Oceňuj. Uvolni se a důvěřuj, že vše ti dobře vychází. Na druhých uvidíte, že z vás cítí tento kldi.

To nejdůležitější, co vám chceme říct, je to, abyste z toho neudělal svůj úkol. Nejste strážným u brány. Nedělejte z toho svůj úkol. Víme, že chcete být soucitný. Ale skutečný soucit je ty lidi vidět ze svého souladu. Jejich vyšší Já si z ničeho nedělá starosti. Nic není v nerovnováze. Vše je krásné a dokonalé takové, jaké to je. Jak se napojíte na ten pravý soucit, což je vidění očima zdroje. pak se v tom uvolníte, a oni budou utěšeni vaší útěchou, kterou jste pro sebe našel. Poté si všimnete zlepšení v napětí okolo nich.

Host: Skvělé. Děkuji.

Abraham: A komukoliv, kdo přihlíží, kdo má obavy, řekněte: Potřebujete se uvolnit. Uvolněte se. Tohle nepomáhá. Když vidíte úzkost, obavy nebo frustraci, všem okolo vzkažte: Vše je v pořádku. Vše je v pořádku. Stačilo?

Host: Ano, děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Skvělé myšlenky, skvěle a srozumitelně formulované. Díky za překlad Dajwe 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *