Abraham Hicks – Proč mi tak dlouho trvá získat, co chci?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Host: Proč někteří lidé získají to, co chtějí, ihned, a ostatní stále čekají. Chtějí odpovědi, ale nedaří se jim je získat. Mám přátele, kteří se neustále ptají, a odpovědi se jim nějak vyhýbají.

Abraham: Když se ptáte z pozice nedostatku, tak ten nedostatek vás udržuje zmatenými a neschopnými slyšet. Jinými slovy – většina modliteb zůstává nevyslyšena, protože lidé se většinou modlí z pozice nedostatku. Vše, o čem zde mluvíme, je to stejné. Necháváte kontrast vesmíru, aby vám ukázal, co nechcete, Někdy kontrast vesmíru necháváte, aby vám pomohl zjistit, co chcete. Ale pak už nepodniknete další krok a nejste sladěni s tím, co chcete. Jak začnete vibrovat tím, co chcete, tak odpovědi vždy přijdou.

Abyste slyšeli odpověď, musíte vibrovat energií, kde se ta odpověď nachází. Když se ptáte: “Co je se mnou špatně?” nebo “Proč to nemůžu udělat správně? Proč mi nechodí víc peněz? Proč se nemůžu uzdravit?” tak tyto otázky vám neumožní přijmout odpovědi, protože odpovědi nejsou obsažené v nedostatku. Tohle vám pomůže si to vyjasnit. Celá věc spočívá v žití ve fyzickém prostředí, kde věříte, že vaše činy něco uskutečňují. To nepopíráme. Vidíme, jak z místa na místo pohybujete věcmi.

galaxy_4-wallpaper-1920x1080

Pokud by Jerry chtěl, aby tato věc byla jinde, tak pohyb té věci je reálný. Nikdo nemůže popřít, že akce/činy mají nějaké výhody. Vidíte to všude kolem. Pokud hrajete na hřišti, kde probíhá jen akce, tak čím jste větší, tak můžete být efektivnější. Jinými slovy na odpojeném hřišti větší armáda porazí menší armádu. Někdo s více penězi bude mít větší vliv než někdo s méně penězi. Pokud hrajete na hřišti, kde všichni hráči jsou odpojení a nejsou v souladu, tak čím více máte něčeho, i když je to negativní, tak budete moct podniknout více akce.

Ale když si uvědomíte, že takové hřiště je nudné, ne hřiště, na kterém jste měli v úmyslu hrát, že jste tvůrce a organizátor světů… když pochopíte, že když jste napojeni na nefyzickou energii, a mluvíte o tom, co chcete, a zaměřujete k tomu energii, tak jste mnoha tisíckrát produktivnější než člověk, který dělá jen fyzické akce. Pak si uvědomíte efektivitu, ten poměr toho, co dokáže napojený člověk oproti odpojenému.

neon_void-wallpaper-1920x1080

Důvod, proč to ti lidé, o kterých mluvíte, obtížné chápou, je ten, že stále zhodnocují, co se děje na tom fyzickém hřišti, kde probíhá spousta odpojených věcí. kde vidí, jak lidé získávají peníze, i když dělají nemorální věci, nebo prosperují navzdory tomu, že nejsou k druhým milí. Jak vidí tyto věci, které se zdají být nespravedlivé, tak nevěří vyššímu zákonu, ale protože si neumožnili si procítit, jak jimi proudí ten vyšší zákon.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se stát mistrem záměrného tvoření

Jakmile máte možnost okusit proud energie… jinými slovy pro něco se nadchněte a zaměřte k tomu energii, a sledujte, co se stane. Pak k něčemu zaměřte negativní energii a sledujte, co se stane. Dělejte tak, dokud se nepřesvědčíte, že je to jen o proudu vaší energie. Tento celý proces je třeba se naučit samostatně. Proto jsme tak nadšení, když se setkají fyzické bytosti na malém setkání, protože cítíme intenzitu vaší tužby.

pink_stars_cluster-wallpaper-1920x1080

Víme, když toužíte takto, tak odpovědi uslyšíte. Když toužíte jen tak trochu, tak najdete odpovědi jen trochu. Když vlastně nechcete, tak odpovědi nenajdete. Když ale skutečně chcete, tak odpovědi začnete nalézat. Nevíme o ničem, co ve vás vyvolá touhu skutečně chtít rychleji, než prožití něčeho, co skutečně nechcete.

Když nerozumíte proudu energie, a nezachytíte ji v počátečních nepatrných fázích, tak se nebojte, ona nezmizí. Jen se zesílí. Pokud si toho stále nevšimnete, tak se nebojte, ono se to zvětší. Až do té doby, že to bude tak velké, že si řeknete: Tohle už vážně nechci. Pokud se pak moudře zeptáte: Co chci? tak vše do sebe začne zapadat. 

Líbil se vám článek? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

4 komentáře

  1. Ahoj Davide:) to je geniální díl – pokud na hřišti hrají všichni odpojení, tak čím víc něčeho mají skrze akci i když je to negativní tak je vítězí .. většinově byznys na týhle planetě- hřiště kde hrajou odpojení.. a i když se člověk snaží radši zůstat odpojeným,odepřít si radostný život, jen aby se mohl zůčatsnit a získat to co oni, tak se cítí ne štastný, pamatuje si, že sem přišel být napojený a pro radost, takže mu to neumožnuje hrát s nima na stejným hřišti a má pocit, že jemu ta přání nefungují…ale i mimo tohle jejich hřiště existuje to, kde bude tisíckrát produktivnější než oni, kteří dělají zisky skrze fyzické akce , naše možnosti jako napojených jsou neskutečný a ještě v čirý radosti:)..říkají – nevíme o ničem co ve vás vyvolává touhu skutečně chtít rychleji než prožití něčeho,co skutečně nechcete…takže všechno co jsme prožili je naprosto v pořádku, pro to co prožít chceme:)nic není špatně, nespravedlivý…nechceme hrát na tom hřišti, tak jsme si to museli i vyzkoušet jak nám to tam nejde a nemáme tu hojnost tímhle způsobem:)

  2. ..jo a skvělý system ocenění , jak to ted máš udělané s přispěním těch částek:) přispěju za každé video 100Kč, to je lepší než jednorázově, to člověk si řekne udělám to a pak zapomene,ale klikla jsme na přispějte nyní a vyplnila,ale nic mi nepřišlo za podklady k platbě

  3. Vladislava Elena

    Nádhera Dajwe… :o) Mám velkou radost z plynutí nových a nových překladů… A z Tvého výběru,
    které to budou :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *