Abraham Hicks – Proč nám věci často zůstávají stejné a nemění se?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Mohli byste říct: Abrahame,  tato manifestace je to, kým jsem, je to vlastně vše, co mám… tady se nacházím, tady jsem. My na to: To je část toho, kde jste,  ale větší část toho, kde jste, je tady ve vibračním místě… A vy na to: Jo, ale tu svou část nevidím,  tak se zaměřím na tuto, kterou vidím. My říkáme: Má tato vaše  část vše, co chcete? Představuje tato část  většinu toho, čím jste se stali? Nebo tato část trochu  zaostává za tou vaší větší částí? A pak se s námi dohadujete:  Ale tuto moji část je nejsnazší vidět. protože je manifestovaná,  a tak vypadá tak reálně. My na to: My víme, že vypadá reálně. Ale tím, že se na ni zaměřujete,  ji udržuje v této realitě. Chápete?

Pokud máte něco v této  realitě, co chcete upustit, musíte se dívat jinam, než na  tuto realitu, protože dokud se tu díváte, udržujete to tu. Nebo pokud v této realitě  není něco přítomno, musíte se přestat dívat na to,  co tady v této realitě chybí, protože tím ty věci  udržuje v nepřítomnosti: Pokud zapomenete na fyzično a zaměříte se  na nefyzično… pokud zapomenete na podmínky, a zaměříte se na bezpodmínky… pokud se  budete mnohem méně zaměřovat na to, co je, a zaměříte se na to, co je na cestě, pak to, co je, se změní… tak řeknete: Abrahame, právě jste řekli, že pokud se nebudu zaměřovat  na to, co je, tak se to zlepší?

A pak se mohu zaměřovat  na zlepšený stav toho, co je? My na to: To jste nás slyšeli  říct, ale to jsme tím nemysleli. To není důvod, proč jsme to řekli. Neříkáme vám tohle vše, abyste  neustále dostávaly pozitivní manifestace. Říkáme vám tohle vše, protože chceme,  abyste si užívali proces stávání se. Věčný, nekonečný proces stávání se. Chceme, abyste přestali  sledovat, co je… to vás zpomalujte… nutí vás  to se srovnávat s druhými. Pokud se trochu dokážete  odpoutat od toho, co je, tak to, co je, se změní… ano,  samozřejmě, že se to změní, ale to není důvod, proč chceme,  abyste to dělali… chceme, abyste to dělali, protože v novém stávání  se je tolik potěšení. Slyšeli jste to, i když  je to těžké slyšet. Jen se snažím vysvětlit to, co zažívám.

To, co zažívám, nechci zažívat. Tak proč mluvím o tom, co zažívám, když to, co zažívám,  není to, co chci zažívat? Proč tedy mluvím o tom,  co zažívám, když to nechci zažívat? Proč mluvím o tom, co zažívám,  když to nechci zažívat? Musím mluvit o něčem… Mluvte o něčem jiném…  nemohu… tak si zdřímněte. Nebo nějak změňte téma. Bylo by to jako sedět v autě  a být na cestě na nějaké místo, a nyní projíždíte 600 km přes poušť…  řekněme, že jedete přes tu poušť v noci… takto se nedíváte z okna ven a neříkáte:  Nic tam není… stále nic. Nic tam nevidím.  Vůbec nic… tam je auto. Nic tam není… Nic tam není. Tam nic není…

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak Zdroj vnímá naše omluvy?

playing_with_fire-wallpaper-1366x768

Určitě  existují zajímavější věci, na které se zaměřovat, než na to, kde se momentálně nacházíte  v mnohých momentech v čase. A co je tato nenasytná potřeba  vysvětlit někomu druhému… a převážně sami sobě… je to takovéto.  Je to takové. Je to takové. Zde je úžasný vortex se všemi  vylepšeními a novými věcmi a báječnými myšlenkovými procesy  a setkáními s vaším vnitřním bytím a novými nápady a novými zážitky. “Je to stejné… je to takovéto…  je to takové…” A vy všichni si myslíte, že to neděláte,  ale děláte to velkou část svého času. Věnujte pozornost tomu, co děláte,  a všímejte si, jak často říkáte: “Je to takovéto. Je to takové…  je to stále stejné. Je to stále stejné… je to stále stejné.”

Když se někoho zeptáte:  Jak se máš?”, říká někdy: “Stále stejně.” “Stejně,” nebo “Jako doposud.” Odlišná místa, odlišné tváře,  ale chodí mi stejné blbosti. Je to stejné. Je to stejné. Je to stejné. A mezitím si tvoříte tohle vše nové,  a zákon přitažlivosti na to reaguje, a je tolik potenciálu pro nové,  vzrušující myšlenky… ale když udržuje to uvědomění… jste tak zaměřeni na fyzično. Jste zaměřeni na to,  co vnímáte svými smysly. Jste tak zvyklí se dívat na to,  co je, namísto toho, co je na cestě. “Je stále tma. Venku je stále tma. Je tam stále tma. Je tam tma. Stále je tam tma.” Musí být jiné věci, na které můžete myslet, které jsou pro vás vzrušující.

Je toho tolik, co můžete očekávat… chceme, abyste tohle slyšeli…  vždy se to mění. Ale často se to mění na to stejné. Protože se na to zaměřujete…  vždy se to ale mění. To, na co myslíte, určuje,  jestli se to změní na něco jiného, nebo na to stejné. Ale vždy se to mění. Můžete to nechat se změnit na to,  o co jste žádali, protože to vše je ve vortexu. Ale musíte to nechat být, pokud chcete, aby se to změnilo v něco jiného,  protože když budete mluvit o tom, co je, nemůže se to změnit v nic jiného,  jen se to bude měnit na to stejné. Jste energií. Jste energie ve tvorbě. Jste rozpracovaná práce… jste  rozpracovaná krása… jste rozpracovaná bytost… nikdy nezůstáváte bez změny.  Ale máte pocit, že jste zaseknutí  na jednom místě, protože pozorujete to, co je.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Smysl života

Většina lidí zapomíná, že jsou  také zdrojovou energií. Většina lidí zapomíná,  že jsou převážně vibrací. Většina lidí ani neví, že zákon  přitažlivosti na ně reaguje. Většina lidí ani neví, že vyzařují signál. Většina lidí ani neví, proč mají  emoce, a co znamenají… ale vy to víte. Víte to. Stačí vám trochu měnit  svou perspektivu… tím, kým jsem býval, bylo,  ale to, kým se stávám, je. Nebo to, kým jsem býval,  jsem chvíli byl, ale jsem na cestě k něčemu novému. Jen trochu začněte měnit to, jak se cítíte. Když se ráno probudíte, nevstávejte s tím,  že jdete do dne se stejným postojem o sobě. Protože zatímco jste spali,  chvíli jste se stali odlišní.

Ale jste netrpěliví, protože chcete,  aby se manifestace náhle změnila… ale nechcete… chcete, aby se  změnila dostatečně postupně. To, co se musí změnit ihned,  pokud se chcete cítit dobře, je vaše perspektiva o tom, kým jste. Vaše perspektiva o tom, kým jste. Vše ve vašem životě je takové,  jaké o tom máte přesvědčení. Přesvědčení je jen opakovaná myšlenka. Důvod, proč ji opakovaně  myslíte, je ten, že zákon přitažlivosti vám usnadňuje  ji myslet, než myslet něco jiného, ráno se probuďte a myslete nové  myšlenky.

Před spánkem si řekněte… protože je pravda, že vaše vibrace  ve spánku se zpomalí a možná úplně poleví… řekněte si, že když budete meditovat,  najdete nové vibrační místo, a převážně si připomeňte svou  větší část, svou úplnější část, svou energetickou část, svou věčnou část, svou část, kterou chcete být…  svou část, která vás k sobě volá. Dovolte si být vytvarováni do  obrazu, který jste vytvořili. “Ale Abrahame, je těžké si  nevšímat, kde jsem.” My víme, ale vy to dokážete. Asi není nic jiného, co mám dělat…  jen přijmout, že je to v plném proudu, a nechat to být… jen to nechat být,  a neplést se tomu do cesty.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *