Proč žil Ježíš Kristus?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Mám dvě otázky. Jedna je vážnější než druhá.

AH: Nic vážného se tu neděje. Nikdy se nedělo.

Host: Zajímá mně váš názor, protože říkáte, že jsme všichni vždy existovali již dříve a že vždy budeme.

AH: ANO.

Host: Tohle je náboženská otázka. Chtěl bych vědět proč tedy přišel Ježíš. Když jsme vždy byli a vždy budeme?

AH: Ze stejného důvodu jako vy. Ze stejného důvodu jako každý. Jinými slovy: Nikdo nepřichází… A co vlastně máte na mysli? Proč si myslíte.. Nebo pro jaký jiný důvod by sem někdo chodil, než protože jste věčné bytosti, které sem přišly zažít tvůrčí zkušenosti?

Host: Takže, říkáte že Ježíš Kristus sem přišel pro zkušenost jako my?

AH: Samozřejmě. Samozřejmě. Nejsou žádné výjimky.

Host: No zdá se to být, trošku dramatický způsob pomoci druhým.

AH: No, ani to taková pomoc nebyla. Víc lidí zemřelo kvůli věcem, které souvisely s křesťanstvím než toto vše dohromady.

Host: Správně.

AH: Takže, víme… No a co se vlastně chcete zeptat?

Host: Myslím tím, že když jsme vždy existovali proč je tak prosazovaný?

AH: Tak zaprvé není žádné prosazování. Není žádná taková věc. Existuje jen přitažlivost. Takže co se stalo. Vzal jste tuhle historickou figuru, která získala mezi širokou veřejností statut náboženské figury. Mnohým z vás by vadilo, kdybychom mu říkali nějak jinak než Ježíš Syn Boží, takže mu tak budeme říkat. Ale nebudeme mu říkat Ježíš Syn Boží v jiném kontextu, aniž bychom vás nezařadili do stejné kategorie.

Jinými slovy: Každý kdo sem přišel je rozšířením energie Zdroje. A každý sem přišel objevovat kontrast a stávat se. A ani jeho příběh se neliší. On přišel stejně jako všichni, dělal stejnou práci jako všichni kolem. Dával si různé věci do Vortexu i když v té době tohle slovo ještě nepoužívali. Oddělil své já od boje a traumat, dostal se do souladu s tím kým se stal a pak se najednou ocitl ve vibraci vyššího vědění, které vložil do své životní zkušenosti.

A pak o tom vyprávěl příběhy. A ti kdo ho pozorovali, protože ještě nikdy nebyli v souladu s tím kým byli, ho prohlásili za Jediného a Krále a Boha a svatého a Syna božího. Ale ve skutečnosti to byl jen normální chlapík, který se naladil na svůj soulad a učil skrze jasnost svého příkladu, že každý to může udělat taky. A mluvil o tom každý den, každý den a oni ho poslouchali.

Čtěte také:  Důvody holocaustu

To je příběh, který vyprávěl. Nejsem jiný než vy. Je to vaše víra, která z vás dělá svaté. Říkal, pojďte do Vortexu pojďte ke světlu. Říkal, že Království nebeské je ve vás. Jinými slovy. Vše co říkal bylo o tom, že jsem věčná bytost a vy také. A já vám ukážu cestu. Ale nikdy neřekl toto: Půjdu místo vás a udělám za vás to co vy nedokážete. Protože to popírá zákony vesmíru a to není možné! Velmi dobré.

Host: Mám ještě jednu otázku. Je vtipná.

AH: A pak lidé vzali kus jeho příběhu když se dostal mimo Vortex. A když říkal: Proč jste mě zapřeli? A to je kus jeho příběhu, který je dramatizován. Ale to není ta část, kterou chtěl abyste si pamatovali. Chtěl abyste si pamatovali když byl v souladu. Chtěl abyste si pamatovali když byl v souladu se svým blahobytem a viděl tak i vás. A i když vaše tělo bylo nemocné tak on žádnou nemoc neviděl. Takže jste zažívali ten blahobyt v jeho přítomnosti. To je část o které by chtěl mluvit.

Chtěl, abyste si pamatovali že jste se narodili jako tekutá láska. Že jste čistá pozitivní energie. A když jste ve stavu nenávisti jste oddělení od všeho dobrého a všeho co chcete. To je část, kterou chtěl abyste si pamatovali. Nechtěl, abyste si pamatovali na dny mimo Vortex. A za to ho ukřižovali. A taky nechtěl, abyste tlačili proti. Nechtěl být jejich nepřítel. Taky nechtěl, aby oni mezi sebou byli nepřátelé. Víte?

Host: Děkuji.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

2 komentáře

  1. Nádherné, nemám slov, překrásné

    • Ano, krasne vysvetleno. Presne to zapada do toho, co jsem si uz uz od detstvi o tomto myslela. Mimochodem vite, ze byzantska cirkev zobrazovala Jeshuu jen jako ziveho? Zvlastni navyk na utrpeni naopak vzala cirkev zapadorimska (t.j.budouci katolicka, pozdeji pak i odnoz protestantska), ktera ma v oblibe zobrazovat mrtvolu na krizi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *