Abraham Hicks – Proč zvířata žijí kratší životy?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Slyšel jsem, že jste říkali,  že každá smrt je sebevražda. Protože vše si způsobujete sami. Podle mě chápu, co tím myslíte. Vidím kolem sebe lidi, co mluví  o slabém zdraví a neustále se jim zhoršuje. Také jste říkali,  že zvířata jsou instinktuální. Že zvířata prospívají,  protože se o nic nestrachují.

Abraham: Na spektru žádání a přijímání jsou  zvířata mnohem více na přijímacím konci a mnohem méně v žádání.  Nejsou záměrní tvůrci tak jako lidé. Jsou obecnější tvůrci. Mají větší tendenci  být ve stavu přijímání,  zatímco lidé mají větší tendenci  být ve stavu žádání.

Host: Moje otázka tedy je, proč zvířata  žijí tak kratší životy než my? Docela dost pracuji se zvířaty. Psi dostávají rakovinu, kočky leukemii…

Abraham: Oni to vše vnímají  jako cestu do nefyzična, což je cesta nejmenšího odporu. Je to rychlejší. Když se nad tím zamyslíte, pokud jste vědomí, které je zde,  aby více podporovalo umožňování, a nezajímá vás tolik  expanze a vývoj myšlenek, pak jakmile se usadíte  ve svém prostoru a všechny poznáte, těšíte se více na to, že odejdete  a zopakujete si to s někým jiným.

Délka života vědomí souvisí  se zájmem, které prostředí inspiruje. Čím je pro vás váš život zajímavější, tím více si toho dáte do vortexu  a tím více si budete moct užívat vývoj myšlenek. Dává to smysl?

trees_lake_reflection-wallpaper-1366x768

 

Host: Ano. Když zvířata zemřou, vrací se vždy  jako zvířata a my jako lidé?

Abraham: Ano.

Host: Můj pes se vrací jako pes?

Abrahan: Součást vědomí nefyzické energie… připravte se… máte vnitřní bytí, které je vědomí, které část vědomí zaměřuje  do vašeho lidského já a část do kočkovitého já  a část do psího já… jinými slovy, vědomí proudí  ze zdroje, což je vaše vnitřní bytí, do všech těchto aspektů fyzična.

Nejste jen lidé. Proto si se zvířaty občas  tak moc rozumíte. Není snadné si sebe představit  jako proud vědomí, že? Protože jste si zvykli na to se  vnímat jen ve své lidské formě. Ale jak začnete meditovat  a sahat po tom souladu, pak si začnete všímat…

Esther miluje sledovat,  co dělají ptáci nad roklí, když sedí venku a medituje. Přidají se s k ní,  libují si s ní, tancují s ní, projevují se s ní… jinými slovy, vibračně  s ní přichází domů. Je to jako: “Volám všechna svá já,  volám všechna svá já, naladila jsem se na náš zdroj a nechala naši fyzičnost,  aby si užívala společně.” Mýval vylezl z rokle, kolibřík  přiletěl ze strany, jestřáb rokli přeletěl a orel přiletěl,  králík přiběhl, kočka přišla, králík odešel tudy a kočka tudy… Jste multidimenzionální bytosti, rozsáhlé za svou schopností to vědět.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se vypořádat s negativními lidmi?

mountain_stream_hdr-wallpaper-1366x768

 

Obvykle se odpojujete  od spousty svých aspektů. To jen mluvíme o živočišné říši,  která je vždy připravená si s vámi hrát, když jste v tom  správném vibračním stavu. Promluvme si nyní o všech lidech,  kteří jsou na vaší vibraci, kteří se ukážou a budou si s vámi hrát,  aby vylepšili vaši zkušenost, aby přidali do jasnosti  a chytrosti a uspokojení momentu. Když se reinkarnujeme,  vracíme se jako stejná entita nebo jedinečný proud vědomí?

Jelikož mluvíme k vašemu lidskému já, říkáme ano. Když mluvíme  k vašemu psímu já, říkáme také ano, a když k vašemu kočičímu  já, také říkáme ano. Zajímá mě, jestli se mísíme  s ostatními entitami… Je pěkné, když to uděláte, protože  pak mnohem lépe chápete celek. Neměli jste někdy obzvláště skvělý  vztah s kočkou nebo psem? A říkali jste si:  Ty jsi víc, než jak se jevíš. A to zvíře vám chce říct: Jsem mnohem více,  než co sis umožnil poznat, že jsem. Tady je to, co tě mohu naučit.

Nesnaž se zde zůstávat příliš dlouho. Záleží na kvalitě, ne na délce  životní zkušenosti. To je to, co všechna zvířata říkají. Pak říkají: “Sleduj třeba tohle,”  a vběhnou před auto. Jak se vynoří do nefyzična,  říkají: “Vidíš, co tím myslím? Už to chápeš?” Chápu, děkuji. Velmi dobré. Jedinečná odpověď vyžaduje  jedinečnou otázku, že? Dobrá. Nyní najednou chcete  mluvit o tolika věcech.

2017-08-14 18.53.27

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *