Abraham Hicks – Proč vs Jak?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Řekneme vám tajemství k úspěchu, po kterém toužíte. Jste na něj připraven? Ostatní jsou připraveni na to, až budete připraven. Když říkáte, že chcete auto nebo že chcete všechno, a ptáte se: “Jak?”, tak tu jednu otázku změňte na: “Proč?” “Proč” vás udrží ve vibraci vaší touhy déle. “Jak” vám tu vibraci téměř pokaždé přeruší. Kdykoliv žádáte o odpověď, kterou nemáte, ztrácíte své napojení. Když pokládáte otázky, které vás vedou dále ve spádu vaší touhy, umožňuje to spádu touhy se dostat dál.

Host: Co mám říct rodičům, když se mě ptají, jak to udělám?

Abraham: Slova “Proč” a “Co je ti po tom” jsou podobná. Co by řekli na otázku: “Proč tě to zajímá?”

Host: Protože jim záleží na mé prosperitě. Rádi by viděli, abych byl hlavně šťastnější a více zajištěný.

Abraham: “Díky mami a tati, ta odpověď se mi líbí.”

Host: No jo, ale co s tím mám udělat?

Abraham: Proč to chcete vědět?

Host: Protože sedíte doma a nic neděláte.

Abraham: Jak mají činy s něčím co dělat?

Host: Protože jak se účty sami zaplatí? Jak se budete živit? Jak uživíte svou rodinu? Jak tohle vše uděláte?

1437964

Abraham: Není možné, aby se splnily mé sny, a to vše ostatní s tím nepřišlo. Není možné, abych se sladil se vším, oč žádám, a zažíval v životě jakýkoliv nedostatek. Mami, tati – sledujete to, kde jsem. Musíte mi dát příležitost se posunout tam, kam jdu. Nemůžete po mně chtít detaily, jak toho přechodu dosáhnu. To totiž přijde postupně. Nemůžete u mě celou dobu stát. Stojíte u mě celou dobu a ptáte se: “Kam jdeš? Co děláš? Jak to děláš?” To mě rozptyluje od toho, co musím udělat, abych šel. Dejte mi prostor a já vám ukážu, jak to udělám tím, že to budu dělat.¨

Nemohu vám to slovy vysvětlit. Nemám na to odpovědi. Nežádejte mě o akční plán, který mě vezme z bodu A do bodu B. Dovolte mi se naladit na inspiraci, která mě k tomu povede. Vše, co je pro kohokoliv dobré, přichází z inspirace. Musím nechat svou inspiraci proudit. Jsem rád za to, jak mě máte rádi, a jak vás zajímá, co dělám, a těším se na to, co mě čeká, a jak dobrý pocit z toho budete mít. Jsem rád za to, jak moc mě máte rádi. Chci, abyste věděli, jak moc vás mám rád já, ale musíte mi poskytnout nějaký prostor, kde si můžu dokázat, jak tohle vše funguje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vy jste tou nejdůležitější částí

1872796

Cítím, že už tam skoro jsem, že věci a energie jsou v pohybu. Citím, jak inspirace mnou prosakuje. Cítím proud nápadů. Vím, že znáte, jaké to je mít dobrý nápad. Vidím úspěchy vašeho života. Vím, že to nějak znáte. Já to ale dělám tak, jak jste to vy nebo většina lidí nedělali. Už nebudu tak orientovaný na akci, abych si umožnil jen průměrnost života. Usiluji o něco většího, pro co jsou třeba velká sny, které nelze na začátku vysvětlit, ale je třeba je nechat, aby se vyvinuly.

Slibuji, že budete první, kterým dám vědět, že tohle a tohle je na cestě. Můžete pozorovat, jak toho v této realitě dosahuji. Uvidíte, jak se posunu z tohoto člověka, kterého vidíte jako svého syna, na někoho, kdo je mnohem víc. Na člověka, kterého jste porodili, na člověka, který byl mistrovsky stvořen, který je nyní ve stavu přijímání, a je připraven přijímat ne jen manifestace, ale skvělý život cestou za nimi.

Milky way

Mami, tati – nikdy tohle nedokončím, a ani vy. A nikdy to nepokazím. Budu stát na tomto místě vědění, kým jsem a co dělám, a celý den budu snít a ptát se, proč to chci, a vy budete moct sledovat, kde se nachází skutečná síla vesmíru. Budete pozorovat, jak svou vibraci přeměním do myšlenek, a své myšlenky do věcí. A v průběhu toho vám to nebudu vůbec vysvětlovat.

Chceme se vás tedy zeptat: Věříte více v sílu vortexu a stavu přijímání, nebo více věříte v sílu peněženky svých rodičů? Věříte ve svou schopnost přijímat? Jsou rodiče jediným vortexem, skrze který hojnost proudí? Věříte, že vám vesmír hojnost přinese? A věříte, že takto vám hojnost přinášel, ale že jsou i jiné způsoby? To je pro vás to klíčové. Velmi jsme si tuto komunikaci užili. Je zde pro vás spousta lásky. A prozatím jsme kompletní.

Líbil se vám článek? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Kéž by toto vše o čem Esther mluví, pochopilo více lidí. To je tak úžasné, že slova jsou na to krátká.
    Děkuji, děkuji……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *