Abraham Hicks – Proces k manifestování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mám ještě jednu otázku. Týká se procesu, který používám.  Nevím, jestli to skupině pomůže. Beru si výpis ze svého investičního účtu  a napíšu si tam čísla, která si přeji vidět, a před těmi čísly zpívám: “Šrím brezí”. Takto nějak. “Šrím brezí – šrím brezí – šrím brezí”. Cítím uspokojení,  jakoby to byla realita. Pomáhá to s manifestací?

Abraham: To vždy, protože se  zaměřujete na to, co chcete, a vaše zpívání vás  dostává do stavu přijímání díky tomu, jaká máte o tom očekávání.

Host: Chápu.

Abraham: Nejdůležitější otázka je:  Pokud se cítím uspokojeně, stačí to?

Host: Ano. Pokud se cítím uspokojeně…

Abraham: To stačí. Mluvíme o zákonu přitažlivosti,  o hybné síle, o myšlenkách měnících se na věci. Jelikož mluvíme o myšlenkách  měnící se na věci, mluvíme o stavu přijímání,  abyste mohl přijmout myšlenku, protože vaše přijetí myšlenky  tu myšlenku přemění do věci.

montain_sea-wallpaper-1366x768

 

Vaše přijetí myšlenky ji přemění do věci. Je to připravenost na to být připraven,  takže když meditujete a ztišíte mysl, jste připraven být připraven.  Jste připraven být připraven,  protože nemáte aktivního nic odporujícího. Myšlenka, kterou vaše vnitřní  bytí má o tom, vám přijde na mysl. Myšlenka, kterou jste o tom  myslel, to může zpochybnit, ale alespoň na chvíli poznáte myšlenku,  jakou o tom mělo vaše vnitřní bytí, a na tom velmi záleží. Proč?

Protože vaše vnitřní bytí, které je ve  vortexu, ví vše, co chcete, a kde se nacházíte ve vztahu ke všemu, co chcete,  a zná nejlepší cestu uspokojení, které vás dostane tam,  kde chcete být. Myslíte si, že se tam chcete dostat, ale vaše vnitřní  bytí ví, že ve skutečnosti chcete uspokojení za chodu. Esther říkala: “Ne, Abrahame.  Nepotřebuji dlouhou a klikatou cestu. Jen mě zaveďte přímo k cíli.”

My na to: “S takovým postojem  se tam nedostaneš.” To, co mě nyní velmi uspokojuje, je ztráta mé práce. Z toho se cítím velmi uspokojeně… Protože jste byl připraven  být připravený… Bez toho byste nebyl otevřený  a připravený přijímat. Bylo to součástí procesu. Nyní z toho cítíte uspokojení  namísto jiných věcí, které byste mohl cítit. Odpor ohledně toho tématu pak ustoupí  a nyní ucítíte, jak se to téma bude odvíjet.

Host: Ano.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano. Moc vám děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *