Abraham Hicks – Proces manifestování & Praktikování vibrace víry

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Dobré ráno.

Publikum: Dobré ráno.

Abraham: Máme velkou radost, že jste tady. Je dobré se shromažďovat  za účelem spolutvoření, souhlasíte?

Publikum: Ano.

Abraham: Víte, co chcete?

Publikum: Ano.

Abraham: Trochu se to mění, že? Oceňujete expanzi své touhy?

Publikum: Ano.

Abraham: Je dobrý pocit chtít? Je dobrý pocit  identifikovat? Je dobrý pocit se rozhodovat? Je dobrý pocit vědět, co chcete? Ani tak ne, co? Jak dnes budeme spolu komunikovat, je naší touhou,  že jak dospějeme ke konci, abyste došli k této první otázce:  Užíváte si evoluci, přítomnost expanze této neustále se vyvíjející  se touhy, která je ve vás? Chceme, abyste odpověděli  ano a mysleli to vážně.

Ale chápeme, že dokud nejste  schopni záměrně a osobně a trvale být ve vibrační  shodě se svými touhami, tak odpovědět na tu otázku ano  by bylo jen slovo, nebylo by to skutečné, protože když toužíte po něčem,  o čem pochybujete, tak z toho nemáte dobrý pocit. Z touhy, která je naplněná pochybami, nebo strachem, nebo zklamáním, nemáte vůbec dobrý pocit.

Pokud se zeptáme:  “Užíváte si svou touhu?” a vy ani na chvíli nevěříte,  že vaše touha se někdy naplní, tak musíte říct v podstatě to,  co jste řekli… seděli jste tu a nic neříkali. “Ne, Abrahame… nejsme ze  své touhy celí omámení, protože jsem se cítil lépe předtím, než jsem  poznal, že chci tu věc, kterou nemohu mít.” Z našeho pohledu  do té kategorie nic nezapadá. Není nic, co by tato  realita ve vás inspirovala, co je nyní vaší touhou,  co byste nemohli plně prožít. Vše, co chcete, je naprosto možné. Vše má schopnost se naplnit.

sunlight_stormy_clouds-wallpaper-1366x768

 

Ve skutečnosti, a většina  z vás to nerada slyší, se to vše převážně už stalo, protože vše, co se manifestuje,  se nejprve stává vibrační realitou, a tam je nejvíce tvůrčí šťávy. Jak se to už stane vibračně,  a je to ve vašem vortexu, kde se nachází vaše vyšší Já, je to hotové. Vážně. Ale lidé říkají: To se mi spíše  zdá jako prázdná iluze. V každém slova smyslu. Abrahame, nevnímám to jako  něco reálného. Ještě to nevidím.

Neslyším to, nemohu si to očichat,  ochutnat, dotknout se toho. Jak se opovažujete můj sen   nazývat realitou, když ho ještě nevidím  a nikdo jiný ho také nevidí? My na to: Máme tu výhodu,  že dokážeme interpretovat vibrace a také víme, že vše se stává  vibrační realitou, než se to manifestuje, a že to stávání se vibrační realitou realitou je velká část procesu. Velmi malá část je ta,  že jakmile je to ve vibrační realitě, manifestovat to je prosté.  Je to jednoduché. Jen musíte udělat jednu prostou, možná pro vás  ne tak snadnou, dokud si ji nenacvičíte, ale velmi prostou věc. Musíte se vibračně  sladit se svou touhou.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si zhmotnila let soukromým letadlem

To znamená, že jí musíte věřit,  musíte ji cítit, musíte ji znát. Musíte se z ní cítit dobře. Nemůžete o ní pochybovat  a mít z ní negativní pocity. Nemůžete si z ní dělat starosti  a přemýšlet, jestli je uskutečnitelná. Nemůžete o ní pochybovat  a mít strach, že se nenaplní. Nemůžete být více ve vibrační  shodě s její nepřítomností než s její přítomností,  a aby se vám její přítomnost ukázala.

Vy na to: To teda stojí za houby. Jak mám cítit její přítomnost  předtím, než uvidím její přítomnost? My na to: Tohle myšlení  vám hází klacky pod nohy. Lidé často nabízí svou vibraci  v reakci na to, co pozorují. Pokud pozorujete něco  a pravidelně tomu věnujete pozornost, tak tím, že to pozorujete,  trénujete svou vibraci do té frekvence a poté se to manifestuje  ve vašem životě. Pokud ale říkáte:  “Musím to uvidět, než tomu uvěřím,” my na to: Pak se vám to nemůže splnit.  Musíte tomu začít věřit, než to uvidíte.

beach_sunrise-wallpaper-1366x768

 

Musíte přijít na to, jak uvěřit  ve vibrační verzi té touhy, a cítit se tak dobře ze zaměřování  se na její vibrační verzi, že dostanete svou frekvenci  do souladu s vibrační verzí té touhy, a když nebude žádná mezera mezi tím,  jak přemýšlíte, a tím, co chcete, začne se vám to manifestovat, lidé se vás  budou ptát: Jaké magické tlačítko jsi stisknul? Vy povíte: Stisknul jsem tlačítko víry.  Dostal jsem se do vortexu. A oni: Jak jsi to udělal? Jak jsi začal věřit  něčemu, co ještě nebylo ve tvém životě? Vy na to: No… díval jsem se  na věci, které mám v životě, a přesvědčil jsem se, že tohle  v životě mohu mít také.

Nebo jsem se díval na ostatní, kteří to  dříve neměli a teď to mají a prožívají. Přesvědčil jsem se,  že to také mohu mít a prožívat. Praktikoval jsem  optimistické myšlenky. Praktikoval jsem  lépe pociťující myšlenky. Vycvičil jsem se do frekvence,  že už to mám, namísto frekvence, že to nemám. Praktikoval jsem frekvenci víry  a takto jsem opustil frekvenci pochyb. “Takže jsi ty pochyby násilím  zakopal do země?” “Ne, takto to nefunguje,”  moudře povězte svým přátelům. Když pozorujete nepřítomnost toho,  co chcete, praktikujete tu vibraci.

Když se díváte na přítomnost toho,  co chcete, praktikujete tu vibraci. Musíte se akorát rozhodnout,  že to nemusí být přítomné z hlediska manifestace, může to být přítomné  vibračně a můžete to cítit. Možná to ještě nebudete moct vidět,  slyšet, očichat, ochutnat nebo ohmatat, ale můžete to cítit a tak se  na to můžete zaměřovat.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Věřte tomu, po čem toužíte

Pokud to budete cítit  a tudíž se na to zaměřovat, můžete praktikovat tu vibraci, a když ji  budete praktikovat dostatečně důsledně, že vibrace přítomnosti té věci bude nakloněná  směrem k vašemu vibračnímu postoji… jakmile budete praktikovat vibraci  přítomnosti té věci jen trochu více, než praktikujete  vibraci nepřítomnosti, musí se to zhmotnit.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *