Abraham Hicks – Proces přeměny myšlenek na věci

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Líbí se vám překlady? ZDE můžete podpořit mou tvorbu a chod stránek. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím. Chtěla bych mluvit o přeměně myšlenek na věci. Zažila jsem takovou zvláštní zkušenost. Vytvořili jsme touhu a pak ji dodali energii tím, že jsme ji požehnali a poslali jí lásku. Pak jsme ji vyslali. Náš učitel nám řekl, abychom natáhli levou dlaň před sebe a mysleli na tu touhu. Měla jsem pocit, jakoby bowlingová koule udeřila do mé dlaně. Trochu mě to vyděsilo…

Abraham: Začněte tedy od začátku… tohoto namáhání.

Host: Na to jsem se chtěla zeptat. Mysleli jsme tedy na touhu…

Abraham: “Rozhodla jsem se, že budu záměrný tvůrce. Definuji touhuuu!! velmi dobrou touhu. Chvíli mi to bude trvat… a pak k ní nasměřuji energii.”

Host: Byla to zábava. Přišlo mi to jako magie.

Abraham: Děláme si z toho srandu, ale je v tom zapojeno hodně práce. Pamatujte… a necháme vás mluvit… pamatujte, že to vše funguje následovně: První krok se rodí bez námahy z kontrastu. Poznáte, co nechcete, a tím to, co chcete. Jakmile vypustíte raketu touhy, vaše vnitřní bytí se o ni začne starat, zákon přitažlivosti ji rozvine, hybná síla ji rozpohybuje, spolupracující složky jsou shromážděny… není v tom moc námahy.

To, co jste možná chtěla říct, bylo to, že: “Rozhodla jsem se vybrat to, co vím, že mám ve vortexu, co se už shromáždilo… identifikuji některou svou touhu za tím účelem, abych se ujistila, že jsem na ní naladěna. Protože chci zažít záměrné ladění se na něco, co už bylo provedeno v prvním kroku. Budu přijímat něco, co už vím, že je ve vortexu, a budu sledovat, jak se to vyvíjí.” Taková slova bychom použili.

Host: Líbí se mi. Přeměna myšlenek na věci tak, jak ji popisujete…

fiber_optics_lighting-wallpaper-1366x768

Abraham: Nebo to povězme lépe. Pozorovat, jak se myšlenky mění na věci. Přeměna myšlenek na věci zní, že vy jste ta, co to dělá. Budu pozorovat myšlenky, jak se mění na věci. Myšlenky se mění na věci a pokud se zaměřuji na myšlenky, jak se mění na věci, pak si mohu užívat ten proces přeměny. Cítíte v tom rozdíl? Je to uspokojení v tom připravovat se na to být připravená. Bowlingová koule je lehčí?

Host: Ano. Bylo zajímavé, že ta bowlingová koule nabyla… Když si představím vibrace, napadá mě rychle se pohybující energie.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Cesta do stavu bez odporu

Abraham: Napadá vás co?

Host: Když se řekne vibrace, představím si energii pohybující se v odlišných frekvencích. Když myslím na touhu a mám u toho dobrý pocit, mám u toho pocit, že je to rychle se pohybující energie, takže když jsem cítila tu bowlingovou kouli, trochu mě překvapila její tíha. Byla to jen má představivost? To chci vědět. Protože existuje vysvětlení… když měníme myšlenky do myšlenkových forem, jak to on popsal, tak je to jako páru změnit do ledu. To mě tedy zajímá.

Abraham: To zní, že někteří lidé se rozhodli převzat roli nefyzična a pak si stěžují na svou neschopnost dělat něco, co dělat nemají.

Host: Dokonalé. Chápu. To mi pomohlo to vyjasnit. Děkuji.

Abraham: To neznamená, že není dobré se zaměřovat. Samozřejmě se chcete zaměřovat a najít lehkost a dobrý pocit ve svých myšlenkách. Jste katalyzátor, který si umožňuje, aby přijímal. Ale je načase zdůraznit, že myšlenky se budou měnit na věci s vámi nebo bez vás. Takto život funguje.

Tato práce je o dosažení vibrační frekvence, a jelikož zde funguje zákon přitažlivosti, tak jak dosáhnu frekvence, umožním si spatřit a zažít věci, které preferuji. Dostanete to, na co myslíte, ať je to chtěné nebo nechtěné. Myšlenky se mění na věci kolem vás neustále. Tohle vašecvičení ale tak trochu naznačuje, že když nejste zaměřená, tak neměníte myšlenky na věci, což není pravda. Myšlenky se mění na věci a vy je pozorujete. Otázka je, co pozorujete. Odpověď je: Záleží na tom, jak se cítíte, zatímco se zaměřujete. Pomohlo to?

Host: Ano, děkuji. Chtěla jsem se zeptat… zmiňovali jste, že zdroj nebo vnitřní bytí někdy vyvolává kontrast.

Abraham: Ano, protože vaše vnitřní bytí někdy ví, že nejuspokojivější způsob, jak vás dostat tam, kde skutečně chcete být, je tím, že způsobí, aby tato otázka a tato otázka a tato otázka byla silnější. Někdy máte velmi velké záměry, a různé zkušenosti způsobí ve vás silnější otázku, a tudíž odpověď bude více uspokojující.

Host: Platí to v každém případě? Že kontrast je vyvolaný, nebo…

Abraham: Ne, protože nejste vždy ve stavu přijímání. Kontrast je někdy vyvolán vaším odpojením. Jde o to, abyste neuvízla v kontrastu… kontrast je obecně dobrý, bez něj by nebyla žádná expanze a bez něj by nemohla být věčnost. Jen obecně přijměte, že kontrast je dobrá věc. Jako věc, která vyjasňuje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se stát mistrem záměrného tvoření

Host: Ano, to je velmi dobré.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *