Abraham Hicks – Propojení těla a vědomí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Podpořit překlady můžete ZDE

Přepis:

Jaké je spojené mezi vaším fyzickým tělem a vědomím? Je zde vibrace, která hromadí dostatek hybné síly, že se z ní stává myšlenka. Jakmile se stane myšlenkou, nazvěme tu myšlenku manifestací, protože byla vibrací a nyní je myšlenkou. Nyní je to něco, co vaše vědomí rozpoznává. Když vás napadne ta myšlenka, navazuje na ni emoční reakce. Protože vaše vyšší Já je vibrací, kterou tak silně promítá… pokud byste dokázali číst vibrace, pokud byste dokázali překládat vibrace…

Esther tyto vibrace přijímá na nevědomé úrovni a překládá je do vět. Myšlenka-vibrace je velmi velkou manifestací ne v pozadí, ale v popředí, a probíhá to současně s myšlenkou, která vás nyní napadá. Jakmile vás ta myšlenka napadne, máte nyní vibrační vztah mezi myšlenkou, která vás napadla, a myšlenkou, jakou myslí vaše vyšší Já o tom stejném ve stejný čas. To se rovná emoci. Nejprve přichází myšlenka a poté emoční reakce na myšlenku. Právě jsme vám plněji vysvětlili, proč to tak je. Každá buňka vašeho těla… biliony buněk… je mechanismus vysílání a přijímání. Vědomí nabízející vibrace. Vy z lidské perspektivy byste si nemysleli, že ty vibrace jsou myšlenky, protože je nezachycujete. Vaše vyšší Já ano… vaše vyšší Já je tady s vibracemi… takže vaše vyšší Já neustále komunikuje s úplností vašeho fyzického ústrojí. Neustále.

Když jste šťastní, vaše obvody jsou otevřené. Umožňujete, aby ta konverzace probíhala. Není to konverzace, které byste se nezbytně chtěli účastnit. Nechcete mluvit o trávení jídla, pumpování krve… nepotřebujete mít všechny ty informace. Ani je nechcete mít. Mezi buňkami vašeho těla a touto zdrojovou energií probíhá tolik komunikace, že byste ani den této komunikace nedokázali dešifrovat a plně pochopit za celý svůj život. Jen vám říkáme, že probíhá. Jak tedy probíhá, jak jste šťastní, jak jste v souladu, vaše obvody jsou otevřené, umožňujete si plnou komunikaci.

5e163ea6-6ef5-4510-932e-eabfeb908039

 

Když máte žízeň, to je manifestace, ke které ve vás došlo v důsledku konverzace mezi vaším vyšším Já a buňkami vašeho těla. Když zíváte a nedokážete to potlačit, tím do manifestace překládáte žádost vašich buněk o více kyslíku v této chvíli, aby dostaly živiny. Jinými slovy často, aniž byste to věděli, spolupracujete v konverzaci mezi zdrojovou energií a vašimi buňkami. Proto chceme emoci nazývat manifestací.

Je to manifestace… a je to vaše vědomé rozpoznání svého pohledu vedle pohledu vašeho vyššího Já. Občas se stává, že si Esther lehne do postele a možná má určitou míru stresu nebo chce spát, když je vzhůru, nebo se děje něco a cítí, že je trochu mimo rovnováhu a cítí to napětí, tak se nás zeptá: Můžete mi nějak pomoct se odpoutat od tohoto napětí? V určitém smyslu je to žádání o zkratku k něčemu, ale její touha je dostatečně silná a v tom stavu umožňování a důvěry, kdykoliv o něco požádáte ve stavu umožňování a důvěry, tak to přijde.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč lidé žijí ve strachu?

Kdykoliv o cokoliv požádáte, ať je to cokoliv, ve stavu umožňování a důvěry, v té chvíli se to začíná zhmotňovat. Esther to cítí… je to pocit, jakoby někdo měl dlaně v její hlavě a dělal něco s její lebkou. Má pocit, že její hlava se na polštáři otáčí, i když je naprosto uvolněná, protože umožňuje moudrým, láskyplným, nefyzickým agentům svého bytí, aby… používá slovo “vyladit”… “Můžete mě vyladit zpět do souladu?” Vždy… nebo téměř vždy poté usne.

Chceme, abyste věděli, že neexistují žádná omezení pro tohle nefyzické vědomí, což je vaším vyšším Já, a každý myslitelný aspekt vašeho fyzického těla. A pochopením toho, co se děje, a co je záměr a co je láska a co jsou vědomosti a co je hodnota, co je plnost, co je vědění… to je to nejdůležitější.

Jak k tomu uplatníte svou uvolněnou a naprostou důvěru a ochotu umožnit plné propojení sebe a svého nefyzického Já tady a teď, pak to ve fyzičnu není o nic lepší než tohle. Rádi s vámi mluvíme o stavu přijímání jako o stavu doplňování. Stav doplňování. Vždy je vám nabízeno doplnění. Kdykoliv se necítíte dobře, jen si řekněte: Asi nevěřím tak, jak jsem schopen.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *