Prostě řekněte NE.

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Občerstvili jste se? Dobře, tak co teď?

Host: Ahoj. Mám jít dolů? Takže, zrovna se nacházím v opravdu zvláštním bodě obratu ve svém životě. A cítím se tak skvěle ve své přítomnosti a také když myslím na budoucnost.

AH: Jsme rádi, že to takhle cítíte a že to vnímáte jako důležitý životní bod. Ale chceme vám říci: Všichni tam jste. Jen to ještě nevíte. Všichni jste ve skvělém bodě obratu ve své životní zkušenosti. Obrací vás to k dalším a ještě lepším věcem. Líbí se nám, že to víte.

Host: Díky, je tam spousta neznámých, protože zrovna procházím fází rozvodu.

AH: No, teď jste to pěkně zkazila. /smích/

Host: Je to teď dobré. Vím že je to dobré. Takže, potkávám lidi a našla si novou práci. Když potkávám nové lidi…

AH: Proč myslíte, že je tak příjemné zažít nové?

Host: Možnosti?

AH: Ano. Protože, to co trvá, na to jste tak nějak zvyklí. A proto je v novém jakási čerstvost. A chceme na to teď poukázat. Protože je vždy možné zažívat věci nově, i když okolnosti nové nejsou. Je možné najít si nové zájmy. Je možné najít si na věci nové pohledy. Je možné se nově napojit na Zdroj. Chceme jen v rychlosti říci, že není nutné, aby se změnily vnější podmínky, abyste vnímali to nové.

Host: Pravda.

AH: Protože to je nová perspektiva, je to nový soulad. A někdy to vypadá, že je snazší dosáhnout souladu, kdyby se změnily podmínky. Ach, opravdu by se mi ulevilo, kdyby se změnily podmínky říkáte. Ale my nechceme, abyste byli závislí na podmínkách, které se musí změnit, abyste ucítili tento nový a svěží pocit. Jinými slovy: Milujeme způsob kterým tohle prociťujete. Jen nechceme, abyste byla podmínečná.

Host: Aha. No já myslím, že mám trošku potíže nebo problém s tím, kdy lidé říkají: Tak, dostali jsme tě sem. Pověz nám: Kam jsi chodila do školy. Nebo vyprávěj nám o své minulosti.

AH: No tak řekněte prostě NE. /smích/ Ne, ne, ne.

Tohle jsem chtěla.

Ne, ne, ne. Tady jsem! Tadadaaaa. Nechtějte po mně, abych musela obhajovat tohle tamtím. Protože tam z toho nevzejde nic dobrého. Řekni mi o své minulosti.

Host: Ne. /smích/

AH: Řekni mi o své minulosti. Ne. Pojďme si říct jaký to má tón. Miluji tě, vím že se pleteš, vím že to myslíš dobře, ale ne. Řekni mi o své minulosti! Ne. Proč ne? Co když řeknou ne? Proč ne? Ne. Proč ne? Ne. Odpovíš mi někdy tuhle otázku? Ne. Nezajímá tě co si myslím? Ne. /smích/ Ty nechceš, abych tě měl víc rád? Ne. Nejsem pro tebe vůbec důležitý? Ne. Nechceš ospravedlnit svou existenci tím, že mi řekneš o své minulosti, abych si o tobě mohl myslet něco pozitivního? Ne./smích/ /smích/ Poslechněte si to.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nekonečná hojnost

Ne. /všichni dohromady/

Host: Takže nemáme se tedy dívat zpátky do minulosti a říkat: Ano! Všechny tyhle otravné věci mě dostaly na tohle skvělé místo? Neznamená to změnu toho příběhu?

AH: tohle obecně říci když chcete a bude to pro vás k dobru. Kontrast mě dovedl jsem a mě se tu líbí. Kontrast způsobuje mou neustálou expanzi. A bude v tom pokračovat. Jen se pořád neohlížejte zpátky.

Host: Nelitovat ničeho…

AH: Litování je skutečná ztráta času ve vašem nyní. Protože jste pak na špatném místě bez vašeho vnitřního bytí, které nelituje ničeho. Takže, pokud něčeho litujete, znamená to, že se zaměřujete opačně. Proti svému Zdroji.

Host: OK.

AH: Lidé nám někdy říkají: Lituji jen jedné věci. A my říkáme: To je moc. Je to moc. Protože na tu jednu se prostě zaměřujete. A obvykle kde je jedna, jsou i další. Příšery ve tmě.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. Toto som dnes potrebovala. Veľké ďakujem 😘

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *