Abraham Hicks – Proud hojnosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Zdravím. Srdce mi celé… Dobře. Doteď jsem nevěděla, na co se zeptat. Ale jak jsem tady seděla, naciťovala jsem se na příběhy o penězích. Když jsem našla vaši práci před asi pěti nebo šesti lety, randila jsem s multimilionářem. Nikdy jsem v životě necítila takový nedostatek a strach. Bylo to šílené. Tak jsem poslouchala vaše nahrávky…

Abraham: Skutečný nedostatek není o penězích… skutečný nedostatek je o skutečných zdrojích. A skutečné zdroje jsou o jasnosti, souladu, atd.

Host: Ano… poslouchala jsem tedy vaše nahrávky a dostala jsem se z toho a manifestovala jsem si úžasného partnera, který tady sedí. Nastěhoval se do mé ulice o dva měsíce později… spousta věcí začala přicházet. Mám vlastní podnikání a začala jsem si brát zákon hojnosti k srdci. Začal jsem to každý moment žít a vracela se k hojnosti a ptala se: Co by udělala láska, co by udělala hojnost?

Začala jsem se osvobozovat od příběhu kolem peněz. Nyní jsem v bodě, kdy vydávám peníze, jakoby byly voda a vzduch… nebojím se, ale občas se ocitnu ve chvíli, kdy si říkám: Páni, právě jsem si tohle naúčtovala… Peníze přichází, ale chtěla bych vidět víc a nebát se… mám takové tendence, ale pak se vracím do svého středu…

Abraham: Jen vězte, že kdykoliv cítíte negativní emoci, vždy znamená, že v té chvíli jste mimo rovnováhu. Kdykoliv jste mimo rovnováhu, máte přirozenou touhu být více v rovnováze. Promluvme si o toku vzduchu, vody nebo peněz. Pokud vydechnete víc než vdechnete, vaše nerovnováze se stane evidentní. Platí to u všeho. Věříte ve svou schopnost se vyrovnat?

Host: Ano.

Abraham: Proč byste tedy cítila strach?

Host: Asi to souvisí s tím, že teď jsem na skvělém místě, a moje podnikání… právě jsem pořádala seminář, kde se ukázalo 370 žen.

Abraham: Naše otázka je: Proč byste cítila strach? Je strach to, co cítíte? Je jedno, jakou nálepku dáte negativní emoci, kterou cítíte. Vždy to znamená, že váš názor na něco se liší od názoru vašeho vnitřního bytí. To je to, co to vždy znamená. Když ji cítíte, otázkou je, kolik hybné síly umožníte se aktivovat, než se rozhodnete s tím něco udělat. To, co z vás cítíme… a chceme, abyste si tohle vyslechla a pak následující dny věnovala pozornost tomu, co se děje. Nechcete, aby váš systém vedení přestal fungovat.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Žádám, žádám... ale nic nepřichází

Je mnohem lepší, že se občas cítíte znepokojeně, než kdybyste se tak nikdy necítila, protože to znamená, že jste ve vztahu se svým vnitřním bytím, a cítíte, když jste v nerovnováze. To je dobrá věc. Slyšíme od vás tohle: Vše mi vychází dobře, a zatímco vím, že budu nadále růst, stále mám problém s tím, že někdy cítím negativní emoci. My na to: Vážně? Máte problém s tím, že vám palivoměr v autě občas ukáže, že by bylo dobré auto natankovat?

Nebo na něj jen nalepíte nálepku s vysmátým obličejem a řeknete: Už si toho nikdy nechci všimnout. Podle mě je negativní, že mi došlo palivo. Je negativní, že spaluji palivo. Spálila jsem více paliva, než kolik jsem natankovala. Co jsem to za špatného člověka? To, že cítíte negativní emoci, je dobrá věc, ne špatná věc. Takto zjišťujete, co děláte. Řekla jste nám: Držím s tím dost dobře krok. A máte pravdu. Takže… Stačilo?

Host: Ano. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *