Abraham Hicks – Radost je v cestě & Umožnění proudu tužeb

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Mluvení není o tom to uskutečnit. Už je to hotové. Vaše slova vás mají naladit na to, co jste už vytvořili. Ujistěte se, že váš dialog je o tom, co je ve vortexu, ne co v něm chybí. Zjemněte slovo peníze nebo myšlenku měny a nazývejte to prosperita. Pak si všímejte prosperity západu slunce, nebo prosperitu vitality, kterou cítíte. Nebo prosperitu této myšlenky, která se mění na věc. Prosperitu tohoto vztahu s touto osobou, nebo to, jak se cítí tato kočka, jak vám leží v klíně. Můžete se naladit na tolik prosperity.

Jak se naladíte na prosperitu, bude se vám různými způsoby ukazovat. Najděte způsob, jak najít vibrační esenci toho, co chcete. Díváte se na to, na co se díváte, zvažujete to, co zvažujete, ze stejného úhlu pohledu jako vaše vyšší Já? Díváte se očima zdroje nebo očima sebe, kteří nejste v souladu se zdrojem? Vytvořili jste si tento vortex, tak vaše realita je už hotová. Nemusíte si vytvářet více cílů. Už jste to udělali.

Nemusíte jasněji definovat, co chcete. Už jste to udělali. Ale vaše konverzace, která zní jako stanovování cílů, která zní tak, že jste konkrétnější… “Chci tohle a tohle se mi líbí kvůli tomuto. Zbožňuji tohle na tomto a tomto.” Jak začnete mluvit v takových detailech, neděláte to za účelem prvního kroku žádání a ne za účelem druhého kroku, který je už hotový, ale za účelem, abyste vy v této chvíli se sladili se svým vyšším Já.

Tvoření je už hotové. To bychom vám chtěli objasnit. Váš vortex je hotový. To, co chcete, je hotové. Je pro vás těžké to přijmout, ale je načase to přijmout. To, co chcete, je hotové. Je to hotové. Peníze, které chcete, jsou hotové. Vztahy, které chcete, jsou hotové. Je to už připravené, je to už reálné. Vaše konverzace vás mají naladit. Jsou způsobem, jak se naladit do přijetí cesty k tomu, čemu říkáte “více hotového”.

Říkejte tomu “více uspokojivého hotového”. Vůbec se s vámi nedohadujeme. Víme, že manifestace je uspokojivější než vizualizace. Chápeme to. Pokud ale nejste šťastní, vášniví, radostní, uspokojení s vizualizací předtím, než se stane realitou, tak realita bude přicházet pomalu… zabijete ji svými pochybami.

transition-wallpaper-1366x768

 

Musíte přijmout, že je v jiné formě, než ve které ji možná chcete mít, ale je ve formě, na kterou když se zaměříte, přemění se do formy, ve které ji chcete mít. Jak se tam dostanete a spoustu těch věcí aktivujete, začnete chápat, že radost je v cestě, že je v tom procesu tvoření. Pro to jste sem přišli. Nepřišli jste sem pro manifestované.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Bez práce (ne)jsou koláče?

Přišli jste pro manifestování. Nepřišli jste pro dokončení, přišli jste pro dokončování. Nepřišli jste pro hotovost, přišli jste pro bytí. Přišli jste pro zažití proudu energie, přišli jste pro zkušenost, kdy vámi proudí životní energie, přišli jste pro pocit, kdy jste mimo a pak v souladu, pro nalaďování a chápání a sledování, jak se to vyvíjí. Přišli jste, abyste směřovali energii, která tvoří světy, ve směru toho, na čem vám záleží.

S podporou spolupracujícího vesmíru a energie, která tvoří světy. Neustále vás podporuje a dává vám vše, co chcete. Jen se na ni musíte naladit. Nejprve to musíte pochopit, přijmout a vědět, že je to skutečné. Pak to musíte přijmout pro sebe, musíte si věřit a cítit, že tu energii dokážete směřovat, což znamená, že to musíte praktikovat a sledovat reakci vesmíru na to, co děláte. Není to silný výrok, který si odtud vzít?

Nechte své konverzace být ladícími konverzacemi, ne anti-ladícími konverzacemi. Ať vás ladí na vortex, ne na jeho nepřítomnost. Jak často říkáte: To si nemohu dovolit. Přestaňte! Přestaňte! Zpeněžte si své vibrační žetony. Jak často říkáte: Nemohu. Neměl bych. Dávejte si pozor na svá slova. Sledujte myšlenky za svými slovy a nalaďte se na to, co se děje ve vašem vortexu a pak sledujte, jak rychle se změní, jak se dá do pohybu. Mluvte o prosperitě. Hledejte ji kdekoliv, kde je. Prohlašujte ji za svou. Mluvte o tom tak, jak chcete, aby se to jednoho dne manifestovalo a jak to vibračně už je hotové.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *