Abraham Hicks – Ranní naladění k nastartování skvělého dne

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Tohle je dobré ráno. Tohle je dobré ráno. Je to velmi dobré ráno. Tohle je nové ráno. Tohle je nový den. Tohle je nový vibrační bod přitažlivosti. Tohle je nový začátek. Tohle jsem já, co kráčí do světa. Vybírám si svou vibraci záměrněji. Tohle dobré ráno jsem si vědom toho, jak se cítím. Jsem naladěn na své emoce. Tohle jsem já, dobré ráno… tohle jsem já ve svém dobrém ránu. Jsem si vědom hodnoty svých emocí.

Tohle jsem já, nový v tento den, s vortexem plným různých věcí, které jsou pohotově, dokonce okamžitě, některé časem, všechny časem, pro mě dostupné. Tohle je velmi dobrý den. Tohle je počátek mého záměrného ladění se na frekvenci, která mi umožňuje se dostat do stavu přijímání. Tohle jsem ve svém novém dni v tomto dobrém ránu. Umožňuji si, víc než kdy předtím, být ve stavu přijímání. Stav přijímání všeho, co jsem zamýšlel, vše, o co jsem požádal, vše, co jsem vložil do vortexu, vše, čím jsem se stal. Plný soulad se vším, čím jsem se stal.

Tohle je dobrý den. Tohle je nový začátek. Tohle je pro mě nový začátek. Dobré ráno. Dnes vše v mém světě bude na mě reagovat jinak, než kdy předtím. Protože zatímco jsem spal, veškerá hybná síla polevila. Nyní, co jsem vzhůru, zamýšlím se zaměřovat tak, co mi umožní se dostat do svého stavu přijímání. Vím, že jsem rozšířením zdrojové energie. Vím, že jsem přišel do této fyzické, časoprostorové reality s posláním.

A vím, že tato realita dobře slouží mému poslání. Proséval jsem a třídil a rozhodoval se a dospěl jsem různých závěrů o věcech, které jsou pro mě důležité. Umístil jsem je do své vibrační reality, kde o ně pečuješ ty, zdroji. Ty, který jsi v základu mého velmi dobrého dne. Líbí se mi vědění, že jsi si mě vědom, a líbí se mi vědění, že půjdeš všude, kde dnes půjdu. Rád vím, že budeš se mnou v konverzacích, že si budeš vědom mých záměrů, že ti bude záležet na lidech, se kterými jsem v kontaktu, a že budeš znát jejich záměry.

Líbí se mi, že tato širší perspektiva, kterou udržuješ, je pro mě dostupná, a líbí se mi, že ohledně čehokoliv, na co jsem nyní připraven, získám impuls. Tohle je velmi dobrý den. Jak procházím tímto dnem, kontrast bude stále existovat a z něj najdu více věcí, po kterých toužím. Vím, že tohoto velmi dobrého dne ty kontrastní zkušenosti neznamenají, že jsem mimo svou cestu, ale že jsem stále na své cestě. Přijímám kontrast, který dnes přichází a nahlížím na něj s nadhledem, protože chápu, že to neznamená, že jsem odchýlen od své cesty.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Věřte tomu, po čem toužíte

fuman-wallpaper-1366x768

 

Chápu, že jsem stále na své cestě a dělám to, co jsem zamýšlel, když jsem přišel do této reality. Tak prosévám a třídím a docházím k novým uvědoměním o tom, co chci. Celý den si budu vědom toho, jak se cítím. Očekávám, že celý tento den se budu cítit dobře. Dobře v kontrastu, protože ho chápu, dobře v mém záměrném soustředění, protože to chápu. Lépe dnes než kdy předtím, protože vědomě si na začátku tohoto dne stanovuji záměr, že budu používat svůj systém vedení tak, jak jsem zamýšlel, když jsem přišel do tohoto fyzického těla.

Tohle je velmi dobrý den. Můj vortex je plný manifestovaných potenciálů. Můj vortex je současnou realitou, kterou dokážu cítit. Dnes mám záměr cítit nadšení z věcí, které se ještě nemanifestovaly. Protože chápu jejich skutečnost. Nyní chápu, co je skutečná víra. Chápu, co je skutečná víra. Je to chápání toho, jak vesmír funguje. Je to chápání, že vibrace předchází manifestaci. Je to chápání, že vibrace je realita.

Je to chápání, že se mohu vibračně sladit s tou vibrační realitou. Je to chápání, že mohu najít ten pocit blahobytu i bez manifestace. Přijímám tento velmi dobrý, bezpodmínečný den. Dnes bude plný podmínek. Bude tam jízda, doprava, lidé, obchod a prodej. Budou tam konverzace, různé informace o různých věcech. Přijímám to jako základ své manifestované reality. Ale také tam budou vhledy, emoce, vědomosti a také informace přicházející ze zdroje. Také tam budu já ve stavu přijímání. Tohle je velmi dobrý den.

night_skies_in_utah-wallpaper-1366x768

 

Dnes si budu více vědom své vibrační reality než kdy předtím. Budu si více vědom toho, jak se cítím, než kdy předtím. Zatímco se budu pohybovat ve fyzickém, manifestovaném, materiálním světě, budu ho přijímat, budu mu tleskat a budu ho oceňovat. Dnes jsem také ve svém bytí převážně bezpodmínečný. Možná poprvé, alespoň lépe než předtím. Protože dnes to, jak se cítím, není závislé na podmínkách, které se už manifestovaly. Je to závislé na vibraci, kterou cítím, vibraci, na kterou jsem naladěný, kterou chápu.

Vibraci, kterou drží můj zdroj. Vibraci, ke které mám přístup. Vibrační frekvenci toho, kým jsem. Dnes je velmi dobrý den. Dnes se prohlásím za emoční bytost, což znamená, že dnes se prohlasím za vibračně prozíravou bytost. Což znamená, že dnes prohlásím, že jsem si vědom svého systému vedení, a že ho používám tak nejlépe, jak dokážu. Chápu, že můj vnitřní zdroj si je vědom, kde se nacházím ve vztahu ke všemu, po čem toužím. A ve své úplnosti věřím, že mé vnitřní bytí mě vede po cestě nejmenšího odporu, což je také cesta mé největší radosti.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Síla modlitby

Cesta mé největší jasnosti a cesta mé největší zábavy. Tak dnes, tohoto velmi dobrého dne, prohlašuji, že nehledě na to, kam jdu, a nehledě na to, co dělám, a nehledě na to, s kým to dělám, je mým hlavním záměrem se cítit dobře. Dnes je den, který prohlašuji za svůj den největšího ocenění. Dnes je den, který prohlašuji za svůj den největšího uvědomění. Dnes je den, který prohlašuji za svůj den největšího emočního uvědomění a emoční reakce na mé uvědomění. Dnes prohlašuji, že žiji v bezpodmínečné lásce.

Bezpodmínečné jasnosti, bezpodmínečném souladu, bezpodmínečném naladění. Dnes jsem naladěný a v souladu s tím, kým skutečně jsem. Dnes zamýšlím, abych co nejlépe sebe naplnil tak, jak jsem zamýšlel být naplněný. Dnes budu hledat důvody se cítit dobře a najdu je. Pokud narazím na něco, z čeho nemám tak dobrý pocit, budu se vyžívat v dokonalosti svého systému vedení a udělám potřebné úpravy.

Dobrou noc.

Publikum: (Smích)

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *