Abraham Hicks – Ranní oceňování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video a audio na konci):

Jak se posouváte dopředu ve svých dnech, je naší touhou, abyste věnovali pozornost, vědomě si spojili nové věci, které se vám dějí, s pochopením, které jste dnes získali. Je jisté, že vaše síť se zaplní věcmi, které jsou dostatečně unikátní, že rozpoznáte, že se dějí díky tomu, co se stalo tady. Když si to takto spojíte, pak si myslíme, že budete na své síti pracovat záměrně. A nechť pak přijde vše dobré.

Není nic víc strhujícího, než abyste definovali něco, co chcete, tím, že si uvědomíte nepřítomnost té věci, a rozpoznali, že ta nepřítomnost ve vás vyvolala emoci, která vytvořila síť, která vám poslouží, a pak záměrně změnili vibrační pohled v základu, a dělali to s takovou lehkostí, že vám přijde úžasné, že vás to nenapadlo dříve.

peaceful_lake_3-wallpaper-1366x768

A pak sledovali, s jakou přesností vám vesmír dodá shodující se součástky, které tu síť zaplní. Slibujeme vám, že si to budeme užívat s vámi ve vašem vědomém uvědomění, že jste vytvořili základ, a vesmír do něj přispěl. Váš pocit hodnoty a posílení přijde v poměru k množství emočních sítí, které jste postavili. Kdybychom byli na vašem místě, a často jsme, psali bychom si seznamy pozitivních aspektů, a libovali bychom si v celkové dokonalosti vaší planety. Ráno bychom se vzbudili a vyjádřili své ocenění za východ slunce, ať ho vidíte, nebo ne.

Uznali bychom dokonalost toho, jak se vaše planeta točí na oběžné dráze, ať v té chvíli vidíte ostatní planety, nebo ne. Vyjádřili bychom ocenění za inteligenci našeho fyzického těla. Za to, co dělají buňky, za to, že ví, co dělají. Cítili bychom ocenění za postel, na které jsme spali, a za polštář pod naší hlavou. Vychutnávali bychom si lahodnost přikrývky na našem těle. Na začátku každého dne bychom uznali: Tohle je dobrý den. Mám tak skvělý základ, ze kterého začít. Všechno mi jde. Zdrojová energie o mně ví a kryje mi záda.

sunset

Vše, na čem mi záleží, je známo. Všechny věci jsou sladěny. Jsem… na věčné honbě za poklady. Protože vesmír ví, co hledám, a ví, kde se ty poklady nachází. Navádí mě na cestu nejmenšího odporu k dobrodružství a zábavě a nadšení, které jsem definoval jako svou touhu. Je tak nádherné s vámi tvořit.

Je zábavné chodit po vašich plážích a spát ve vašich postelích a jíst u vašeho stolu a libovat si ve vašem růstu, když to, co jste celou dobu hledali, byla vaše přirozená a zasloužená radost. Je zde pro vás spousta lásky. A jako vždy setrváváme tvrdohlavě ve vortexu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nechte to být... nesnažte se to napravit

Namluvená audio nahrávka v češtině:

[download id=”2788″]

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Žádná touha není nereálná

Manifestace nejsou jen fyzické věci, které vidíme. Abraham zde vysvětluje proces tvoření a popisuje, co vše může být manifestace, a co je při tvoření důležité.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *